Szkolenia


 • UCZENNICE SOS XI LOMS W TUCHOLI

  07.09.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  UCZENNICE SOS XI LOMS W TUCHOLI

  Uczennice naszego liceum, objęte programem SOS swoje umiejętności sportowe doskonaliły na zgrupowaniu sportowym w dniach 22-31 sierpnia w Tucholi. więcej »

 • KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH NA ZGRUPOWANIU W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

  31.08.2020
  KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH NA ZGRUPOWANIU W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

  Kadra juniorów młodszych ostatnie dni przed odlotem na mistrzostwa Europy do Włoch spędza na krótkim zgrupowaniu w Nowym Dworze Mazowieckim. Podopieczni trenera Michała Bąkiewicza spotkali się tam w piątek, a w sobotę mieli pierwsze treningi. więcej »

 • ZAKOPANE: SPARING KADRY U-18 POLSKA - CZECHY 3:2

  24.08.2020
  ZAKOPANE: SPARING KADRY U-18 POLSKA - CZECHY 3:2

  Reprezentacja Polski U-18 przygotowująca się do finałów mistrzostw Europy pokonała w ostatnim meczu sparingowym Czechów 3:2 (25:18, 25:27, 25:21, 25:20, 19:21). Trenerzy umówili się na rozegranie pięciu partii. Po kilku dniach przerwy kadra spotka się na krótkim zgrupowaniu w Nowym Dworze Mazowieckim. więcej »

 • MINIKADETKI TRENUJĄ W SZCZYRKU

  12.08.2020
  MINIKADETKI TRENUJĄ W SZCZYRKU

  Reprezentacja minikadetek prowadzona przez Artura Wójcika obecnie przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku, przygotowując się do grudniowych Mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA). W ramach przygotowań rozegra mecze towarzyskie z Czeszkami. więcej »

 • TWARDOGÓRSKIE KAMPY DOBIEGŁY KOŃCA

  31.07.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  TWARDOGÓRSKIE KAMPY DOBIEGŁY KOŃCA

  Zakończyło się zgrupowanie kadry roczników 2006 i 2007 w Twardogórze. Podczas obozu był czas na solidny trening, testy a także odnowę i regenerację. więcej »

 • KAMPY KIELNAROWA 2020

  30.07.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KAMPY KIELNAROWA 2020

  Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej gości Kadry U 17 i U 15 chłopców. Zawodnicy pracują pod czujnym okiem sztabów trenerskich którymi kierują trenerzy: Konrad Cop, Tomasza Barański oraz Artur Łoza. więcej »

 • KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH KONTYNUUJE PRZYGOTOWANIA

  22.07.2020
  KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH KONTYNUUJE PRZYGOTOWANIA

  Kadra juniorów młodszych kontynuuje przygotowania do mistrzostw Europy U18. Dziś podopieczni trenera Michała Bąkiewicza spotkali się na zgrupowaniu w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Zakopanem. więcej »

 • MINIKADETKI SPOTKAŁY SIĘ W TWARDOGÓRZE

  22.07.2020
  MINIKADETKI SPOTKAŁY SIĘ W TWARDOGÓRZE

  Rozpoczęła się kolejna, zakrojona na szeroką skalę, akcja szkoleniowa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Na obiektach gościnnego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórze spotkały się kadrowiczki z roczników 2006 (trener Artur Wócik)  i 2007 (Maciej Kromrych), które przygotowują się do mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA), zaplanowanych na koniec 2020 roku w Baku. więcej »

 • HUMORY DOPISUJĄ UCZESTNICZKOM KAMPÓW W POLICACH

  22.07.2020
  HUMORY DOPISUJĄ UCZESTNICZKOM KAMPÓW W POLICACH

  Od 15 lipca w Policach realizowana jest kolejna akcja szkoleniowa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Trzydzieści zawodniczek z rocznika 2008 objętych programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych podnosi swoje kwalifikacje. więcej »

 • TRENING W OKRESIE TRWANIA EPIDEMII

  22.04.2020
  TRENING W OKRESIE TRWANIA EPIDEMII

  Jeszcze kilka miesięcy temu, kiedy rozpoczynaliśmy kolejny rok szkolenia w ramach Programu SOS,  gdy uczestnicząca w nim młodzież snuła marzenia o osiąganiu kolejnych sukcesów a  działacze i trenerzy  pracowali nad planami kolejnych etapów rozwoju Programu, wywracającym do góry nogami życie większości państw świata.    więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA ROCZNIKA 2008 DZIEWCZĄT -ŚLĄSK.
11 pażdziernika w hali Ośrodka Wypoczynkowego "ODYS" w Tresnej odbyła się konsultacja Wojewódzka Dziewczat rocznika 2008. Konsultacja obejmowała Testy motoryki oraz ocene umiejętnosci Technicznych . Testy przeprowadzili trenerzy S.O.S. wraz z koordynatorami i fizjoterapeuta.
konsultacja miała na celu wyłonienie reprezetantów na Konsultacje Wojewódzka Regionu Zachód w Twardogorze.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice