Wywiady


 • WALDEMAR WSPANIAŁY: BYLIŚCIE FANTASTYCZNI

  07.06.2023
  WALDEMAR WSPANIAŁY: BYLIŚCIE FANTASTYCZNI

  - Za nami trzy dni sportowej rywalizacji, przegląd najzdolniejszej młodzieży. Zostawiliście na boisku dużo serca. Dziękuję Wam za ogromne zaangażowanie.  Byliście fantastyczni - mówił Szef Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Waldemar Wspaniały podczas… więcej »

 • ZESPOŁOWOŚĆ ATUTEM MISTRZÓW POLSKI JUNIORÓW (WIDEO)

  04.04.2023
  • Publikacja posiada materiał video
  ZESPOŁOWOŚĆ ATUTEM MISTRZÓW POLSKI JUNIORÓW (WIDEO)

  - Cały czas preferujemy szybką, kombinacyjną grę, która obok zespołowości jest naszym mocnym atutem – mówi Kamil Czapnik, trener mistrzów Polski juniorów Lechii Tomaszów Mazowiecki TCS. Jego podopieczni w pięknym stylu wygrali przed własną publicznością… więcej »

 • SEBASTIAN PAWLIK TRENEREM REPREZENTACJI U19

  26.02.2023
  SEBASTIAN PAWLIK TRENEREM REPREZENTACJI U19

  Sebastian Pawlik został wybrany na nowego trenera reprezentacji Polski U19 mężczyzn, czyli młodych siatkarzy z roczników 2005 i 2006. Dla Pawlika będzie to powrót do siatkówki młodzieżowej na poziomie reprezentacyjnym. więcej »

 • KRZYSZTOF JANCZAK: MAMY TERAZ CZAS OBSERWACJI

  13.02.2023
  KRZYSZTOF JANCZAK: MAMY TERAZ CZAS OBSERWACJI

  Reprezentacja Polski U17 dziewcząt bez straty seta wygrała w grudniu w łotewskim Dyneburgu mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) i awansowała do tegorocznego kontynentalnego czempionatu, który odbędzie się od 11 do 22 lipca w Serbii i na Węgrzech. więcej »

 • KRZYSZTOF JANCZAK: DZIEWCZYNY STWORZYŁY PRAWDZIWĄ DRUŻYNĘ

  13.12.2022
  KRZYSZTOF JANCZAK: DZIEWCZYNY STWORZYŁY PRAWDZIWĄ DRUŻYNĘ

  Reprezentacja Polski U17 dziewcząt w wielkim stylu wygrała Mistrzostwa Europy Wschodniej rozgrywane w Łotwie i awansowała do przyszłorocznych ME. Polki w całym turnieju nie straciły nawet jednego seta. więcej »

 • ARTUR SIERZCHUŁA: NIE ZGASIĆ PASJI W TYCH CHŁOPAKACH

  02.10.2022
  ARTUR SIERZCHUŁA: NIE ZGASIĆ PASJI W TYCH CHŁOPAKACH

  - Większość przyszłych wicemistrzów Europy spotkałem na Kampach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Białej Podlaskiej - wspomina Artur Sierzchuła, który był drugim trenerem w kadrze z rocznika 2003. Na początku prowadził ją Ariel Fijoł. Wówczas rozpoczęło się… więcej »

 • MATEUSZ KUFKA: LECIELIŚMY PO MEDAL

  02.10.2022
  MATEUSZ KUFKA: LECIELIŚMY PO MEDAL

  - Na mistrzostwa Europy lecieliśmy po medal. Cel mieliśmy jasno określony. Nie znaliśmy tylko do końca swoich możliwości. Miesiąc wcześniej na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Bańskiej Bystrzycy zajęliśmy piąte miejsce. Co prawda w okresie przygotowawczym… więcej »

 • KAROLINA STANISZEWSKA: OSIĄGNĘŁYŚMY COŚ WIELKIEGO

  11.09.2022
  KAROLINA STANISZEWSKA: OSIĄGNĘŁYŚMY COŚ WIELKIEGO

  - Byłam bardzo zaskoczona. Wszystko działo się tak szybko. Przed chwilą jeszcze grałam na boisku, a po sekundzie słyszę swoje imię i dziewczyny wypychające mnie na środek. Idąc tam, aż mi się łezka w oku zakręciła. Było to dla mnie niesamowite, że po prawie… więcej »

 • MATEUSZ GRABDA: KAŻDY MECZ JAK GRA O ZŁOTY MEDAL

  11.09.2022
  MATEUSZ GRABDA: KAŻDY MECZ JAK GRA O ZŁOTY MEDAL

  - Pierwszy mecz w mistrzostwach Europy zagramy ze Słowacją i podejdziemy do tego spotkania tak jakby jego stawką był złoty medal. Nasz stosunek do następnego rywala będzie identyczny. I tak do końca turnieju – powiedział trener Kadry U20 juniorów, Mateusz Grabda. więcej »

 • KAROL URBANOWICZ: NAJWAŻNIEJSZE, ŻE ZAKOŃCZYLIŚMY TURNIEJ ZWYCIĘSTWEM

  21.07.2022
  KAROL URBANOWICZ: NAJWAŻNIEJSZE, ŻE ZAKOŃCZYLIŚMY TURNIEJ ZWYCIĘSTWEM

  - Nie dopuszczaliśmy do głowy myśli o tym, że w starciu o brąz będzie powtórka z półfinału. Wiedzieliśmy, że zarówno my, jak i reprezentacja Turcji jesteśmy wyczerpani, ale większa koncentracja była po naszej stronie i to wszystko zaowocowało zwycięstwem -… więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice