Wywiady


 • SYLWETKA MICHAŁA BĄKIEWICZA

  03.09.2021
  SYLWETKA MICHAŁA BĄKIEWICZA

  Przez czternaście lat występował w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, a aż jedenaście tych sezonów kończył z medalem. Gdy do tego dodamy medale z wielu klubowych i reprezentacyjnych imprez międzynarodowych oraz tytuł siatkarza roku to wiadomo, że mamy do czynienia z wielkim zawodnikiem. Złoty medal MŚ U19 pokazuje, że możemy mieć w przyszłości wielkiego trenera. więcej »

 • WALDEMAR WSPANIAŁY: TAKIEGO ROKU JESZCZE NIE BYŁO

  22.10.2020
  WALDEMAR WSPANIAŁY: TAKIEGO ROKU JESZCZE NIE BYŁO

  Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią Waldemara Wspaniałego - szefa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • MP JUNIORÓW MŁODSZYCH SZAMOTUŁY 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  06.10.2020
  MP JUNIORÓW MŁODSZYCH SZAMOTUŁY 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  W niedzielę w Szamotułach zakończyły się MP juniorów młodszych, których patronem była firma PKN ORLEN. Trenerzy medalistów czempionatu podsumowali turniej. więcej »

 • MP MŁODZIKÓW – GRUDZIĄDZ 2020: KILKA PEREŁEK KONRADA COPA

  29.09.2020
  MP MŁODZIKÓW – GRUDZIĄDZ 2020: KILKA PEREŁEK KONRADA COPA

  W niedzielę w Grudziądzu zakończyły się mistrzostwa Polski młodzików. Finałom czempionatu od początku do końca przyglądał się Konrad Cop – trener reprezentacji Polski minikadetów. więcej »

 • MP MŁODZIKÓW – GRUDZIĄDZ 2020: TURNIEJ MARZEŃ MIKOŁAJA STĄPORKA

  29.09.2020
  MP MŁODZIKÓW – GRUDZIĄDZ 2020: TURNIEJ MARZEŃ MIKOŁAJA STĄPORKA

  Mikołaj Stąporek, zawodnik AT Jastrzębskiego Węgla, został wybrany najbardziej wartościowym graczem finałów mistrzostw Polski młodzików, odbywających się w miniony weekend w Grudziądzu. Patronem czempionatu była firma PKN ORLEN. więcej »

 • MP MŁODZICZEK – GRUDZIĄDZ 2020: ODPOWIEDZIALNA ROLA PATRYCJI ŁAGIDY

  29.09.2020
  MP MŁODZICZEK – GRUDZIĄDZ 2020: ODPOWIEDZIALNA ROLA PATRYCJI ŁAGIDY

  Patrycja Łagida, zawodniczka Energi MKS SMS Kalisz, mistrzostwa Polski młodziczek zakończyła z dwiema nagrodami indywidualnymi – dla najlepszej przyjmującej turnieju oraz ze statuetką MVP. Patronem czempionatu była firma PKN ORLEN.  więcej »

 • MP MŁODZIKÓW - GRUDZIĄDZ 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  28.09.2020
  MP MŁODZIKÓW - GRUDZIĄDZ 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  AT Jastrzębski Węgiel, TREFL Gdańsk i TS Koset Grudziądz – tak wygląda podium mistrzostw Polski młodzików, które w weekend rozstrzygnęły się w Grudziądzu. Udany czempionat skomentowali trenerzy medalistów kraju. Wydarzeniu patronowała firma PKN ORLEN. więcej »

 • MP MŁODZICZEK – GRUDZIĄDZ 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  28.09.2020
  MP MŁODZICZEK – GRUDZIĄDZ 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  Energa MKS SMS Kalisz, MKS Dwójka Zawiercie i TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec – tak wygląda podium mistrzostw Polski młodziczek, które w weekend rozstrzygnęły się w Grudziądzu. Udany czempionat skomentowali trenerzy medalistek kraju. Patronem wydarzenia była firma PKN ORLEN. więcej »

 • JAKUB OLSZEWSKI: NIEDOSYT JEST I TO DUŻY

  14.09.2020
  JAKUB OLSZEWSKI: NIEDOSYT JEST I TO DUŻY

  - Zdobyty medal cieszy, ale po przegranym półfinale z Włochami pozostał niedosyt i to duży - mówi Jakub Olszewski, kapitan reprezentacji Polski, która w mistrzostwach Europy U18 zdobyła we włoskim Lecce brązowy medal. W niedzielę w decydującym meczu pokonała Bułgarię 3:1. Dzień wcześniej w półfinale uległa późniejszym złotym medalistom Włochom 2:3. więcej »

 • WŁODZIMIERZ SADALSKI: MAMY CIĄGŁOŚĆ SZKOLENIA

  14.09.2020
  WŁODZIMIERZ SADALSKI: MAMY CIĄGŁOŚĆ SZKOLENIA

  - Sukces juniorów młodszych potwierdza, że nabory mamy udane, a szkolenie na odpowiednim poziomie - tak Dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej, Włodzimierz Sadalski skomentował brązowy medal mistrzostw Europy w Lecce. W decydującym Polska pokonała Bułgarię 3:1. - Zawodnicy są obserwowani od najmłodszych lat i w kolejnych grach zdobywają doświadczenie i ogrywają się. A medale cieszą. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice