Szkolenia


 • TESTY SOS XI LOMS

  29.09.2021
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  TESTY SOS XI LOMS

  W dniu 22.09.2021 r. XI Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy odbył się test sprawnościowy oraz pomiary do Programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dla klasy II Liceum o profilu piłki siatkowej. więcej »

 • ZGRUPOWANIE KADRY DZIEWCZĄT 2008 W CETNIEWIE

  23.09.2021
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ZGRUPOWANIE KADRY DZIEWCZĄT 2008 W CETNIEWIE

  We wrześniu w COS OPO Cetniewo we Władysławowie przebywa Kadra Polski dziewcząt rocznika 2008. 24 zawodniczki pod okiem sztabu szkoleniowego ćwiczą przez tydzień w obiektach COS-u. W trakcie pobytu rozegrają dwa mecze kontrolne z drużyną SMS Stężyca. więcej »

 • KADRA JUNIOREK MŁODSZYCH NA ZGRUPOWANIU W SZCZYRKU

  11.09.2021
  KADRA JUNIOREK MŁODSZYCH NA ZGRUPOWANIU W SZCZYRKU

  Kadra juniorek młodszych kontynuuje przygotowania do mistrzostw świata U18 zaplanowanych na 20-29 września w Durango (Meksyk). 14-osobowa grupa zawodniczek pod kierunkiem Andrzeja Pecia trenuje na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS w Szczyrku. więcej »

 • DZKOLENIE LICENCYJNE TRENERÓW LZPS

  06.09.2021
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  DZKOLENIE LICENCYJNE TRENERÓW LZPS

  Trener Adndrzej Krowiak przeprowadził szkolenie licencyjne dla trenerów LZPS przed sezonem 2021/2022. Szczegóły poniżej. więcej »

 • MICHAŁ BĄKIEWICZ: KAŻDE LOSOWANIE JEST DOBRE (KADRA U19)

  24.08.2021
  MICHAŁ BĄKIEWICZ: KAŻDE LOSOWANIE JEST DOBRE (KADRA U19)

  – Każde losowanie jest dobre. Cieszę się, że w fazie grupowej zagramy z zespołami prezentującymi różne style gry, co na pewno będzie miało pozytywny wpływ na rozwój naszych zawodników – powiedział trener Michał Bąkiewicz przed odlotem do Teheranu naszej reprezentacji na Mistrzostwa Świata U19. Czempionat odbędzie się od 24 sierpnia do 2 września, a jego podopieczni zagrają kolejno z Nigerią, Indiami, Iranem i Gwatemalą. Po cztery zespoły z każdej grupy awansują do 1/8 finału. więcej »

 • KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH SPOTKAŁA SIĘ W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

  20.08.2021
  KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH SPOTKAŁA SIĘ W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

  Kadra juniorów młodszych spotkała się w Nowym Dworze Mazowieckim. W niedzielę reprezentacja Polski, prowadzona przez Michała Bąkiewicza, odleci do Teheranu, gdzie od 24 sierpnia do 2 września rozegrane zostaną mistrzostwa świata U19. W sierpniu kadra U19 przebywała na zgrupowaniu w Spale, gdzie rozgrała trzy mecze sparingowe z rówieśnikami z Białorusi. Podopieczni trenera Michała Bąkiewicza wygrali 4:1, 4:1 i 3:0. Na piątek zaplanowany został sparing z zespołem Tauron1ligi KPS Siedlce (17.00). więcej »

 • KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH NA ZGRUPOWANIU W SPALE

  11.08.2021
  KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH NA ZGRUPOWANIU W SPALE

  Kadra juniorów młodszych, pod wodzą trenera Michała Bąkiewicza,  przygotowują się do mistrzostw świata U19, które rozegrane zostaną od 24 sierpnia do 2 września. Obecnie czternastu graczy przebywa na zgrupowaniu na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS w Spale, gdzie planowane są sparingi z rówieśnikami z Białorusi. więcej »

 • KADRA JUNIOREK MŁODSZYCH PO ZGRUPOWANIU W CETNIEWIE

  05.08.2021
  KADRA JUNIOREK MŁODSZYCH PO ZGRUPOWANIU W CETNIEWIE

  Na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS w Cetniewie zakończyło się zgrupowanie 18-osobowej kadry juniorek młodszych, która przygotowuje się do mistrzostw świata w tej kategorii wiekowej, zaplanowanych na 20-29 września w Durango (Meksyk). Podopieczne trenera Andrzeja Pecia trenowały od 23 lipca. więcej »

 • DZIEWCZĘTA Z GOLUBIA-DOBRZYNIA SZKOLIŁY SIĘ W GRUDZIĄDZU

  01.08.2021
  DZIEWCZĘTA Z GOLUBIA-DOBRZYNIA SZKOLIŁY SIĘ W GRUDZIĄDZU

  W dniach 18-25.07.2021 r. na obiektach KS Stal w Grudziądzu odbył się obóz sportowy młodych siatkarek z Golubia-Dobrzynia. więcej »

 • SIATKARSKIE KAMPY 2021 (WIDEO)

  23.07.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  SIATKARSKIE KAMPY 2021 (WIDEO)

  W Policach trwają dziewiąte Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - flagowego młodzieżowego projektu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Projektu, którego zazdroszczą nam w kraju i za granicą, który naśladowany jest przez inne związki sportowe, w którym nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA ROCZNIKA 2008 DZIEWCZĄT -ŚLĄSK.
11 pażdziernika w hali Ośrodka Wypoczynkowego "ODYS" w Tresnej odbyła się konsultacja Wojewódzka Dziewczat rocznika 2008. Konsultacja obejmowała Testy motoryki oraz ocene umiejętnosci Technicznych . Testy przeprowadzili trenerzy S.O.S. wraz z koordynatorami i fizjoterapeuta.
konsultacja miała na celu wyłonienie reprezetantów na Konsultacje Wojewódzka Regionu Zachód w Twardogorze.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice