Archiwum publikacji


 • FINAŁ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO KINDER+SPORT

  09.07.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  FINAŁ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO KINDER+SPORT

  W Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa w minisiatkówce dziewcząt o Puchar KINDER Joy of Moving, które rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV „dwójki”, klasy V „trójki”, klasy VI „czwórki”.  więcej »

 • MP JUNIORÓW - DĘBICA 2020 - KOŃCOWA KLASYFIKACJA I NAGRODY INDYWIDUALNE

  05.07.2020
  MP JUNIORÓW - DĘBICA 2020 - KOŃCOWA KLASYFIKACJA I NAGRODY INDYWIDUALNE

  MOS Wola Warszawa, KS Jastrzębski Węgiel i Trefl Gdańsk - taka jest kolejność drużyn na podium mistrzostw Polski juniorów 2020, które od środy do niedzieli rozgrywane były w Dębicy. MVP turnieju wybrano Bartosza Gomułkę. Głównym sponsorem turnieju była firma PKN ORLEN. więcej »

 • MP JUNIOREK - KALISZ: KLASYFIKACJA KOŃCOWA I NAGRODY INDYWIDUALNE

  05.07.2020
  MP JUNIOREK - KALISZ: KLASYFIKACJA KOŃCOWA I NAGRODY INDYWIDUALNE

  Energa MKS SMS Kalisz, GKS Wieżyca 2011 Stężyca, Enea Energetyk Poznań taka jest kolejność drużyn na podium mistrzostw Polski juniorek, które od środy do niedzieli były rozgrywane w Kaliszu. MVP całego turnieju została wybrana Paulina Damaske, przyjmująca zwycięskiej drużyny. Sponsorem wydarzenia był PKN ORLEN, Mecenas młodzieżowej siatkówki w Polsce. więcej »

 • KINDER JOY OF MOVING 2020 FINAŁY WOJEWODZKIE – POMORSKIE

  28.06.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KINDER JOY OF MOVING 2020 FINAŁY WOJEWODZKIE – POMORSKIE

  Mini siatkówka jest pierwszym etapem w szkoleniu , rywalizacji i upowszechnianiu siatkówki wśród dzieci. Zarówno zawody szkolne , miejskie jak i turnieje wojewódzkie stanowią doskonałą formę naboru dzieci z uzdolnieniami ruchowymi do zorganizowanych zajęć treningowych w strukturach klubowych. Organizowane w województwach zawody mini siatkówki „2” , „3” i „4” cieszą się dużą popularnością, czego wymiernym przykładem są znaczne ilości startujących zespołów. więcej »

 • MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DĘBICA, 1-5.07.2020 R.

  28.06.2020
  MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DĘBICA, 1-5.07.2020 R.

  W dniach 1-5 lipca w Dębicy odbędzie się finałowy turniej mistrzostw Polski juniorów. W grupie A zagra AZS Olsztyn, Hemarpol Norwid Częstochowa, Trefl Gdańsk oraz Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa. W grupie B: UMKS MOS Wola Warszawa AKS V LO Rzeszów, EKS Skra Bełchatów oraz Jastrzębski Węgiel. Sponsorem głównym turnieju jest PKN ORLEN.  więcej »

 • MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK KALISZ, 1-5.07.2020 R.

  28.06.2020
  MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK KALISZ, 1-5.07.2020 R.

  Energa MKS Kalisz będzie gospodarzem finałowych zmagań o mistrzostwo Polski juniorek w piłce siatkowej. Turniej odbędzie się w dniach 1-5 lipca , w hali Kalisz Arena. więcej »

 • SIATKÓWKA NA ŚNIEGU

  26.06.2020
  SIATKÓWKA NA ŚNIEGU

  Siatkówka na śniegu –  czyli wszystko to, co musisz o niej wiedzieć. więcej »

 • KSZTAŁTOWANIE ZDOLNOŚCI GIBKOŚCIOWYCH W TRENINGU SPORTOWYM

  26.06.2020
  KSZTAŁTOWANIE ZDOLNOŚCI GIBKOŚCIOWYCH W TRENINGU SPORTOWYM

  Gibkość jest to zdolność człowieka do osiągania dużej amplitudy w wykonywanych ruchach. Gibkość jest składową zdolności motorycznych w obszarze zdolności kondycyjnych. Amplituda ruchów uzależniona jest od elastyczności mięśni, ścięgien i więzadeł a na jej poziom wpływa centralna nerwowa regulacja tonusu mięśniowego oraz napięcie mięśni antagonistycznych. więcej »

 • HISTORIA POLSKIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

  26.06.2020
  HISTORIA POLSKIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

  Piłka siatkowa w Polsce pojawiła się na początku XX wieku. Początkowo miała charakter wyłącznie amatorski. Za początek piłki siatkowej w Polsce w zorganizowanej formie uznaje się rok 1926 i powstanie Polskiego Związku Gier Sportowych, który po II wojnie światowej zmienił nazwę na Polski Związek Koszykówki, Siatkówki i Szczypiorniaka (PZKSS). PZKSS wziął czynny udział w tworzeniu struktur Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB) powstałej w 1947 roku, dzięki czemu jej wiceprezesem został Zygmunt Nowak. Po wstąpieniu PZKSS do FIVB pojawił się pomysł stworzenia reprezentacji narodowej. więcej »

 • SOS W ELBLĄGU - PATRONAT DWÓCH KLUBÓW

  26.06.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SOS W ELBLĄGU - PATRONAT DWÓCH KLUBÓW

  Współdziałanie klubów Truso Elbląg i Atak Elbląg z ośrodkiem SOS w SP nr 3 w Elblągu. Wspólny cel środowiska siatkarskiego: szkolić młodzież. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice