Archiwum publikacji


 • MAGAZYN ATLECI ODWIEDZIŁ W PAŻDZIERNIKU S.O.S. W KRAŚNIKU.

  17.11.2017
  MAGAZYN ATLECI ODWIEDZIŁ W PAŻDZIERNIKU S.O.S. W KRAŚNIKU.

  W październiku w Kraśniku gościliśmy ekipę telewizyjną POLSAT z magazynu sportowego "Atleci". Trzy dyscypliny sportowe, w tym min. piłka siatkowa - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II i Siatkarskie Ośrodki Szkolne oraz klub sportowy MKS Kraśnik wraz z ich przedstawicielami w roli głównej w drugiej części programu więcej »

 • Szkolenie trenerów w Spale. Zawodniczki S.O.S. Nadarzyn powołane na turniej regionalny.

  16.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie trenerów w Spale. Zawodniczki S.O.S. Nadarzyn powołane na turniej regionalny.

  Po szkoleniu S.O.S i spotkaniu wielu swoich trenerów i koleżanek i kolegów z boiska - czas do pracy, a przed nami kolejne wyzwania: Turniej S.O.S., turniej czwórek oraz turniej trójek w Nadarzynie - już w najbliższy weekend! więcej »

 • SOS Andrychów i Jaworzno na sparingu

  16.11.2017
  SOS Andrychów i Jaworzno na sparingu

  W dniu 8 listopada w środę na sali gdzie  funkcjonuje SOS  Andrychów odbył się sparing. Był dobrym momentem na ocenę poszczególnych zawodników gdyż każdy rozegrał co najmniej 3 sety.  więcej »

 • Vladimir Grbić w S.O.S. na Ursynowie!

  11.11.2017
  Vladimir Grbić w S.O.S. na Ursynowie!

  Vladimir Grbić - mistrz olimpijski z roku 2000 r. i mistrz Europy z roku 2001, który rozegrał ponad 300 meczów w reprezentacji Serbii, odwiedził byłe Gimnazjum 92 na Ursynowie (obecnie Szkoła Podstawowa nr 303).  więcej »

 • Konsultacja kadry U-16/U-17 w Cetniewie

  09.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacja kadry U-16/U-17 w Cetniewie

  W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Cetniewie 5 – 10.11.2017 r. odbywa się konsultacja kadry U-16/U-17. W zajęciach bierze udział 18 zawodników. Jest to drugi etap konsultacji po lipcowych kampach w Białej Podlaskiej. Podczas zajęć trenerzy sprawdzają postęp oraz testują kolejnych młodych graczy rokujących w kontynuacji szkolenia. Spośród wielu zawodników wyłoniona zostanie kadra, która w kolejnych akcjach będzie przygotowywała się do Mistrzostw EEVZA. więcej »

 • KONSULTACJE S.O.S. DZIEWCZĄT WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

  08.11.2017
  KONSULTACJE S.O.S. DZIEWCZĄT WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

  W dniu 06.11.2017 r. w hali sportowej MOSiR w Jarosławiu odbyły się konsultacje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dziewcząt z województwa podkarpackiego. Celem konsultacji było wyłonienie kadr województwa na turniej regionalny. więcej »

 • REGIONALNY TURNIEJ TALENTÓW S.O.S. DZIEWCZĄT – REGION PÓŁNOC

  08.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  REGIONALNY TURNIEJ TALENTÓW S.O.S. DZIEWCZĄT – REGION PÓŁNOC

  3-4.11.2017 r. na obiektach Zespołu Szkół nr 9 w Bydgoszczy odbył się Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W turnieju wzięły udział reprezentacje dziewcząt z 4 województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolski, z roczników 2004 oraz 2005. więcej »

 • Wojewódzki Turniej Talentów 2017.

  08.11.2017
  Wojewódzki Turniej Talentów 2017.

  W dniu 30.10.2017r. w Kluczborku odbyła się konsultacja wojewódzka WTT Siatkarskich Ośrodków Szkolnych klas VI, VII dziewcząt szkół podstawowych. Konsultacja została przeprowadzona zgodnie z wcześniej ustalonymi harmonogramami zatwierdzonymi przez koordynatora regionalnego i kierownictwo programu S.O.S.  więcej »

 • Chłopcy rozegrali w Bydgoszczy Turniej Talentów SOS Regionu Północ

  08.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Chłopcy rozegrali w Bydgoszczy Turniej Talentów SOS Regionu Północ

  W dniach 4-5 listopada w hali ZS nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków odbył się Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych chłopców Regionu Północ (województwa zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie). Zawodnicy przez dwa dni prezentowali swoje umiejętności, a trenerzy wybrali kadry regionalne S.O.S więcej »

 • Konsultacje SOS województwa mazowieckiego chłopców w Kobyłce

  08.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacje SOS województwa mazowieckiego chłopców w Kobyłce

  W dniu 04.11.2017 r. w nowoczesnej sali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kobyłce odbyła się konsultacja 40 wybranych uczniów SOS województwa mazowieckiego.Chłopcy byli z roczników 2003 i 2004. Celem było wyłonienie kadry Mazowsza na Turniej Regionalny. Pod czujnym okiem koordynatorów-regionalnego Adama Nowika i wojewódzkiego Darka Fryszkowskiego trenerzy roczników 2003 Konrad Cop i Jarosław Wołosowicz, oraz 2004 Kamil Trzciński wspólnie z Pawłem Płatosem prowadzili intensywne zajęcia. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice