Newsletter

Aby cyklicznie otrzymywać najświeższe informacje bezpośrednio na swój e-mail zapisz się na listę subskrybentów. Dodatkowo, dla subskrybentów naszego serwisu, przygotowujemy atrakcyjne konkursy i niespodzianki! Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz!

  • Newslettery będą wysyłane na podany adres e-mail. Zadbaj o to, aby był aktualny i często odbierany!
  • Pola oznaczone czerwoną gwiazdką muszą zostać wypełnione, aby dany mogły zostać zapisane w systemie. Jest to obowiązkowe.


Subskrypcja Newsletter`a, zgodnie ze standardami obowiązującymi w Sieci przewiduje wysyłanie Newsletter`a tylko do użytkowników, którzy zapisali się na listę subskrybentów. W przypadku kłopotów z rejestracją i derejestracją subskrypcji Newsletter`a prosimy o kontakt na adres e-mail: pomoc@mlodziezowasiatkowka.pl

Przesłanie zgłoszenia zapisu na subskrypcję Newsletter`a jest ściśle związane z akceptację zapisów polityki prywatności portalu Młodzieżowa Akademia Siatkówki, która znajduje się poniżej.
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice