Czy wiesz, że ... największą liczbę spotkań w reprezentacji Polski kobiet rozegrała Magdalena Śliwa – ok. 350 meczy.

Mój rozwój


 • Cechy wzorowego nauczyciela wychowania fizycznego

  25.10.2013
  Cechy wzorowego nauczyciela wychowania fizycznego

  Jednym z celów klubów, organizacji sportowych i szkół, które powinny mieć świadomość wychowawczej funkcji sportu i organizowanej aktywności fizycznej - gdzie nie rodzaj i intensywność wysiłku jest najważniejszy, ale relacje społeczne - powinno być upowszechnianie… więcej »

 • Bądźmy fair play

  26.09.2013
  Bądźmy fair play

  Czym jest w codziennym życiu sportowca fair play? Podejmując próbę zdefiniowania fair play używa się różnych określeń: uczciwa gra, przestrzeganie reguł, lojalność i szacunek. A czym jest dla każdego z nas? więcej »

 • Odzież

  Odzież

  Podpowiemy Ci, o czym należy pamiętać wybierając się na trening siatkarski i co powinna zawierać Twoja torba sportowa. Strój, buty, czy coś jeszcze? więcej »

 • Ubezpieczenie dzieci uprawiających sport w szkole i klubie

  Ubezpieczenie dzieci uprawiających sport w szkole i klubie

  Najpopularniejszym ubezpieczeniem przeznaczonym dla dzieci i młodzieży jest szkolne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Większość rodziców, decyduje się na zawarcie takiej umowy ubezpieczenia w szkole, czy na uczelni, gdyż tak jest zazwyczaj… więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice