Czy wiesz, że ... w 2000 roku powstała Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej.

Moje zdrowie

 • Siatkówka z klasą

  25.02.2014
   Siatkówka z klasą

  Wraz z zimowym semestrem szkolnym w polskich szkołach rozpoczęły się dwie ogólnopolskie pro sportowe inicjatywy, związane z zajęciami sportowymi prowadzonymi w szkołach, są to: Stop zwolnieniom z WF-u, WF z klasą. Są to projekty, w realizację których miejmy… więcej »

 • Polski Związek Piłki Siatkowej partnerem „Roku szkoły w ruchu”

  30.10.2013
   Polski Związek Piłki Siatkowej partnerem „Roku szkoły w ruchu”

  Ministerstwo Edukacji Narodowej postanowiło, że rok szkolny 2013/2014 przebiegał będzie pod hasłem „Roku szkoły w ruchu”. Polski Związek Piłki Siatkowej jest jednym z partnerów akcji MEN. więcej »

 • Bezpieczne lekcje wychowania fizycznego

  29.10.2013
  Bezpieczne lekcje wychowania fizycznego

  Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego na każdym nauczycielu spoczywa szereg obowiązków. Każdy nauczyciel wychowania fizycznego zobligowany jest do dbania o prządek i bezpieczeństwo podczas zajęć lekcyjnych w budynkach szkolnych i na obiektach sportowych. więcej »

 • Bądźmy fair play

  26.09.2013
  Bądźmy fair play

  Czym jest w codziennym życiu sportowca fair play? Podejmując próbę zdefiniowania fair play używa się różnych określeń: uczciwa gra, przestrzeganie reguł, lojalność i szacunek. A czym jest dla każdego z nas? więcej »

 • Dopingowi mówię NIE!

  01.08.2013
  Dopingowi mówię NIE!

  Rozpoczął się okres wakacji, w trakcie których dzieci i młodzież spędzają czas wolny na różnorodnych zajęciach fizycznych. Uprawianie sportów oraz podejmowanie wszelkiego rodzaju aktywności to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. więcej »

 • Żywienie sportowca

  09.06.2013
  Żywienie sportowca

  Odżywianie to nie tylko dostarczenie organizmowi potrzebnych składników budulcowych (białko), energetycznych (węglowodany), witamin, minerałów; wypijanie określonej  ilości płynów, ale także odpowiednie rozłożenie prawidłowo przyrządzonych posiłków w… więcej »

 • Profilaktyka zdrowotna i przygotowanie motoryczne ucznia

  24.11.2012
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Profilaktyka zdrowotna i przygotowanie motoryczne ucznia

  Nasze zadanie to doprowadzenie adeptów sportu do poziomu mistrzowskiego przy redukcji do minimum liczby urazów, będących nieodłącznym elementem życia każdego zawodnika. więcej »

 • Dieta

  Dieta

  Dieta warunkuje formę zawodnika, a żywność spożywana w czasie treningu i zawodów ma wpływ na wyniki. Warto wiedzieć, jak powinna wyglądać dieta sportowca.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice