Wywiady


 • MP MŁODZIKÓW – GRUDZIĄDZ 2020: KILKA PEREŁEK KONRADA COPA

  29.09.2020
  MP MŁODZIKÓW – GRUDZIĄDZ 2020: KILKA PEREŁEK KONRADA COPA

  W niedzielę w Grudziądzu zakończyły się mistrzostwa Polski młodzików. Finałom czempionatu od początku do końca przyglądał się Konrad Cop – trener reprezentacji Polski minikadetów. więcej »

 • MP MŁODZIKÓW – GRUDZIĄDZ 2020: TURNIEJ MARZEŃ MIKOŁAJA STĄPORKA

  29.09.2020
  MP MŁODZIKÓW – GRUDZIĄDZ 2020: TURNIEJ MARZEŃ MIKOŁAJA STĄPORKA

  Mikołaj Stąporek, zawodnik AT Jastrzębskiego Węgla, został wybrany najbardziej wartościowym graczem finałów mistrzostw Polski młodzików, odbywających się w miniony weekend w Grudziądzu. Patronem czempionatu była firma PKN ORLEN. więcej »

 • MP MŁODZICZEK – GRUDZIĄDZ 2020: ODPOWIEDZIALNA ROLA PATRYCJI ŁAGIDY

  29.09.2020
  MP MŁODZICZEK – GRUDZIĄDZ 2020: ODPOWIEDZIALNA ROLA PATRYCJI ŁAGIDY

  Patrycja Łagida, zawodniczka Energi MKS SMS Kalisz, mistrzostwa Polski młodziczek zakończyła z dwiema nagrodami indywidualnymi – dla najlepszej przyjmującej turnieju oraz ze statuetką MVP. Patronem czempionatu była firma PKN ORLEN.  więcej »

 • MP MŁODZIKÓW - GRUDZIĄDZ 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  28.09.2020
  MP MŁODZIKÓW - GRUDZIĄDZ 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  AT Jastrzębski Węgiel, TREFL Gdańsk i TS Koset Grudziądz – tak wygląda podium mistrzostw Polski młodzików, które w weekend rozstrzygnęły się w Grudziądzu. Udany czempionat skomentowali trenerzy medalistów kraju. Wydarzeniu patronowała firma PKN ORLEN. więcej »

 • MP MŁODZICZEK – GRUDZIĄDZ 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  28.09.2020
  MP MŁODZICZEK – GRUDZIĄDZ 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  Energa MKS SMS Kalisz, MKS Dwójka Zawiercie i TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec – tak wygląda podium mistrzostw Polski młodziczek, które w weekend rozstrzygnęły się w Grudziądzu. Udany czempionat skomentowali trenerzy medalistek kraju. Patronem wydarzenia była firma PKN ORLEN. więcej »

 • JAKUB OLSZEWSKI: NIEDOSYT JEST I TO DUŻY

  14.09.2020
  JAKUB OLSZEWSKI: NIEDOSYT JEST I TO DUŻY

  - Zdobyty medal cieszy, ale po przegranym półfinale z Włochami pozostał niedosyt i to duży - mówi Jakub Olszewski, kapitan reprezentacji Polski, która w mistrzostwach Europy U18 zdobyła we włoskim Lecce brązowy medal. W niedzielę w decydującym meczu pokonała Bułgarię 3:1. Dzień wcześniej w półfinale uległa późniejszym złotym medalistom Włochom 2:3. więcej »

 • WŁODZIMIERZ SADALSKI: MAMY CIĄGŁOŚĆ SZKOLENIA

  14.09.2020
  WŁODZIMIERZ SADALSKI: MAMY CIĄGŁOŚĆ SZKOLENIA

  - Sukces juniorów młodszych potwierdza, że nabory mamy udane, a szkolenie na odpowiednim poziomie - tak Dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej, Włodzimierz Sadalski skomentował brązowy medal mistrzostw Europy w Lecce. W decydującym Polska pokonała Bułgarię 3:1. - Zawodnicy są obserwowani od najmłodszych lat i w kolejnych grach zdobywają doświadczenie i ogrywają się. A medale cieszą. więcej »

 • OWOCNE SPOTKANIE SEBASTIANA PAWLIKA

  11.09.2020
  OWOCNE SPOTKANIE SEBASTIANA PAWLIKA

  W czwartek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się spotkanie Sebastiana Pawlika z przedstawicielami kadr szkoleniowych klubów, które w ostatnich latach osiągały najlepsze wyniki w krajowych rozgrywkach młodzieżowych. Nad rozmowami czuwali Waldemar Wspaniały – Szef Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i Stanisław Majkowski - Kierownik Wyszkolenia PZPS. więcej »

 • MICHAŁ BĄKIEWICZ: PRACA PRZYNOSI EFEKTY

  10.09.2020
  MICHAŁ BĄKIEWICZ: PRACA PRZYNOSI EFEKTY

  Trzy mecze, trzy zwycięstwa i jeden stracony set - taki jest bilans gier reprezentacji Polski w mistrzostwach Europy juniorów młodszych. Biało-czerwoni są w najlepszej czwórce turnieju i w sobotę zagrają z Włochami o awans do finału. - Praca przynosi efekty - mówi trener reprezentacji Michał Bąkiewicz, były wicemistrz świata i mistrz Europy. więcej »

 • SZYBKA PIŁKA Z... ARTUREM SIERZCHUŁĄ

  24.05.2020
  SZYBKA PIŁKA Z... ARTUREM SIERZCHUŁĄ

  Powoli otwierają się drzwi hal sportowych, tak więc szybką piłkę posłaliśmy do trenerów kadr młodzieżowych. Dziś z tematem zmierzy się... Artur Sierzchuła.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice