Szkolenia


 • Zawodnicy SOS Andrychów na konsultacjach w Bieczu

  14.06.2017
  Zawodnicy SOS Andrychów na konsultacjach w Bieczu

  W dniach 3-4 czerwca w Bieczu odbyły się konsultacje regionu południe  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Celem konsultacji było wyłonienie reprezentacji południa w trzech kategoriach wiekowych: młodzik kadet oraz junior.  więcej »

 • Szkolenie w Nowym Tomyślu

  23.01.2017
  Szkolenie w Nowym Tomyślu

  Trenażery pomagają one nie tylko urozmaicić trening, wzbogacać go nowymi elementami ale co szczególnie cenne, wzmagają zaangażowanie zawodników i wyzwalają twórcze podejście do realizowanych zadań. Stąd też tematyka szkolenia, które odbyło się 18 stycznia w Hali Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu. więcej »

 • S.O.S Nowa Sól szkoli trenerów LZPS

  05.09.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  S.O.S Nowa Sól szkoli trenerów LZPS

  Na miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek  LZPS przeprowadził szkolenie licencyjne na sezon 2016/2017.  więcej »

 • Warsztaty szkoleniowe w Elblągu

  24.06.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Warsztaty szkoleniowe w Elblągu

  W dniu 14. 06. 2016 nauczyciele Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu przy współpracy z Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu przeprowadzili warsztaty szkoleniowe, w których wzięło udział trzydziestu nauczycieli wychowania fizycznego z elbląskich szkół oraz powiatu.  więcej »

 • Szkolenie w Chełmie Śląskim

  22.06.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie w Chełmie Śląskim

  Trenerzy S.O.S. LO Kęty przeprowadzili szkolenie dla nauczycieli. Zajęcia Odbyły się na sali Zespołu Szkół w Chełmie Śląskim w dniu 06.06.2016r. więcej »

 • Szkolenie w Nyskiej Akademii S.O.S.

  02.06.2016
  Szkolenie w Nyskiej Akademii S.O.S.

  18 maja na Sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie, spotkali się nauczyciele prowadzący zajęcia w Nyskiej Akademii Siatkówki S.O.S. na szkoleniu, z zakresu metodyki nauczania odbić oburącz oraz wystawiania do stref II i IV.  więcej »

 • Szkolenie Akademii S.O.S. PG 2 Starogard Gd.

  30.05.2016
  Szkolenie Akademii S.O.S. PG 2 Starogard Gd.

  Z inicjatywy trenerów Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego PG 2 w Starogardzie Gdańskim 26 kwietnia 2016 roku odbyła się konferencja szkoleniowa dla nauczycieli i trenerów piłki siatkowej. Zaproszonym gościem prowadzącym wykład i część praktyczną był Trener Tomasz Wasilkowski. Wzięło w niej udział blisko 50 osób, nie tylko z okolic Starogardu Gdańskiego, ale też m.in. ze Słupska, Ustki i Trójmiasta. Na zakończenie odbyły się mecze „3” dziewcząt i chłopców z Akademii SOS PSP 3 i PSP 6 w Starogardzie Gd. z rówieśnikami z Krotoszyna i Włocławka. więcej »

 • Szkolenie S.O.S. w Goniądzu

  20.05.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie S.O.S. w Goniądzu

  W dniu 11.05.2016 nauczyciele S.O.S. przy Gimnazjum w Mońkach przeprowadzili szkolenie dla nauczycieli miasta i gminy Goniądz. więcej »

 • Szkolenie w poznańskim S.O.S.

  28.04.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie w poznańskim S.O.S.

  W dniu 13 kwietnia w gimnazjum nr 5 w Poznaniu odbyło się szkolenie dla nauczycieli i trenerów piłki siatkowej z tematyki "Siatkówka Najmłodszych" na szkolenie było obecnych 54 nauczycieli, trenerów piłki siatkowej. więcej »

 • Lekcje pokazowe S.O.S. KOŁOBRZEG

  27.04.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Lekcje pokazowe S.O.S. KOŁOBRZEG

  Przez ostatnie dwa tygodnie trenerzy wraz z uczniami Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego uczęszczającymi do klas sportowych o profilu siatkarskim w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu, przeprowadzili lekcje pokazowe dla uczniów klas piątych i szóstych wszystkich kołobrzeskich szkół podstawowych.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice