Czy wiesz, że ... ostatnie srebro zdobyli podczas Mistrzostw Świata w Japonii.

Młodzież

TRENUJ SIATKÓWKĘ!

Interesujesz się siatkówką? Chciałbyś zostać gwiazdą tego sportu, jak Bartosz Kurek, czy Katarzyna Skowrońska? Jest to możliwe – ci wielcy także zaczynali w młodym wieku w lokalnych klubach sportowych. Doradzimy Ci, jak dojść do sukcesu. 

Dzięki publikacjom i poradom zawartym na tej stronie, dowiesz się jak rozpocząć uprawianie siatkówki, gdzie znajduje się najbliższy klub sportowy, na co zwrócić uwagę przed pierwszym treningiem. A dla tych, którzy już rozpoczęli grę w siatkówkę, przygotowaliśmy szereg ciekawych materiałów i porad, jak doskonalić swój warsztat siatkarski. 

Zachęcamy do lektury, a jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami pod adresem info@mlodziezowasiatkowka.pl


POLECAMY!
Na stronach portalu publikujemy wiele ciekawych materiałów. Polecamy Twoje uwadze szczegółowe zasady gry w piłkę siatkową oraz plażówkę - dyscyplinę cieszącą się coraz większą popularnością. Nie pomiń  praktycznych porad. A jeśli już trenujesz siatkówkę, przyślij nam zdjęcia swojej drużyny, umieścimy je w galerii.


Dyskusje użytkowników
1 komentarze

Dziękuję na pewno skorzystam

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice