Wokół S.O.S.


 • TRENING Z VOLLEY WROCŁAW

  15.05.2021
  TRENING Z VOLLEY WROCŁAW

  TDzięki współpracy z klubem Volley Wrocław, udało nam się zaprosić do siebie zawodniczki: Adriannę Szady, Aleksandrę Gancarz i Agnieszkę Adamek grające w najwyższej klasie rozgrywek TAURON Ligi. więcej »

 • SMS W GRUDZIĄDZU

  08.05.2021
  SMS W GRUDZIĄDZU

  27 kwietnia 2021 r. Wiceprezydent Grudziądza Szymon Gurbin i Adam Przybylak Prezes Towarzystwa Sportowego KOSET podpisali porozumienie o funkcjonowaniu OMS w SP 21. Pierwsze oddziały mistrzostwa sportowego w publicznej szkole w Grudziądzu funkcjonować będą począwszy od IV klasy w wymiarze 16 godzin tygodniowo. więcej »

 • REGIONALNY TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - REGION PÓŁNOC, POLICE 30.04-02.05.2021

  08.05.2021
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  REGIONALNY TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - REGION PÓŁNOC, POLICE 30.04-02.05.2021

  W dniach 30.04-02.05.2021 w Policach odbył się Regionalny Turniej Nadziei Olimpijskich dla Regionu Północ – Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W RTNO udział wzięły dziewczęta i chłopcy ur. w 2008 roku z 4 Kadr Wojewódzkich tj. kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego.  więcej »

 • NOWE MOŻLIWOŚCI Z SMS WIELICZKA

  26.04.2021
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  NOWE MOŻLIWOŚCI Z SMS WIELICZKA

  Ruszyła już rekrutacja do szkoły na rok 2021/2022. Placówka nieprzerwanie pracuje nad podniesieniem jakości szkolenia. Od 2020 roku zyskała nowoczesną bazę edukacyjną i sportową przy ulicy Boguckiej 2 w Wieliczce, w której we wrześniu 2020 roku zorganizowaliśmy jako gospodarze Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Zapraszamy do nas! więcej »

 • ZDZISŁAW GOGOL NOWYM KOORDYNATOREM REGIONALNYM REGIONU PÓŁNOC SOS

  01.04.2021
  ZDZISŁAW GOGOL NOWYM KOORDYNATOREM REGIONALNYM REGIONU PÓŁNOC SOS

  Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Informuje, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku Pan Zdzisław Gogol – dotychczasowy koordynator wojewódzki w województwie zachodniopomorskim objął funkcję Koordynatora Regionalnego Regionu Północ Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Na stanowisku tym zastąpił Krzysztofa Felczaka, któremu Polski Związek Piłki Siatkowej powierzył pełnienie Funkcji Dyrektora Pionu Sportu i Szkolenia PZPS. więcej »

 • PILNE! ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE ZAWIESZONE

  25.03.2021
  PILNE! ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE ZAWIESZONE

  W związku z kolejnymi obostrzeniami związanymi z walką z pandemią koronawirusa, które mają obowiązywać od najbliższego weekendu, Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjął decyzję o zawieszaniu rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez PZPS. więcej »

 • IV ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWKEK DLA MŁODYCH FANÓW SIATKÓWKI

  15.03.2021
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  IV ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWKEK DLA MŁODYCH FANÓW SIATKÓWKI

  Wyczekiwana wiosna, a wraz z nią święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, dlatego wracamy do najmłodszych Kibiców z kolejną odsłoną Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem. więcej »

 • WIZYTA KOORDYNATORA REGIONALNEGO W SOS JASTRZĘBIE ZDRÓJ

  15.01.2021
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  WIZYTA KOORDYNATORA REGIONALNEGO W SOS JASTRZĘBIE ZDRÓJ

  Trener koordynator regionalny, Marek Kwieciński we wtorek złożył wizytę w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy NSMS "Jastrzębski Węgiel" w Jastrzębiu-Zdroju więcej »

 • NIE MA JUŻ Z NAMI PIOTRA `SZYMONA` IDZIKOWSKIEGO

  13.01.2021
  NIE MA JUŻ Z NAMI PIOTRA `SZYMONA` IDZIKOWSKIEGO

  Piotr "Szymon" Idzikowski był nauczycielem, trenerem i wychowawcą. Jego pasją był sport, a szczególnie siatkówka i pływanie. W Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy SP nr 5 - który współtworzył - uczył dzieci i młodzież siatkówki, a w Szkółce Pływackiej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pływania.  więcej »

 • ZIMOWA EDYCJA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

  05.12.2020
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  ZIMOWA EDYCJA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

  Tuż przez Mikołajkami chcielibyśmy podzielić się z Wami kolejną częścią Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem – zbioru zabaw skierowanych do najmłodszych Kibiców, w sam raz na długie zimowe wieczory! więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice