Czy wiesz, że ... jedną z odmian siatkówki jest siatkówka na batucie – konkurencja będąca połączeniem siatkówki, koszykówki i gimnastyki.

Nasz sportowiec


 • Coaching rodzicielski w aspekcie treningu siatkarskiego

  12.08.2014
  Coaching rodzicielski w aspekcie treningu siatkarskiego

  Wychowanie dziecka to ogromna odpowiedzialność i wyzwanie. Współczesny świat stawia nam coraz bardziej wygórowane wymagania – naszym dzieciom będzie stawiał jeszcze wyższe. Jak ich do tego przygotować? Jak wzmocnić ich wiarę w siebie, poczucie własnej wartości, odpowiedzialności i rozwinąć w nich umiejętność szukania rozwiązań w trudnych sytuacjach? Jak mają radzić sobie z przegraną, a także sukcesem? Być może opanowanie umiejętności coachingu jest tym, co pozwoli nam lepiej wspierać nasze pociechy. więcej »

 • Jak przygotować dziecko na obóz sportowy?

  18.06.2013
  Jak przygotować dziecko na obóz sportowy?

  Drodzy Rodzice, już niebawem nadejdą wakacje. Wraz z nimi czas wypoczynku, relaksu i zwolnienia z codziennego tempa zarówno dla Was, jak i dla Waszych pociech. W trakcie wakacji większość dzieci skorzysta z różnego rodzaju obozów sportowych, kolonii, wycieczek  organizowanych w kraju lub za granicą. więcej »

 • Pamiętaj

  Pamiętaj

  Zanim zapiszesz dziecko na trening, musisz pamiętać o kilku istotnych wskazówkach. W przeciwnym razie rozpoczęcie edukacji sportowej Twojego dziecka może zakończyć się niepowodzenim.     więcej »

 • Motywacja

  Motywacja

  Odpowiedzialne motywowanie to wielka sztuka. Musisz znaleźć złoty środek, by dziecko czerpało zadowolenie z uprawiania sportu, było zmotywowane do poprawy wyników,a jednocześnie nie zniechęciło się ciągłymi treningami i niepowodzeniami. więcej »

 • Dlaczego siatkówka?

  Dlaczego siatkówka?

  Warto zainteresować dziecko grą w siatkówkę. To sport, ogólnorozwojowy, oparty na jasnych zasadach,  wyrabiający wysoką sprawność fizyczną dziecka. Poznaj najważniejsze zalety siatkówki.  więcej »

 • Profilaktyka zdrowotna i przygotowanie motoryczne ucznia

  24.11.2012
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Profilaktyka zdrowotna i przygotowanie motoryczne ucznia

  Nasze zadanie to doprowadzenie adeptów sportu do poziomu mistrzowskiego przy redukcji do minimum liczby urazów, będących nieodłącznym elementem życia każdego zawodnika. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice