Trening zespołowy


 • Walka jest zwycięstwem – to filozofia działania trenerów SOS w Gdańsku

  06.04.2016
  • Publikacja posiada materiał video
  Walka jest zwycięstwem – to filozofia działania trenerów SOS w Gdańsku

  Cel wychować reprezentanta Polski lub zawodnika grającego w plus lidze w dalszej perspektywie, a gdyby udało ugrać się coś po drodze to byłoby super. Zawodnicy nie mają myśleć o wyniku tylko o zadaniach. Ściągnięcie z nich tej presji wyniku wyzwala u nich większą spontaniczność działania. więcej »

 • System gry w ataku

  17.04.2014
  • Publikacja posiada materiał video
  System gry w ataku

  Pierwszą piłkę rozpatrujemy zawsze jako system ponieważ jakość przyjętej piłki decyduje o możliwościach wyprowadzenia ataku. Te możliwości zależą od stopnia zaawansowania zespołu, dlatego system gry w różnych sytuacjach jest inny dla różnych zespołów. więcej »

 • Zasady techniczne prowadzenia treningu w siatkówce

  Zasady techniczne prowadzenia treningu w siatkówce

  Zachęcamy do zapoznania się z zasadami technicznymi prowadzenia treningów, które zaprezentował Andrea Anastasi, trener polskiej reprezentacji siatkarzy. więcej »

 • Perswazja trenerska w piłce siatkowej

  Perswazja trenerska w piłce siatkowej

  Wywieranie wpływu ma w etyczny sposób doprowadzić do realizacji celu, ale przy korzyściach dla drugiej strony albo chociaż przy braku jej strat. Manipulacja jest natomiast wymierzona w wykorzystanie kogoś do swoich celów, często bez świadomości drugiej osoby. Każdy z nas ma jakiś wpływ – choćby na to, w jaki sposób się ubieramy, czy, co i kiedy jemy. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice