Wywiady


 • Po prostu robię swoje

  26.06.2013
  Po prostu robię swoje

  Osiągnął jeden z największych sukcesów w siatkówce młodzieżowej w ostatnich latach. Ludzie o nim mówią skromny, rzetelny i całkowicie oddany swojej pracy. Jeden z najlepszych trenerów w Polsce. Grzegorz Kosatka, trener mistrzyń Europy kadetek,  specjalnie dla Młodzieżowej Akademii  Siatkówki. więcej »

 • Rozmowa z Krzysztofem Marszalikiem

  25.04.2013
  Rozmowa z Krzysztofem Marszalikiem

  Nauczyciel, pasjonat, organizator – człowiek siatkarskiej orkiestry. Bezgranicznie oddany jego ukochanej dyscyplinie. To właśnie Krzysztof Marszalik pokazuje wszystkim, że nawet w niewielkiej miejscowości siatkówka może być ważną częścią życia dzieci i dorosłych. więcej »

 • Doug Beal - Współpraca przede wszystkim

  Doug Beal - Współpraca przede wszystkim

  Dzisiaj, w meczach rozgrywanych na najwyższych szczeblach, zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, różnice między drużynami z czołówki są minimalne, jak nigdy przedtem. Jak nigdy dotąd ważne jest również, by zawodnicy możliwie często grali na maksimum swoich możliwości – o przygotowaniu siatkarzy do turniejów, o roli pieniędzy w siatkówce i o wielu innych aspektach związanych z tą dyscypliną sportu opowiada legenda światowej siatkówki, były zawodnik i trener, członek Galerii Sław – Doug Beal. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice