Archiwum publikacji


 • Brąz w plażówce dla SOS Andrychów

  19.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Brąz w plażówce dla SOS Andrychów

  Mimo że rok szkolny zbliża się ku końcowi, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Andrychowie odnoszą kolejne sukcesy. W Myślenicach w dniu 13 czerwca odbył się finał wojewódzki w plażówce. więcej »

 • Gawełki 2018

  18.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Gawełki 2018

  18.06.2018 roku w Teatrze Ludowym w Krakowie odbyły się Gawełki 2018 - Wielka Gala Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Nagrody otrzymali najlepsi z najlepszych. Trafiły one do Laureatów pięciu kategorii, z wyszczególnionymi trzema podkategoriami.  więcej »

 • Finał wojewódzki Świętokrzyskie Mini Volley Cup

  17.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Finał wojewódzki Świętokrzyskie Mini Volley Cup

  W dniach 14 i 15 czerwca w hali Legionów oraz w hali przy ZSP nr 1 w Kielcach odbyły się wojewódzkie turnieje finałowe Świętokrzyskiego Mini Volley Cup. Do turniejów finałowych zakwalifikowało się po 8 najlepszych drużyn w każdej kategorii wiekowej wyłonionych z ponad 20 turniejów eliminacyjnych. W turniejach finałowych wzięło udział ok 250 zawodników i zawodniczek wraz z trenerami, a w turniejach eliminacyjnych ponad 4000. W turniejach brała udział Akademia S.O.S. przy SP 25 w Kielcach. więcej »

 • SUKCESY W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ DRUŻYNY Z WAŁBRZYCHA

  17.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SUKCESY W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ DRUŻYNY Z WAŁBRZYCHA

  Kolejny sukces chłopców szkolonych w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Publicznym Gimnazjum Sportowym Nr 11 w Wałbrzychu.Para Dominik Płużka/Wiktor Mordarski w turnieju piłki siatkowej plażowej w Obornikach Śląskich reprezentując klub TS Chełmiec Wałbrzych zajęła II miejsce na Dolnym Śląsku awansując do Półfinału Mistrzostw Polski.  więcej »

 • Turniej Orlikvolleymania 2018 w Kętach

  14.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turniej Orlikvolleymania 2018 w Kętach

  12 czerwca Siatkarski Ośrodek SOS przy SP 2 Kety zorganizował turniej na Orliku dla dziewcząt i chłopców SP, który jest kontynuacją edycji wcześniejszych, inicjowanych przez PZPS. Do turnieju zgłosiło się 9 zespołów dziewcząt i 8 drużyn chłopców z 7 szkół podstawowych: SP Czaniec, SP Porąbka, SP Witkowice, SP Nowa Wieś, SP Bulowice oraz SP 2 i 3 w Kętach. więcej »

 • SMS OSTROWIEC W FINALE LICEALIADY 2018 W WIELICZCE

  14.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SMS OSTROWIEC W FINALE LICEALIADY 2018 W WIELICZCE

  W dniach 08-08.06.2018 w hali widowiskowo sportowej  Solne Miasto w Wieliczce odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Do imprezy po raz piąty z rzędu zakwalifikowały się mistrzynie województwa świętokrzyskiego - zespół SMS Ostrowiec Świętokrzyski. więcej »

 • Konsultacje S.O.S. regionu wschód

  14.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacje S.O.S. regionu wschód

  W dniach 9–10 czerwca 2018 r. zostały zorganizowane regionalne konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Regionu Wschód, chłopców i dziewcząt. Gospodarzem konsultacji było miasto Nowy Dwór Mazowiecki, w którym znajduje się Zespół Szkół nr 1, objęty programem S.O.S. więcej »

 • Uczennice 2 klasy Gimnazjum Sportowego w Rzeszowie zajęły 7 miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej .

  14.06.2018
  Uczennice 2 klasy Gimnazjum Sportowego w Rzeszowie zajęły 7 miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej .

  Dziewczyny pokazały ogromny charakter nie ustępując umiejętnościami swoim starszym koleżankom.W pierwszym dniu turnieju rozegrały trzy mecze: z Krakowem 1:2, Białymstokiem 2:0 i Wrocławiem 2:0, co sprawiło że zajęły 1 miejsce grupie. więcej »

 • Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej

  14.06.2018
  Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej

  Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej czwórek chłopców w Głuchołazach zakończony srebrnym medalem dla drużyny z Grudziądza.  więcej »

 • Akademia S.O.S. Biała Podlaska z medalami w finale wojewódzkim Kinder+Sport

  11.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademia S.O.S. Biała Podlaska z medalami w finale wojewódzkim Kinder+Sport

  2 czerwca 2018 r. w Świdniku rywalizowali młodzi siatkarze w finale województwa lubelskiego w minisiatkówce chłopców „Kinder+Sport”. Doskonale spisali się w mistrzostwach województwa zawodnicy UKS „Serbinów” i Akademii S.O.S. w Szkole Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice