Wokół SOS


 • ZMIANY W SYSTEMIE NABORU DO SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ

  15.03.2023
  ZMIANY W SYSTEMIE NABORU DO SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ

  Od lat młode siatkarki i siatkarze i mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na Turnieju Nadziei Olimpijskich, który wieńczył proces konsultacji wojewódzkich i regionalnych, a jego celem było wyłonienie kandydatów do szkolenia w siatkówce halowej i plażowej w Szkołach Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku i Spale. więcej »

 • WYCHOWANIE PRZEZ SPORT

  13.03.2023
  WYCHOWANIE PRZEZ SPORT

  W sobotę 11.02.2023 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie odbyły się testy weryfikacyjne w ramach realizowanego w naszej szkole projektu Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • WOJCIECH SZCZUCKI TRENEREM KADRY POLSKI SOS CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2011

  06.03.2023
  WOJCIECH SZCZUCKI TRENEREM KADRY POLSKI SOS CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2011

  - Siatkówka to moja pasja od lat. Mogę powiedzieć, że całe moje życie obracało się wokół tego sportu – powiedział Wojciech Szczucki, który został trenerem kadry narodowej chłopców Siatkarskich Ośrodków Szkolnych rocznika 2011 i młodszych. więcej »

 • MATEUSZ GRABDA KONTYNUUJE PRACĘ Z REPREZENTACJĄ POLSKI

  26.02.2023
  MATEUSZ GRABDA KONTYNUUJE PRACĘ Z REPREZENTACJĄ POLSKI

  Mateusz Grabda odebrał nominację na trenera reprezentacji Polski U21 mężczyzn. Będzie to dla niego kontynuacja pracy z utytułowanym rocznikiem 2003 i 2004. więcej »

 • ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE SIATKAREK SOS XI LO SMS W BYDGOSZCZY

  23.12.2022
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE SIATKAREK SOS XI LO SMS W BYDGOSZCZY

  W oczekiwaniu na nadchodzące święta Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2023 w SOS XI LO SMS w Bydgoszczy odbyło się siatkarskie spotkanie jakże miłe i odmienne od naszych codziennych a związanych z uczestnictwem w treningach i zawodach sportowych. O jego odmienności świadczy także fakt, że były to chwile w których nasze sportowe ubiory mogliśmy pozostawić w szatni, pojawiając się w zupełnie innych a co niektórzy nawet w bardzo innych strojach. Była to także okazja do składania sobie wzajemnych świątecznych i noworocznych życzeń. więcej »

 • WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

  23.12.2022
  WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

  Wesołych Świąt!

 • ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE SIATKAREK KS PAŁAC BYDGOSZCZ

  23.12.2022
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE SIATKAREK KS PAŁAC BYDGOSZCZ

  Tradycyjne, jak co roku odbyło się  spotkanie siatkarek KS Pałac Bydgoszcz, będących jednocześnie uczestniczkami Programu SOS realizowanego w XI LO SM oraz SP-31 i SP-9 w Bydgoszczy. Spotkania siatkarek, trenerów z Zarządem Klubu Sportowego Pałac Bydgoszcz w okresie kończącego się roku oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku mają już kilkudziesięcioletnią tradycję. więcej »

 • ŚWIĘTA Z SIATKARSKIMI ŁAMIGŁÓWKAMI Z ORZEŁKIEM!

  19.12.2022
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  ŚWIĘTA Z SIATKARSKIMI ŁAMIGŁÓWKAMI Z ORZEŁKIEM!

  Gotowi na kolejną edycję Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem? Tym razem mamy dla Was zestaw zabaw i zagadek w świątecznej odsłonie. Jak zawsze znajdziecie tam też następne Siatkarskie Lekcje z Orzełkiem. A jako, że zbliża się nowy rok to w środku dołączyliśmy też kalendarz na następny rok! więcej »

 • OGÓLNOPOLSKA AKCJA WIGILIA BEZ PLASTIKU - DOŁĄCZCIE I WY!

  13.12.2022
  OGÓLNOPOLSKA AKCJA WIGILIA BEZ PLASTIKU - DOŁĄCZCIE I WY!

  Zachęcamy zawodników i trenerów z całej Polski, a także naszej Akademii do udziału w Ogólnopolskiej Akcji „Klasowa Wigilia bez plastiku”. Niech podczas klubowych wigilii zapanuje świąteczna atmosfera, przyjazna dla naszego środowiska. Nasza szkoła Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni oraz znajdujące się w niej klasy akademii SOS dołączyły do tej akcji, czekamy na pozostałych.  więcej »

 • ZGRUPOWANIE KADRY DZIEWCZĄT U-14 W MOGILNIE

  14.11.2022
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ZGRUPOWANIE KADRY DZIEWCZĄT U-14 W MOGILNIE

  W dniach 6-12.11.2022 na obiektach Centrum Sportowego Mogilno odbyła się konsultacja kadry Polski U-14 dziewcząt. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice