Archiwum publikacji


 • CZWARTOKLASIŚCI NA PÓŁMETKU ROZGRYWEK AKADEMII MINI SIATKÓWKI W KĘTACH

  17.01.2018
  CZWARTOKLASIŚCI NA PÓŁMETKU ROZGRYWEK AKADEMII MINI SIATKÓWKI W KĘTACH

  W dniach 11 i 12 stycznia w sali gimnastycznej SP 2 w Kętach odbył się drugi turniej mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców klas czwartych. W zawodach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z Nowej Wsi, Porąbki, Witkowic, Bulowic, SP1, 2 i 3 Kęty.  więcej »

 • Udany występ młodzieży S.O.S. Bydgoszcz w Memoriale Sławomira Wedera.

  07.01.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Udany występ młodzieży S.O.S. Bydgoszcz w Memoriale Sławomira Wedera.

  Tradycyjnie pod koniec roku w Bydgoszczy rozgrywany był Memoriał Sławomira Wedera, w którym rywalizowała młodzież. To już XV edycja turnieju ku pamięci siatkarza miejscowego Chemika. więcej »

 • Akademia Nadarzyn awansuje do VII ligi

  07.01.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademia Nadarzyn awansuje do VII ligi

  W sobotę 6 stycznia w Nadarzynie rozegrany został III Turniej Ligi Wojewódzkiej Młodziczek - Liga VIII. Drugi zespół młodziczek (zawodniczki rocznik 2005-2007) gościł w swojej hali zespoły: LTS Legionovia Legionowo II, UKS Izabelin, UKS Polonez Wyszków II. Młody zespół w tym turnieju wygrał 3 mecze i tym samym awansował do siódmej ligi. więcej »

 • Nakło najlepsze Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki o Puchar Właściciela Firmy AMAN

  04.01.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Nakło najlepsze Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki o Puchar Właściciela Firmy AMAN

  W Nakle w sali ZSP 3 obył się XII Ogólnopolski Turniej Siatkówki o Puchar Właściciela Firmy AMAN. Rywalizowało 5 zespołów - z Darłowa, Gdańska, Malborka i Nakła. Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze. więcej »

 • Arkusze potencjału do druku

  04.01.2018
  Arkusze potencjału do druku

  Przygotowane są gotowe szablony do wpisywania wyników po wydrukowaniu. Mają one praktyczne znaczenie, gdy nie mamy pod ręką komputera lub jego użycie jest niewygodne. Każdy rocznik posiada osobny arkusz w którym wpisane są wartości skutkujące przyznaniem punktów. Jedyną niedogodnością jest konieczność wyliczenia wskaźnika Rohrera, jeżeli arkusz miałby być kompletny. Jest to dobra forma rejestrowania sprawdzianów jeżeli uzyskane wyniki stanowią formę notatek przed wpisaniem na platformę MAS. więcej »

 • Arkusze pomiaru potencjału w Excelu

  04.01.2018
  Arkusze pomiaru potencjału w Excelu

  Arkusze do pomiaru potencjału opracowane są oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Umożliwiają one automatyczne wyliczenie punktów potencjału dla wpisanych wyników. Najwygodniej jest pobrać arkusze na swój komputer, aby uniezależnić się od internetu. Wprowadzając dane do systemu możemy porównać wyniki i zgłosić ew. błąd. Kolejne arkusze Excela odpowiadają kolejnym rocznikom (od 11-18 lat). Podczas wpisywania wyników należy zwracać uwagę na jednostki miary. Wydrukowany arkusz stanowi podręczny dokument osiągniętych wyników. Arkusze są zabezpieczone przed przypadkową zmianą. Hasłem chroniącym jest słowo „sos”. więcej »

 • PROJEKT U-16. KOLEJNA ODSŁONA PRZYGOTOWAŃ REPREZENTACJI POLSKI DZIEWCZĄT ROCZNIKA 2004

  04.01.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  PROJEKT U-16. KOLEJNA ODSŁONA PRZYGOTOWAŃ REPREZENTACJI POLSKI DZIEWCZĄT ROCZNIKA 2004

  W dniach 27-29 grudnia Reprezentacja Polski dziewcząt rocznika 2004 przerwała świąteczny odpoczynek i przyjechała do Twardogóry po kolejne szlify w ramach przygotowań do projektu U-16. Tym razem najmłodsza kadra wzięła udział w silnie obsadzonym noworocznym turnieju młodziczek, którego organizatorem był klub Impel Wrocław.  więcej »

 • XIX Ogólnopolski Turniej w Rawie Mazowieckiej

  03.01.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  XIX Ogólnopolski Turniej w Rawie Mazowieckiej

  W  dniach  29-30.12.2017 r.   w   Rawie  Mazowieckiej    w   hali  sportowej  OSiR-u  „Milenium”  odbył się  XIX  Ogólnopolski  Turniej  Piłki  Siatkowej  Juniorek  o  „Puchar  Przewodniczącej Rady Powiatu Rawskiego”. więcej »

 • S.O.S. Nysa najlepsza we Wrocławiu

  02.01.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  S.O.S. Nysa najlepsza we Wrocławiu

  Wzięły w nim udział drużyny z Wrocławia, Będzina, Zawiercia i Wałbrzycha, co przyczyniło się do wysokiego poziomu rozgrywek juniorskich. Nasi zawodnicy pod wodzą Bartłomieja Dykty rozegrali bardzo dobry turniej, zwyciężając wszystkie swoje spotkania. więcej »

 • Noworoczny Turniej S.O.S. Andrychów

  02.01.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Noworoczny Turniej S.O.S. Andrychów

  W dniach 27-28 grudnia andrychowskie drużyny SOS wzięły udział w dwudniowym turnieju piłki siatkowej. Turniej odbywał się w kategoriach wiekowych kadet i młodzik. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice