Organizacja szkolenia


 • SMASHBAL

  SMASHBAL

  Co to jest SMASHBAL? Dlaczego jest tak popularna? Ta nowa gra oparta o zasady siatkówki, przystępna dla młodych adeptów piłki siatkowej, zarówno chłopców i dziewcząt bardzo szybko zyskuje na popularności w Holandii. więcej »

 • Organizacja procesu nauczania

  Organizacja procesu nauczania

  Organizacja procesu nauczania siatkówki w gimnazjum w ramach zajęć obowiązkowych lekcji WF oraz zajęć pozalekcyjnych. więcej »

 • Szkolenie dzieci i młodzieży

  Szkolenie dzieci i młodzieży

  Zachęcamy do zapoznania się z Podstawowymi zasadami szkolenia oraz strukturą treningu sportowego dzieci i młodzieży autorstwa Jolanty Kędzi. Publikacja wyjaśnia, czym jest szkolenie sportowe i jak przygotowuje zawodników do osiągania maksymalnych wyników.   więcej »

 • Siatkówka plażowa w szkole

  Siatkówka plażowa w szkole

  Z roku na rok przybywa zawodników, sponsorów. Boiska do siatkówki powstają nieomal wszędzie, a co najważniejsze coraz więcej ludzi ogląda spotkania siatkówki plażowej. Dzieje się tak dlatego, że sport ten łączy przyjemny wypoczynek w okresie letniego urlopu z… więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice