Wokół S.O.S.


 • WIZYTA KOORDYNATORA REGIONALNEGO W SOS JASTRZĘBIE ZDRÓJ

  15.01.2021
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  WIZYTA KOORDYNATORA REGIONALNEGO W SOS JASTRZĘBIE ZDRÓJ

  Trener koordynator regionalny, Marek Kwieciński we wtorek złożył wizytę w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy NSMS "Jastrzębski Węgiel" w Jastrzębiu-Zdroju więcej »

 • NIE MA JUŻ Z NAMI PIOTRA `SZYMONA` IDZIKOWSKIEGO

  13.01.2021
  NIE MA JUŻ Z NAMI PIOTRA `SZYMONA` IDZIKOWSKIEGO

  Piotr "Szymon" Idzikowski był nauczycielem, trenerem i wychowawcą. Jego pasją był sport, a szczególnie siatkówka i pływanie. W Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy SP nr 5 - który współtworzył - uczył dzieci i młodzież siatkówki, a w Szkółce Pływackiej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pływania.  więcej »

 • ZIMOWA EDYCJA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

  05.12.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  ZIMOWA EDYCJA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

  Tuż przez Mikołajkami chcielibyśmy podzielić się z Wami kolejną częścią Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem – zbioru zabaw skierowanych do najmłodszych Kibiców, w sam raz na długie zimowe wieczory! więcej »

 • SPORTOWY KALENDARZ ADWENTOWY

  30.11.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  SPORTOWY KALENDARZ ADWENTOWY

  Świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami. A skoro święta za pasem, wypadałoby zadbać też o świąteczną formę! Zapraszamy do skorzystania z przygotowanego specjalnie na ten czas Sportowego Kalendarza Adwentowego. więcej »

 • MAREK BYKOWSKI: CZŁOWIEK RENESANSU W SIATKÓWCE – WSPOMNIENIE

  12.11.2020
  MAREK BYKOWSKI: CZŁOWIEK RENESANSU W SIATKÓWCE – WSPOMNIENIE

  9 listopada straciliśmy kolejnego Przyjaciela! Marek Bykowski jest w naszej siatkarskiej Rodzinie kolejną ofiarą paskudnego i bezlitosnego koronawirusa. Tracimy Przyjaciela, który w dla naszego środowiska był niezwykle oddany, ale też dawał naszemu środowisku tak zwaną „wartość dodaną”. więcej »

 • KOLEJNA ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

  26.10.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  KOLEJNA ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

  Już teraz zachęcamy do pobrania drugiej części Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem - zbioru siatkarskich zabaw skierowanych do najmłodszych Kibiców! więcej »

 • Realizacja zajęć SOS

  26.10.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Realizacja zajęć SOS

  Zajęcia w ramach Siatkarskich Ośrodków szkolnych w 2020 roku muszą być realizowane w innej rzeczywistości niż dotychczas. Pandemia COVID-19 i związane z nią obostrzenia wprowadzane rozporządzeniami Rady Ministrów oraz zalecenia Ministra Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektora Sanitarnego wpływają również na nasze siatkarskie zajęcia. więcej »

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  14.10.2020
  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom i trenerom ogromu radości z wykonywanej pracy, samych sukcesów zawodowych, wytrwałości w radzeniu sobie z trudnościami oraz satysfakcji z każdego, choćby najmniejszego sukcesu swoich podopiecznych.Biuro SOS

 • BIURO PZPS NADAL PRACUJE ZDALNIE

  13.10.2020
  BIURO PZPS NADAL PRACUJE ZDALNIE

  Informujemy, że do 16 października włącznie praca biura Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbywać będzie się wyłącznie w formie zdalnej. więcej »

 • SPARING KADRY U20 W SIEDLCACH

  05.09.2020
  SPARING KADRY U20 W SIEDLCACH

  Kadra juniorów przygotowuje się do mistrzostw Europy U20, które rozegrane zostaną od 26 września do 4 października w Czechach. W grupie Polska zagra z gospodarzami, Włochami, Francją, Belgią i Serbią. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice