Wokół SOS


 • NA KAMPACH W BIAŁEJ PODLASKIEJ ATMOSFERA JAK W ERGO ARENIE

  26.07.2023
  NA KAMPACH W BIAŁEJ PODLASKIEJ ATMOSFERA JAK W ERGO ARENIE

  - W pierwszej chwili myślałem, że jestem w Ergo Arenie. Było bardzo głośno, a gorąca atmosfera sięgała zenitu. Końcówki setów oglądało się na stojąco - Szef Wyszkolenia Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Zbigniew Krzyżanowski opowiada o dopingu… więcej »

 • REPREZENTACJA POLSKI DZIEWCZĄT U19 POKONAŁA WŁOSZKI W MECZU KONTROLNYM 4:1

  18.07.2023
  REPREZENTACJA POLSKI DZIEWCZĄT U19 POKONAŁA WŁOSZKI W MECZU KONTROLNYM 4:1

  Podopieczne Waldemara Kawki i Przemysława Płaczka we włoskim Boario Terme rozgrywają w dniach 14 – 18 lipca mecze sparingowe z reprezentacją U19 Włoch. Dla obu zespołów jest to etap przygotowań przed sierpniowymi Mistrzostwami Świata, które odbędą się w Chorwacji… więcej »

 • GALA GAWEŁKÓW 2023

  07.06.2023
  GALA GAWEŁKÓW 2023

  - Siatkarskie Ośrodki Szkolne to nie tylko sport. Jest to spełnienie marzeń. Idźcie w ich stronę. Życzę Wam pasji oraz miłości, bawcie się w siatkówkę - powiedział Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski w przeszłości wybitny zawodnik… więcej »

 • MP MŁODZIKÓW 2023: DZIEŃ 4

  30.04.2023
  MP MŁODZIKÓW 2023: DZIEŃ 4

  W mistrzostwach Polski młodzików niedziela jest dniem rozgrywania decydujących meczów. Najpierw na boisko wyjdą zespoły Enei Energetyka Poznań oraz Hemarpolu Norwida Częstochowa, które zagrają o brązowy medal, a następnie spotkają się finaliści - Tytani Białystok… więcej »

 • WALDEMAR KAWKA POPROWADZI REPREZENTACJĘ DZIEWCZĄT U19

  30.04.2023
  WALDEMAR KAWKA POPROWADZI REPREZENTACJĘ DZIEWCZĄT U19

  Waldemar Kawka otrzymał w środę nominację na trenera reprezentacji dziewcząt U19. Będzie to kontynuacja pracy doświadczonego selekcjonera z rocznikiem 2005 i młodszymi. więcej »

 • JAKUB GŁUSZAK TRENEREM REPREZENTACJI POLSKI U21 KOBIET

  30.04.2023
  JAKUB GŁUSZAK TRENEREM REPREZENTACJI POLSKI U21 KOBIET

  Jakub Głuszak odebrał z rąk Sebastiana Świderskiego, prezesa PZPS, nominację na trenera reprezentacji kobiet U21. Trzon kadry stanowić będą siatkarki, które w ubiegłym sezonie, pod wodzą Wiesława Popika sięgnęły po brązowy medal mistrzostw Europy. więcej »

 • CEV COACHES CONVENTION

  20.04.2023
  CEV COACHES CONVENTION

  W bieżącym roku w dniach 22-24 września w Sofii w Bułgarii odbędzie się 4 edycja CEV Coaches Convention Federacja europejska przydzieliła każdej narodowej federacji 2 miejsca dla wyróżniających się trenerów z każdego kraju Europy. więcej »

 • DNI OTWARTE W SMS PZPS SZCZYRK

  14.04.2023
  DNI OTWARTE W SMS PZPS SZCZYRK

  Polski Związek Piłki Siatkowej serdecznie zaprasza na dni otwarte Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Agaty Mróz-Olszewskiej, które odbywać się będą w dniach 17-19 maja w Szczyrku.    więcej »

 • ZMIANY W SYSTEMIE NABORU DO SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ

  15.03.2023
  ZMIANY W SYSTEMIE NABORU DO SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ

  Od lat młode siatkarki i siatkarze i mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na Turnieju Nadziei Olimpijskich, który wieńczył proces konsultacji wojewódzkich i regionalnych, a jego celem było wyłonienie kandydatów do szkolenia w siatkówce halowej i… więcej »

 • WYCHOWANIE PRZEZ SPORT

  13.03.2023
  WYCHOWANIE PRZEZ SPORT

  W sobotę 11.02.2023 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie odbyły się testy weryfikacyjne w ramach realizowanego w naszej szkole projektu Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice