Szkolenia


 • Tendencje szkoleniowe na podstawie analizy gry najlepszych zespołów świata

  13.11.2017
  Tendencje szkoleniowe na podstawie analizy gry najlepszych zespołów świata

  We współczesnej siatkówce zachodzą dynamiczne zmiany w procesie szkolenia, które często przekładają się na dobry wynik sportowy. Zmian tych dokonuje się najczęściej na podstawie analizy gry w minionym czasie. Bardzo łatwo większość publicystów oraz szkoleniowców ocena grę zespołów, które poniosły porażki ponieważ bledy jest bardzo łatwo dostrzec. Jednak główną wadą jest to ,że dzieje się po czasie. więcej »

 • Szkolenie trenerów w Spale. Zawodniczki S.O.S. Nadarzyn powołane na turniej regionalny.

  16.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie trenerów w Spale. Zawodniczki S.O.S. Nadarzyn powołane na turniej regionalny.

  Po szkoleniu S.O.S i spotkaniu wielu swoich trenerów i koleżanek i kolegów z boiska - czas do pracy, a przed nami kolejne wyzwania: Turniej S.O.S., turniej czwórek oraz turniej trójek w Nadarzynie - już w najbliższy weekend! więcej »

 • KONSULTACJE S.O.S. DZIEWCZĄT WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

  08.11.2017
  KONSULTACJE S.O.S. DZIEWCZĄT WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

  W dniu 06.11.2017 r. w hali sportowej MOSiR w Jarosławiu odbyły się konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dziewcząt z województwa podkarpackiego. Celem konsultacji było wyłonienie kadr województwa na turniej regionalny. więcej »

 • Konsultacje SOS województwa mazowieckiego chłopców w Kobyłce

  08.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacje SOS województwa mazowieckiego chłopców w Kobyłce

  W dniu 04.11.2017 r. w nowoczesnej sali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kobyłce odbyła się konsultacja 40 wybranych uczniów SOS województwa mazowieckiego.Chłopcy byli z roczników 2003 i 2004. Celem było wyłonienie kadry Mazowsza na Turniej Regionalny. Pod czujnym okiem koordynatorów-regionalnego Adama Nowika i wojewódzkiego Darka Fryszkowskiego trenerzy roczników 2003 Konrad Cop i Jarosław Wołosowicz, oraz 2004 Kamil Trzciński wspólnie z Pawłem Płatosem prowadzili intensywne zajęcia. więcej »

 • Kaliska Akademia S.O.S. na konsultacjach w Szamotułach

  05.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Kaliska Akademia S.O.S. na konsultacjach w Szamotułach

  W dniu 24 października w Szamotułach odbyły się konsultacje wojewódzkie SOS dziewcząt w których brała udział nasza Akademia S.O.S. Nasza Akademia była licznie reprezentowana na tym mini zgrupowaniu przez uczennice ze szkół podstawowych nr 16, 17 i 24. więcej »

 • Konsultacje województwa świętokrzyskiego S.O.S. w Ostrowcu Św.

  03.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacje województwa świętokrzyskiego S.O.S. w Ostrowcu Św.

  29.10.2017 r. w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się konsultacja S.O.S. województwa świętokrzyskiego, w której wzięło udział 35 uczennic z klas VI i VII SP. Dziewczęta reprezentowały Szkołę Podstawową nr 4 w Sandomierzu (trener Zbigniew Jurek), Szkołę Podstawową nr 25 z Kielc (trener Kamila Siciarska) i ZSOMS Ostrowiec Św. (trener Iwona Błaszkiewicz). Spotkanie miało na celu wyłonienie kadr województwa , które będą reprezentowały świętokrzyskie na szczeblu regionalnym. więcej »

 • KONSULTACJE SOS CHŁOPCÓW WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  02.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KONSULTACJE SOS CHŁOPCÓW WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  W dniu 30.10.2017 r. w hali sportowej Gimnazjum Sportowego w Rzeszowie odbyły się konsultacje SOS chłopców z województwa podkarpackiego. Głównym celem spotkania było wyłonienie kadr województwa na turniej regionalny. więcej »

 • Konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dziewcząt – województwo pomorskie

  31.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dziewcząt – województwo pomorskie

  27.10.2017 r. na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku odbyła się konsultacja Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dziewcząt województwa pomorskiego. W jednodniowym zgrupowaniu udział wzięły najlepsze oraz najbardziej perspektywiczne siatkarki z wszystkich pomorskich S.O.S. z rocznika 2004 i 2005. więcej »

 • KONSULTACJE WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO SOS W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ZSOiS ZIELONEJ GÓRZE 26.10.17 r.

  31.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KONSULTACJE WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO SOS W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ZSOiS ZIELONEJ GÓRZE 26.10.17 r.

  W dniu 26.10.2017 r. w hali ZSOiS odbyły się konsultacje wojewódzkie SOS-u w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2004, 2005. W konsultacjach uczestniczyły uczennice z Noweznj Soli, Sulechowa, Kostrzyna i Zielonej Góry. więcej »

 • Konsultacje województwa opolskiego chłopców

  29.10.2017
  Konsultacje województwa opolskiego chłopców

  Konsultacje S.O.S. w Strzelcach Opolskich za nami. 6 powołań na turniej talentów S.O.S. klasy drugiej gimnazjum jedzie do Nysy, 6 do Kędzierzyna. W listopadzie będziemy wspólnie bronić zwycięstwa z ubiegłego roku!  więcej »

 • Konsultacja wojewódzka S.O.S. - Wielkopolska chłopcy

  28.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacja wojewódzka S.O.S. - Wielkopolska chłopcy

  26 października 2017 roku w Krotoszynie odbyła się wojewódzka konsultacja S.O.S., w której uczestniczyli najlepsi uczniowie wielkopolskich Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice