Wokół S.O.S.


 • ZDZISŁAW GOGOL NOWYM KOORDYNATOREM REGIONALNYM REGIONU PÓŁNOC SOS

  01.04.2021
  ZDZISŁAW GOGOL NOWYM KOORDYNATOREM REGIONALNYM REGIONU PÓŁNOC SOS

  Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Informuje, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku Pan Zdzisław Gogol – dotychczasowy koordynator wojewódzki w województwie zachodniopomorskim objął funkcję Koordynatora Regionalnego Regionu Północ Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Na stanowisku tym zastąpił Krzysztofa Felczaka, któremu Polski Związek Piłki Siatkowej powierzył pełnienie Funkcji Dyrektora Pionu Sportu i Szkolenia PZPS. więcej »

 • PILNE! ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE ZAWIESZONE

  25.03.2021
  PILNE! ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE ZAWIESZONE

  W związku z kolejnymi obostrzeniami związanymi z walką z pandemią koronawirusa, które mają obowiązywać od najbliższego weekendu, Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjął decyzję o zawieszaniu rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez PZPS. więcej »

 • IV ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWKEK DLA MŁODYCH FANÓW SIATKÓWKI

  15.03.2021
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  IV ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWKEK DLA MŁODYCH FANÓW SIATKÓWKI

  Wyczekiwana wiosna, a wraz z nią święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, dlatego wracamy do najmłodszych Kibiców z kolejną odsłoną Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem. więcej »

 • WIZYTA KOORDYNATORA REGIONALNEGO W SOS JASTRZĘBIE ZDRÓJ

  15.01.2021
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  WIZYTA KOORDYNATORA REGIONALNEGO W SOS JASTRZĘBIE ZDRÓJ

  Trener koordynator regionalny, Marek Kwieciński we wtorek złożył wizytę w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy NSMS "Jastrzębski Węgiel" w Jastrzębiu-Zdroju więcej »

 • NIE MA JUŻ Z NAMI PIOTRA `SZYMONA` IDZIKOWSKIEGO

  13.01.2021
  NIE MA JUŻ Z NAMI PIOTRA `SZYMONA` IDZIKOWSKIEGO

  Piotr "Szymon" Idzikowski był nauczycielem, trenerem i wychowawcą. Jego pasją był sport, a szczególnie siatkówka i pływanie. W Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy SP nr 5 - który współtworzył - uczył dzieci i młodzież siatkówki, a w Szkółce Pływackiej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pływania.  więcej »

 • ZIMOWA EDYCJA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

  05.12.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  ZIMOWA EDYCJA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

  Tuż przez Mikołajkami chcielibyśmy podzielić się z Wami kolejną częścią Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem – zbioru zabaw skierowanych do najmłodszych Kibiców, w sam raz na długie zimowe wieczory! więcej »

 • SPORTOWY KALENDARZ ADWENTOWY

  30.11.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  SPORTOWY KALENDARZ ADWENTOWY

  Świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami. A skoro święta za pasem, wypadałoby zadbać też o świąteczną formę! Zapraszamy do skorzystania z przygotowanego specjalnie na ten czas Sportowego Kalendarza Adwentowego. więcej »

 • MAREK BYKOWSKI: CZŁOWIEK RENESANSU W SIATKÓWCE – WSPOMNIENIE

  12.11.2020
  MAREK BYKOWSKI: CZŁOWIEK RENESANSU W SIATKÓWCE – WSPOMNIENIE

  9 listopada straciliśmy kolejnego Przyjaciela! Marek Bykowski jest w naszej siatkarskiej Rodzinie kolejną ofiarą paskudnego i bezlitosnego koronawirusa. Tracimy Przyjaciela, który w dla naszego środowiska był niezwykle oddany, ale też dawał naszemu środowisku tak zwaną „wartość dodaną”. więcej »

 • KOLEJNA ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

  26.10.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  KOLEJNA ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

  Już teraz zachęcamy do pobrania drugiej części Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem - zbioru siatkarskich zabaw skierowanych do najmłodszych Kibiców! więcej »

 • Realizacja zajęć SOS

  26.10.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Realizacja zajęć SOS

  Zajęcia w ramach Siatkarskich Ośrodków szkolnych w 2020 roku muszą być realizowane w innej rzeczywistości niż dotychczas. Pandemia COVID-19 i związane z nią obostrzenia wprowadzane rozporządzeniami Rady Ministrów oraz zalecenia Ministra Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektora Sanitarnego wpływają również na nasze siatkarskie zajęcia. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice