Archiwum publikacji


 • UWAGA! KONKURS MARCINA PRUSA ORAZ SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  26.03.2020
  UWAGA! KONKURS MARCINA PRUSA ORAZ SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  Ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych PZPS -  Marcin Prus tym razem ma dla Was wyzwanie!W komentarzach pod postem na fejsbukowym koncie Polskiej Siatkówki wrzucajcie foto i filmiki pokazujące Wasze siatkarskie umiejętności. więcej »

 • Trwa walka z koronowirusem. Apelujemy! #zostańwdomu

  17.03.2020
  Trwa walka z koronowirusem. Apelujemy! #zostańwdomu

  Trwa walka z koronowirusem. Apelujemy! #zostańwdomu więcej »

 • SIATKARKI SMS JUNIOR WROCŁAW WYGRYWAJĄ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W K-KOŹLU

  16.03.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SIATKARKI SMS JUNIOR WROCŁAW WYGRYWAJĄ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W K-KOŹLU

  Siatkarki SMS Junior Wrocław wygrywają Międzynarodowy Turniej Młodziczek w Kędzierzynie-Koźlu. W turnieju rozgrywanym w dniach 6-8.03.2020 r. uczestniczyło 12 zespołów młodziczek i 12 zespołów młodzików. więcej »

 • AMBASADOR SOS - MARCIN PRUS W TŁUSZCZU

  16.03.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  AMBASADOR SOS - MARCIN PRUS W TŁUSZCZU

  W dniu 10.03.2020 r. naszą szkołę odwiedził Pan Marcin Prus. Poprowadził dwa wykłady dla dzieci z naszej szkoły. Spotkanie to na długo zostanie w pamięci uczniów. więcej »

 • KOZIOŁEK 2020

  11.03.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KOZIOŁEK 2020

  24 zespoły, 84 mecze, 3 dni grania XIV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców "KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI KOZIOŁEK 2020" więcej »

 • SOS BIAŁA PODLASKA MISTRZEM LUBELSKIEGO MŁODZIKÓW

  11.03.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SOS BIAŁA PODLASKA MISTRZEM LUBELSKIEGO MŁODZIKÓW

  Uczniowski Klub Sportowy „Serbinów” Biała Podlaska składający się z uczniów Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Szkole Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej został mistrzem województwa lubelskiego młodzików. więcej »

 • SOS SMS JUNIOR MISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA

  11.03.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SOS SMS JUNIOR MISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA

  SOS SMS Junior najlepszą został najlepszą szkołą  w Finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt Turniej ten na długo zostanie zapamiętany przez wszystkich uczestników. więcej »

 • DAWID MICHOR: W TURNIEJU FINAŁOWYM CIĘŻKO WSKAZAĆ FAWORYTA

  11.03.2020
  DAWID MICHOR: W TURNIEJU FINAŁOWYM CIĘŻKO WSKAZAĆ FAWORYTA

  Zespoły Energa MKS SMS Kalisz,  ENEA Energetyk Poznań, Łaskovia Łask,  GKS Wieżyca 2011 Stężyca, ŁKS Siatkówka  Żeńska Szkoła Gortata Łódź,  UKS Chemik SMS Olsztyn, LTS Legionovii Legionowo i Elite Volley Kraków awansowały do finałowego turnieju mistrzostw Polski juniorek, który odbędzie się od 25 do 29 marca. Zajęły one po dwa czołowe miejsca w zawodach półfinałowych, które od piątku do niedzieli rozgrywane były w Poznaniu, Stężycy, Olsztynie i Krakowie. więcej »

 • KRZYSZTOF FELCZAK: KAŻDY MA CHRAPKĘ NA PIĘKNĄ PRZYGODĘ

  11.03.2020
  KRZYSZTOF FELCZAK: KAŻDY MA CHRAPKĘ NA PIĘKNĄ PRZYGODĘ

  Zespoły Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk SA, AZS 2020 Częstochowa,  AKS V LO Rzeszów, HEMARPOL Norwid Częstochowa, EKS Skra Bełchatów, UMKS MOS Wola i AZS UWM Olsztyn awansowały do finałowego turnieju mistrzostw Polski juniorów, który odbędzie się od 25 do 29 marca w Dębicy. Od piątku do niedzieli rozegrane zostały półfinałowe zawody w Gdańsku, Wałbrzychu, Częstochowie i Warszawie. więcej »

 • PÓŁFINAŁY MP JUNIOREK - WYNIKI

  11.03.2020
  PÓŁFINAŁY MP JUNIOREK - WYNIKI

  Od piątku do niedzieli - w Poznaniu, Stężycy, Olsztynie i Krakowie - rozgrywane są półfinałowe turnieje mistrzostw Polski juniorek. Do finałowej rozgrywki, która odbędzie się od od 25 do 29 marca awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice