Wokół SOS


 • WYSTARTOWAŁ SYSTEM CERTYFIKACJI MŁODZIEŻOWYCH OŚRODKÓW SIATKARSKICH

  05.02.2024
  WYSTARTOWAŁ SYSTEM CERTYFIKACJI MŁODZIEŻOWYCH OŚRODKÓW SIATKARSKICH

  System Certyfikacji Młodzieżowych Ośrodków Siatkarskich został zatwierdzony 31 stycznia przez Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej. – Punktacja i zasady są ustalone, czekamy na zgłoszenia i chcemy, żeby on wszedł jak najszybciej i żeby od nowego sezonu szkoły… więcej »

 • PODSUMOWANIE 2023 - REPREZENTACJE MŁODZIEŻOWE

  02.01.2024
  PODSUMOWANIE 2023 - REPREZENTACJE MŁODZIEŻOWE

  Dwa złote medale zdobyły młodzieżowe reprezentacje Polski na zakończenie 2023 roku. W łotewskim Dyneburgu ekipa dziewcząt, prowadzona przez trenera Marcina Orlika, wygrała mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA), a w gruzińskim Telavi podopieczni Jacka Nawrockiego… więcej »

 • PODSUMOWANIE 2023 - SIATKARSKIE OŚRODKI SZKOLNE

  27.12.2023
  PODSUMOWANIE 2023 - SIATKARSKIE OŚRODKI SZKOLNE

  Siatkarskie Ośrodki Szkolne wkroczyły w drugie dziesięciolecie swojej działalności. – Początki były trudne, nie wiedzieliśmy jak to się wszystko rozwinie, ale byliśmy konsekwentni w swoich działaniach. Wierzyliśmy w ich ideę. W naszych poczynaniach najważniejszy… więcej »

 • SPORTOwE MIKOŁAJKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W SULECHOWIE

  17.12.2023
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SPORTOwE MIKOŁAJKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W SULECHOWIE

  9 grudnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się XVII Mikołajkowy Turniej w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięło udział około 180 dziewcząt reprezentujących następujące kluby : Zahir „Volley” Wschowa, UKS „Ares” Nowa Sól, , MKS… więcej »

 • SIATKARSKIE ŁAMIGŁÓWKI Z ORZEŁKIEM

  12.12.2023
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  SIATKARSKIE ŁAMIGŁÓWKI Z ORZEŁKIEM

  Od ostatniej edycji Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem minęło trochę czasu, ale oto i one! Świąteczna odsłona naszej publikacji już na Was czeka! więcej »

 • OTWARTO CENTRUM PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY

  09.11.2023
  OTWARTO CENTRUM PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY

  Od 7.11.2023 klub UKS SZAMOTULANIN może się pochwalić swoim miejscem treningowym do kształtowania motoryki swoich podopiecznych. Obiekt znajdujący się 40 metrów od hali sportowej SZAMOTULANKA w budynku internatu I Liceum Ogólnokształcącego jest doskonałym… więcej »

 • PODSUMOWANIE TURNIEJÓW MIEJSKICH KINDER JOY OF MOVING SEZONU 2022/23

  02.11.20231 wypowiedź
  PODSUMOWANIE TURNIEJÓW MIEJSKICH KINDER JOY OF MOVING SEZONU 2022/23

  W 29. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving na etapie Turniejów Miejskich zagrało ponad 4 505 drużyn i ponad 20 tysięcy zawodniczek i zawodników! więcej »

 • NA KAMPACH W BIAŁEJ PODLASKIEJ ATMOSFERA JAK W ERGO ARENIE

  26.07.2023
  NA KAMPACH W BIAŁEJ PODLASKIEJ ATMOSFERA JAK W ERGO ARENIE

  - W pierwszej chwili myślałem, że jestem w Ergo Arenie. Było bardzo głośno, a gorąca atmosfera sięgała zenitu. Końcówki setów oglądało się na stojąco - Szef Wyszkolenia Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Zbigniew Krzyżanowski opowiada o dopingu… więcej »

 • REPREZENTACJA POLSKI DZIEWCZĄT U19 POKONAŁA WŁOSZKI W MECZU KONTROLNYM 4:1

  18.07.2023
  REPREZENTACJA POLSKI DZIEWCZĄT U19 POKONAŁA WŁOSZKI W MECZU KONTROLNYM 4:1

  Podopieczne Waldemara Kawki i Przemysława Płaczka we włoskim Boario Terme rozgrywają w dniach 14 – 18 lipca mecze sparingowe z reprezentacją U19 Włoch. Dla obu zespołów jest to etap przygotowań przed sierpniowymi Mistrzostwami Świata, które odbędą się w Chorwacji… więcej »

 • GALA GAWEŁKÓW 2023

  07.06.2023
  GALA GAWEŁKÓW 2023

  - Siatkarskie Ośrodki Szkolne to nie tylko sport. Jest to spełnienie marzeń. Idźcie w ich stronę. Życzę Wam pasji oraz miłości, bawcie się w siatkówkę - powiedział Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski w przeszłości wybitny zawodnik… więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice