Archiwum publikacji


 • Międzynarodowy sprawdzian kadry U-16/U-17 chłopców w Mikulovie.

  20.08.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
   Międzynarodowy sprawdzian kadry U-16/U-17 chłopców w Mikulovie.

  W Mikulovie, ośrodku przygotowań siatkarzy Czech odbył się turniej Olimpic Hopes. Udział w nim miały wziąć udział cztery reprezentacje Czech – gospodarz, Słowacji, Polski oraz Węgier. Jak się ostatecznie okazało reprezentacja Węgier nie dotarła. W tym przypadku gospodarze zaproponowali podział reprezentacji Czech i Polski na cztery drużyny i w piątek w zamian oficjalnych spotkań rozegrano mecze kontrolne. Mecze ustalono, że będą grane systemem każdy z każdym w wymiarze trzech setów bez względu na wynik. W bardzo ciekawych spotkaniach, które kończyły się wszystkie wynikami 2:1 górą byli Polacy. więcej »

 • Międzynarodowy Turniej w Czechach Reprezentacji Mini Kadetek

  20.08.2018
  Międzynarodowy Turniej w Czechach Reprezentacji Mini Kadetek

  W dniach 16-19.08.2018 roku Reprezentacja Polski Mini Kadetek przebywała w Uherske Hradiste (Czechy). Rozegrała tam Międzynarodowy Turniej "4 Nations Tournament".  więcej »

 • II Turniej Green Beach Volleyball Open

  17.08.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  II Turniej Green Beach Volleyball Open

  11 sierpnia został rozegrany II turniej siatkówki plażowej o Puchar Starosty Powiatu Ełckiego w ośrodku wypoczynkowym A26 w Bartoszach. W turnieju wystąpiło 19 par z całej Polski. Najlepszą ekipą okazała się para Głowacki/Tyszka - Włocławek/Olsztyn, która w finale pokonała chłopaków z Hajnówki - braci Ignaciuk. Trzecie miejsce zajęli chłopcy z Kętrzyna - Mankow/Urban, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali parę Paszkowski/Mokrski z Olsztyna. więcej »

 • Nadarzyn wyjeżdża na obóz do Białej Podlaskiej

  17.08.2018
  Nadarzyn wyjeżdża na obóz do Białej Podlaskiej

  Niedawno zakończyły się Kampy 2018 w Białej Podlaskiej, a już wybieram się ponownie w podróż w tym samym kierunku... więcej »

 • Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - Biała Podlaska 2018

  30.07.2018
  Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - Biała Podlaska 2018

  - Nie chce nam się stąd wyjeżdżać – mówiły zgodnie Kinga Błaszkiewicz (Gedania), Aleksandra Walczak (MKS Dwójka Zawiercie) i Wiktoria Leśniewicz (GLKS Nadarzyn) na dzień przed zakończeniem kampów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Białej Podlaskiej. Od 16 lipca dziewczyny zżyły się z koleżankami, sztabem trenerskim i obiektami Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie trenowały, grały i wypoczywały. więcej »

 • Dobry sezon i dalsze postępy nadarzyńskiej akademii

  16.07.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Dobry sezon i dalsze postępy nadarzyńskiej akademii

  „Współzawodnictwo sportowe ma w moim rozumieniu zawodu pedagoga niezaprzeczalną wartość wychowawczą. To nie tylko droga do wzmacniania aspiracji i ambicji (przekładających się także na inne dziedziny życia), ale także kształtowanie samodyscypliny, umiejętności obcowania w grupie rówieśniczej, przeżywania porażek i wyciągania z nich wniosków oraz cieszenia się także z małych sukcesów” - Dominika Leśniewicz. więcej »

 • Wielki finał Kinder + Sport Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce 2018 z sukcesami Nadarzynianek!

  14.07.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wielki finał Kinder + Sport Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce 2018 z sukcesami Nadarzynianek!

  Brązowy medal dla drużyny dwójek GLKS Nadarzyn oraz czwarte miejsce w kategorii trójek. Dwa roczniki na wysokich miejscach to duży sukces i efekt pracy sekcji piłki siatkowej. więcej »

 • SOS WROCŁAW MISTRZEM POLSKI GIMNAZJÓW!

  05.07.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SOS WROCŁAW MISTRZEM POLSKI GIMNAZJÓW!

  W dniach 25-27.06.2018 r. w Kobyłce odbył się Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. W turnieju wystąpiło siedmiu mistrzów województw: Biała Podlaska, Kobyłka, Olsztyn, Rzeszów, Sulechów, Suwałki oraz Wrocław. więcej »

 • Srebrne medale w siatkówce plażowej dla Nadarzyna

  02.07.2018
  Srebrne medale w siatkówce plażowej dla Nadarzyna

  23.06.2018 roku zostały rozegrane eliminacje do Mistrzostw Mazowsza w siatkówce plażowej w kategorii młodziczek. Para GLKS  Nadarzyn Wrońska/Brzeczkowska - uczennice SOS Nadarzyn przeszły przez eliminacje jak burza wygrywając wszystkie spotkania 2:0.  więcej »

 • Brąz w plażówce dla SOS Andrychów

  19.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Brąz w plażówce dla SOS Andrychów

  Mimo że rok szkolny zbliża się ku końcowi, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Andrychowie odnoszą kolejne sukcesy. W Myślenicach w dniu 13 czerwca odbył się finał wojewódzki w plażówce. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice