Czy wiesz, że ... reprezentacja kobiet czterokrotnie zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Europy (’50 Sofia, ‘51 Paryż, ’63 Constanca, ’67 Izmir).

Młodzież

TRENUJ SIATKÓWKĘ!

Interesujesz się siatkówką? Chciałbyś zostać gwiazdą tego sportu, jak Bartosz Kurek, czy Katarzyna Skowrońska? Jest to możliwe – ci wielcy także zaczynali w młodym wieku w lokalnych klubach sportowych. Doradzimy Ci, jak dojść do sukcesu. 

Dzięki publikacjom i poradom zawartym na tej stronie, dowiesz się jak rozpocząć uprawianie siatkówki, gdzie znajduje się najbliższy klub sportowy, na co zwrócić uwagę przed pierwszym treningiem. A dla tych, którzy już rozpoczęli grę w siatkówkę, przygotowaliśmy szereg ciekawych materiałów i porad, jak doskonalić swój warsztat siatkarski. 

Zachęcamy do lektury, a jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami pod adresem info@mlodziezowasiatkowka.pl


POLECAMY!
Na stronach portalu publikujemy wiele ciekawych materiałów. Polecamy Twoje uwadze szczegółowe zasady gry w piłkę siatkową oraz plażówkę - dyscyplinę cieszącą się coraz większą popularnością. Nie pomiń  praktycznych porad. A jeśli już trenujesz siatkówkę, przyślij nam zdjęcia swojej drużyny, umieścimy je w galerii.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice