Szkolenia


 • PRZYGOTOWANIA I MECZ KADRY U15 DZIEWCZĄT

  15.09.2022
  PRZYGOTOWANIA I MECZ KADRY U15 DZIEWCZĄT

  W ubiegłym tygodniu Reprezentacja Polski dziewcząt U15 trenera Krzysztofa Janczaka przebywała na zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo. Był to kolejny z etapów przygotowań do grudniowych mistrzostw EEVZA (Europy Wschodniej). więcej »

 • TOUR DE SOS, CZYLI SPOTKAŃ Z AMBASADOREM NOWA ODSŁONA

  14.09.2022
  TOUR DE SOS, CZYLI SPOTKAŃ Z AMBASADOREM NOWA ODSŁONA

  Rozpoczął się nowy rok szkolny 2022/23, więc w trasę ruszył także Marcin Prus - Ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Pierwsze, tegoroczne spotkania odbyły się w Bieczu oraz Libuszy. więcej »

 • KAMPY SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ DOBIEGAJĄ KOŃCA

  29.07.2022
  KAMPY SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ DOBIEGAJĄ KOŃCA

  Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dobiegają końca. Jeszcze wizyta dyrektorów Pionu Szkolenia PZPS podczas której podsumujemy potencjał poszczególnych kadr tj. roczników 2010, 2009 i 2008 dziewcząt  oraz 2009, 2008 i 2007 chłopców. To wakacyjne spotkanie młodzieży ma charakter różny w zależności od zaawansowania roczników. więcej »

 • DO TRENINGU NIE TRZEBA ICH NAMAWIAĆ

  27.07.2022
  DO TRENINGU NIE TRZEBA ICH NAMAWIAĆ

  - Moich graczy do ciężkiej pracy nie trzeba zachęcać, a wręcz przeciwnie, czasem trzeba stopować - tak o swoich podopiecznych z rocznika 2007 mówi trener  Artur Łoza, który na Kampach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Białej Podlaskiej prowadzi 26-osobową grupę chłopców. Kampy na terenie miejscowej Akademii Wychowania Fizycznego rozpoczęły się 17 lipca i zakończą się w tym tygodniu. więcej »

 • PRACOWICIE UPŁYWA CZAS NA KAMPACH SOS-ÓW W BIAŁEJ PODLASKIEJ

  24.07.2022
  PRACOWICIE UPŁYWA CZAS NA KAMPACH SOS-ÓW W BIAŁEJ PODLASKIEJ

  17 lipca w Białej Podlaskiej rozpoczęły się Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Przez dwa tygodnie na obiektach miejscowej Akademii Wychowania Fizycznego młode zawodniczki i zawodnicy, pod kierunkiem trenerów kadr młodzieżowych, doskonalą swoje umiejętności. więcej »

 • W BIAŁEJ PODLASKIEJ ROZPOCZĘŁY SIĘ KAMPY SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  18.07.2022
  W BIAŁEJ PODLASKIEJ ROZPOCZĘŁY SIĘ KAMPY SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  W Białej Podlaskiej rozpoczęły się Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Przez dwa tygodnie na obiektach miejscowej Akademii Wychowania Fizycznego młode zawodniczki i zawodnicy, pod kierunkiem trenerów kadr młodzieżowych, będą doskonalić swoje umiejętności. więcej »

 • KAMPY SOS W BIAŁEJ PODLASKIEJ

  13.07.2022
  KAMPY SOS W BIAŁEJ PODLASKIEJ

  Już za kilka dni odbędą się w Białej Podlaskiej kolejne kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, których historię przybliżył Zbigniew Krzyżanowski, Szef Wyszkolenia Programu SOS. więcej »

 • OSTATNIE DNI KADRY U21 PRZED ME

  11.07.2022
  OSTATNIE DNI KADRY U21 PRZED ME

  Reprezentacja Polski U21 pracowicie spędziła ostatnie dni w kraju, przed wylotem na mistrzostwa Europy juniorek. Biało-czerwone rywalizować będą we włoskiej Andrii, a ich przeciwniczkami będą Dunki, Turczynki i Izraelki. Start zmagań już we worek! więcej »

 • ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI U-22 W PILE

  29.06.2022
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI U-22 W PILE

  Od kilku dni w Pile odbywa się zgrupowanie Reprezentacji Polski U-22 przygotowującej się do Mistrzostw Europy. Kadra odbywa treningi na nowoczesnej hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej. Trenerem Kadry jest znany już pilskiej publiczności Wicemistrz Świata z 2006 roku i Mistrz Europy z 2009 roku Daniel Pliński.  więcej »

 • SZKOLENIE NAUCZYCIELI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W OSTROŁĘCE

  20.06.2022
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SZKOLENIE NAUCZYCIELI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W OSTROŁĘCE

  Dnia 15.06.2022 odbyło się szkolenie z Adamem Nowikiem, który przedstawił tajniki nauczania zagrywki oraz podstawy przemieszczania się do przyjęcia zagrywki. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA ROCZNIKA 2008 DZIEWCZĄT -ŚLĄSK.
11 pażdziernika w hali Ośrodka Wypoczynkowego "ODYS" w Tresnej odbyła się konsultacja Wojewódzka Dziewczat rocznika 2008. Konsultacja obejmowała Testy motoryki oraz ocene umiejętnosci Technicznych . Testy przeprowadzili trenerzy S.O.S. wraz z koordynatorami i fizjoterapeuta.
konsultacja miała na celu wyłonienie reprezetantów na Konsultacje Wojewódzka Regionu Zachód w Twardogorze.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice