Archiwum publikacji


 • UROCZYSTA GALA 20 LAT SIATKÓWKI WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

  19.12.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  UROCZYSTA GALA 20 LAT SIATKÓWKI WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

  W dniu 9 grudnia, w przyjaznych siatkówce, murach Opery Nowa i restauracji "Maestra" w Bydgoszczy odbyła się uroczysta Gala "20 LAT SIATKÓWKI W 20 LECIU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO - 1989 - 2019" więcej »

 • ŚWIĄTECZNY TURNIEJ MINISIATKÓWKI W KĘTACH

  19.12.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ŚWIĄTECZNY TURNIEJ MINISIATKÓWKI W KĘTACH

  W dniu 11.12.2019 r. w hali OSiR Kęty odbył się Turniej Trójek w Piłce Siatkowej dziewcząt  i chłopców klas V-VI szkół podstawowych, w którym wystartowali uczniowie szkół Gminy Kęty oraz z okolicznych szkół województwa śląskiego. Do zawodów zgłosiły się zespoły SP nr  1, 2 i 3 Kęty, Bulowice, Witkowice, Nowa Wieś oraz Porąbka i Osiek. więcej »

 • MIKOŁAJKOWE ŚWIĘTO SIATKÓWKI W MUROWANEJ GOŚLINIE

  19.12.2019
  MIKOŁAJKOWE ŚWIĘTO SIATKÓWKI W MUROWANEJ GOŚLINIE

  W XXIII Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców im. Tomasza Zajączkowskiego, który odbył się 13 - 14.12.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie wzięło udział 340 uczestników z różnych miast Polski. więcej »

 • XXV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

  19.12.2019
  XXV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

  W dniach 6-8 grudnia, w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie odbył się jubileuszowy, XXV Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Jak zawsze organizowane przez Szkołę i działający przy placówce Uczniowski Klub Sportowy SMS Sparta Kraków zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem środowiska, w trzy dniowej rywalizacji wzięło udział ponad 350 uczennic i uczniów klas 5 i 6 szkół podstawowych z całej Polski. więcej »

 • MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W KS PAŁAC BYDGOSZCZ

  14.12.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W KS PAŁAC BYDGOSZCZ

  11 grudnia wszystkie zawodniczki młodzieżowych zespołów oraz przedstawicielek początkujących grup szkoleniowych, kadry szkoleniowej oraz Władz Klubu KS Pałac Bydgoszcz a także przedstawicieli dyrekcji szkół, którym klub patronuje spotkali się na mikołajkowo - światecznym spotkaniu by podsumować mijający rok. więcej »

 • MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W SOS WAŁBRZYCH

  14.12.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W SOS WAŁBRZYCH

  12 grudnia w naszej szkole odbył się jak co roku Mikołajkowy turniej piłki siatkowej chłopców.W naszych progach gościła szkoła nr 5. Turniej odbył się w Świątecznej atmosferze w obecności Św Mikołaja.  więcej »

 • MIKOŁAJKI W SOS KALISZ

  13.12.2019
  MIKOŁAJKI W SOS KALISZ

  W mikołajkowy piątek w hali Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu jak co roku odbyły się zajęcia siatkarskie. Uczestniczące osoby mogły sprawdzić swoje umiejętności w turnieju "2".  więcej »

 • MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT

  13.12.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT

  10 grudnia w hali miejskiej w Wieluniu siatkarki z rocznika 2007 - 2008 zagrały turniej mikołajkowy trójek w ramach rozgrywek Wieluńskiej Akademii Siatkówki SOS. więcej »

 • XV SPORTOWE MIKOŁAJKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W SULECHOWIE

  12.12.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  XV SPORTOWE MIKOŁAJKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W SULECHOWIE

  7 grudnia 2019 roku w SP nr 3 w Sulechowie zorganizowano XV Turniej Mikołajkowy w Minisiatkówce dziewcząt. W zawodach wzięło udział około 130 dziewcząt reprezentujących następujące kluby i szkoły: UKS "Pogodno" Szczecin przy SP 48, UKS „Ares” Nowa Sól, UKS SG Kożuchów, SP Kosieczyn, Zahir Volley Wchowa, SPS Zbąszynek, UKS „Promień” Żary, SP 1 Sulechów oraz gospodarz UKS „Trójka” Sulechów. Zawodniczki rywalizowały w trzech kategoriach : ,,2”,  ,, 3” oraz ,,4”. więcej »

 • MIKOŁAJKI Z MINISIATKÓWKĄ W SOS KLUCZBORK NA SPORTOWO

  11.12.2019
  MIKOŁAJKI Z MINISIATKÓWKĄ W SOS KLUCZBORK NA SPORTOWO

  W Szkole Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Kluczborku rozegrano turniej wewnętrzny w kategorii dwójek oraz trójek. Mini siatkówka to wieka pasja dziewcząt uczęszczających do klasy sportowej. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice