Wywiady


 • MARCIN ORLIK: WALKA BYŁA DO KOŃCA

  01.12.2023
  MARCIN ORLIK: WALKA BYŁA DO KOŃCA

  Polskie siatkarki wywalczyły awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy U18. Na zakończonym w niedzielę w łotewskim Dyneburgu czempionacie Europy Wschodniej (EEVZA) podopieczne trenera Marcina Orlika zajęły bez porażki pierwsze miejsce. Na początek rywalizacji wygrały… więcej »

 • DAWID MICHOR: WIDZIAŁEM FANTASTYCZNE ZAANGAŻOWANIE

  09.11.2023
  DAWID MICHOR: WIDZIAŁEM FANTASTYCZNE ZAANGAŻOWANIE

  - Z Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi jestem związany już jakiś czas, ale nie przypominam sobie tak fantastycznego zaangażowania jakie widziałem teraz w Spale - mówi Dawid Michor, na co dzień pracujący z zawodniczkami I-ligowego zespołu GKS Wieżyca 2011 Politechnika… więcej »

 • KRZYSZTOF JANCZAK: Z OPTYMIZMEM PATRZYMY W PRZYSZŁOŚĆ

  26.06.2023
  KRZYSZTOF JANCZAK: Z OPTYMIZMEM PATRZYMY W PRZYSZŁOŚĆ

  Kadra U17 dziewcząt prowadzona przez trenera Krzysztofa Janczaka przygotowuje się do mistrzostw Europy (11-22 lipca, Węgry/Serbia) i ma za sobą serię zgrupowań oraz spotkań kontrolnych. Zaprezentowała się m.in. na początku czerwca w IX Ogólnopolskim Turnieju Talentów… więcej »

 • WALDEMAR WSPANIAŁY: BYLIŚCIE FANTASTYCZNI

  07.06.2023
  WALDEMAR WSPANIAŁY: BYLIŚCIE FANTASTYCZNI

  - Za nami trzy dni sportowej rywalizacji, przegląd najzdolniejszej młodzieży. Zostawiliście na boisku dużo serca. Dziękuję Wam za ogromne zaangażowanie.  Byliście fantastyczni - mówił Szef Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Waldemar Wspaniały podczas… więcej »

 • ZESPOŁOWOŚĆ ATUTEM MISTRZÓW POLSKI JUNIORÓW (WIDEO)

  04.04.2023
  • Publikacja posiada materiał video
  ZESPOŁOWOŚĆ ATUTEM MISTRZÓW POLSKI JUNIORÓW (WIDEO)

  - Cały czas preferujemy szybką, kombinacyjną grę, która obok zespołowości jest naszym mocnym atutem – mówi Kamil Czapnik, trener mistrzów Polski juniorów Lechii Tomaszów Mazowiecki TCS. Jego podopieczni w pięknym stylu wygrali przed własną publicznością… więcej »

 • SEBASTIAN PAWLIK TRENEREM REPREZENTACJI U19

  26.02.2023
  SEBASTIAN PAWLIK TRENEREM REPREZENTACJI U19

  Sebastian Pawlik został wybrany na nowego trenera reprezentacji Polski U19 mężczyzn, czyli młodych siatkarzy z roczników 2005 i 2006. Dla Pawlika będzie to powrót do siatkówki młodzieżowej na poziomie reprezentacyjnym. więcej »

 • KRZYSZTOF JANCZAK: MAMY TERAZ CZAS OBSERWACJI

  13.02.2023
  KRZYSZTOF JANCZAK: MAMY TERAZ CZAS OBSERWACJI

  Reprezentacja Polski U17 dziewcząt bez straty seta wygrała w grudniu w łotewskim Dyneburgu mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) i awansowała do tegorocznego kontynentalnego czempionatu, który odbędzie się od 11 do 22 lipca w Serbii i na Węgrzech. więcej »

 • KRZYSZTOF JANCZAK: DZIEWCZYNY STWORZYŁY PRAWDZIWĄ DRUŻYNĘ

  13.12.2022
  KRZYSZTOF JANCZAK: DZIEWCZYNY STWORZYŁY PRAWDZIWĄ DRUŻYNĘ

  Reprezentacja Polski U17 dziewcząt w wielkim stylu wygrała Mistrzostwa Europy Wschodniej rozgrywane w Łotwie i awansowała do przyszłorocznych ME. Polki w całym turnieju nie straciły nawet jednego seta. więcej »

 • ARTUR SIERZCHUŁA: NIE ZGASIĆ PASJI W TYCH CHŁOPAKACH

  02.10.2022
  ARTUR SIERZCHUŁA: NIE ZGASIĆ PASJI W TYCH CHŁOPAKACH

  - Większość przyszłych wicemistrzów Europy spotkałem na Kampach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Białej Podlaskiej - wspomina Artur Sierzchuła, który był drugim trenerem w kadrze z rocznika 2003. Na początku prowadził ją Ariel Fijoł. Wówczas rozpoczęło się… więcej »

 • MATEUSZ KUFKA: LECIELIŚMY PO MEDAL

  02.10.2022
  MATEUSZ KUFKA: LECIELIŚMY PO MEDAL

  - Na mistrzostwa Europy lecieliśmy po medal. Cel mieliśmy jasno określony. Nie znaliśmy tylko do końca swoich możliwości. Miesiąc wcześniej na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Bańskiej Bystrzycy zajęliśmy piąte miejsce. Co prawda w okresie przygotowawczym… więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice