Wokół S.O.S.


 • MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W KS PAŁAC BYDGOSZCZ

  14.12.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W KS PAŁAC BYDGOSZCZ

  11 grudnia wszystkie zawodniczki młodzieżowych zespołów oraz przedstawicielek początkujących grup szkoleniowych, kadry szkoleniowej oraz Władz Klubu KS Pałac Bydgoszcz a także przedstawicieli dyrekcji szkół, którym klub patronuje spotkali się na mikołajkowo - światecznym spotkaniu by podsumować mijający rok. więcej »

 • OCZKO W GŁOWIE SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  11.11.2019
  OCZKO W GŁOWIE SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  W tym roku szkoły średnie zetknęły się z tzw. „podwójnym rocznikiem” - Ta sytuacja może być problematyczna dla placówek ze względu na organizację zajęć. Z punktu widzenia sportowego nie ma aż takiego znaczenia, bo my kategoryzujemy uczniów według roczników. Nas dosięga inny problem… - mówi Zbigniew Krzyżanowski, Szef Wyszkolenia Programu Siatkarski Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • SOS - SPÓJNIE I WSZECHSTRONNIE. ROZMOWA Z KRZYSZTOFEM FELCZAKIEM

  11.11.2019
  SOS - SPÓJNIE I WSZECHSTRONNIE. ROZMOWA Z KRZYSZTOFEM FELCZAKIEM

  Program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych to ogromne wsparcie w działalności szkoleniowej w siatkówce młodzieżowej w Polsce. Korzystają na tym zarówno prowadzące szkolenie szkoły jak i kluby. O tym, jak praca w SOS-ach łączy się ze szkoleniem w klubach rozmawialiśmy z Krzysztofem Felczakiem, koordynatorem regionalnym programu SOS i trenerem MOS Wola Warszawa. więcej »

 • LEKCJA WF Z MISTRZEM W MALBORKU

  26.10.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  LEKCJA WF Z MISTRZEM W MALBORKU

  Lekcja WF-u z Mistrzem to ogólnopolska inicjatywa społeczna, prowadzona pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki. W ramach akcji, w całej Polsce organizowane są zajęcia wychowania fizycznego prowadzone przez wybitnych sportowców. Sportowcy ubrani w barwy narodowe przeprowadzają cykl treningów właściwych dla dyscyplin, które uprawiają.  więcej »

 • MAŁGORZATA NIEMCZYK W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH W RZESZOWIE

  21.10.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  MAŁGORZATA NIEMCZYK W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH W RZESZOWIE

  11.10.2019 roku, przy okazji inauguracyjnego meczu Developresu SkyRes Rzeszów w Ligi Siatkówki Kobiet Małgorzata Niemczyk odwiedziła Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie.  więcej »

 • KADRA WOJEWÓDZKA DZIEWCZĄT Z WARMII I MAZUR

  21.10.2019
  KADRA WOJEWÓDZKA DZIEWCZĄT Z WARMII I MAZUR

  12 października w Hali Mistrzów w Kętrzynie odbyła się konsultacja wojewódzka dziewcząt z roczników 2006 i 2007. Na spotkanie stawiło się 30 dziewcząt z Olsztyna, Elbląga, Giżycka, Ełku, Bartoszyc i Kętrzyna.  więcej »

 • AMBASADOR SOS - MARCIN PRUS SIATKARZEM 25-LECIA ZAKSY KĘDZIERZYN-KOŹLE

  17.10.2019
  AMBASADOR SOS - MARCIN PRUS SIATKARZEM 25-LECIA ZAKSY KĘDZIERZYN-KOŹLE

  Mistrz świata juniorów z 1997 roku i były reprezentant Polski seniorów Marcin Prus został wybrany siatkarzem 25-lecia ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Obecnie jest propagatorem sportu jako Ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  14.10.2019
  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  Z okazji Dnia Nauczyciela, w tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia:dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości,sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów! więcej »

 • TUTO LENTIS Z FINLANDII W OLSZTYNIE

  28.09.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  TUTO LENTIS Z FINLANDII W OLSZTYNIE

  Po raz drugi, na zaproszenie UKS Chemik SMS Olsztyn z kilkudniową wizytą w stolicy Warmii i Mazur pojawiły się zawodniczki fińskiego pierwszoligowca TuTo Lentis, prowadzonego przez Mikko Raitisa. Zespół z Finlandii przebywał w Olsztynie w dniach 4-9.09 i podobnie jak przed trzema laty, czas pobytu naszych gości maksymalnie został wykorzystany przez trenerów obu zespołów na wspólne treningi, sparingi oraz wymianę doświadczeń. więcej »

 • NAJWSPANIALSZA NIESPODZIANKA EVER

  13.09.2019
  NAJWSPANIALSZA NIESPODZIANKA EVER

  Gabrysia i Jakub, wtorek, 12 września zapamiętają na bardzo, bardzo długo. Wieczorową porą Ambasador SOS Marcin Prus w towarzystwie Ewy Ciesielskiej odwiedzili Oddział Hematolologii i Onkologii Dziecięcej w Zabrzu. Jak przystało na niespodziankę, goście nie przyszli z pustymi rękami... więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice