Czy wiesz, że ... w 1981 roku odbyła się I edycja Pucharu Europejskiej Konfederacji.

Dzieci

ZACZNIJ GRAĆ W SIATKÓWKĘ!

Siatkówka to świetna zabawa. Przekonaj się sam i rozpocznij treningi! Zobaczysz, że Ci się spodoba, a rówieśnicy będą Ci zazdrościć wysportowanej sylwetki i wielu fajnych znajomych poznanych na treningach.
Poznaj smak zwycięstwa! Może i twoja drużyna będzie brała udział  w turniejach, zdobywając puchary i medale. Wszystko zależy tylko od Ciebie i twoich kolegów. 


A jeśli będziesz wytrwały, może zostaniesz gwiazdą siatkówki,  jak Bartosz Kurek lub Katarzyna Skowrońska? 

Zachęciliśmy Cię do gry w siatkówkę? Mamy nadzieję, że tak i dlatego zapraszamy Cię do przeczytania materiałów i porad zawartych na tej stronie.  Pomożemy Ci znaleźć najbliższy klub sportowy, pokażemy zasady gry i podpowiemy, na co zwrócić uwagę rozpoczynając treningi. A na zachętę, poćwicz siatkówkę w kilku zabawnych grach komputerowych:-)

Jeśli masz pytania, napisz do nas na adres: info@mlodziezowasiatkowka.pl

CO ZNAJDZIESZ W NASZYM PORTALU?
Na stronach portalu publikujemy wiele ciekawych materiałów, np. zasady gry w siatkówkę, bazę klubów siatkarskich, kalendarz turniejów oraz wiele istotnych porad dla początkujących zawodników. Menu z lewej strony pomoże Ci w poruszaniu się po portalu.
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice