Tworzenie nowego konta

Prosimy o dokładne wypełnienie poniższego formularza.
Stworzenie konta w systemie pozwoli na swobodny dostęp do całej bazy dydaktycznej.
Co więcej, osoby zalogowane mogą czynnie uczestniczyć w prowadzonych dyskusjach dotyczących prezentowanych publikacji.

Posiadasz konto, a nie pamiętasz danych dostępowych?
Nie zakładaj nowego konta, to nie ma sensu! Skorzystaj z opcji Przypomnienia Hasła, aby wygenerować nowe hasło. System prześle hasło  na adres e-mail powiązany z kontem.

Jeżeli przypomnienie hasła nie załatwia sprawy, prosimy o kontakt z działem technicznym za sprawa formularza kontaktowego.

Podstawowe informacje o Tobie

 • Adres e-mail jest najważniejszym elementem Twojego konta. Sprawdź 2x czy został prawidłowo wpisany.
 • Twój numer telefonu nie będzie nigdzie udostępniany. Posłuży jedynie w celach kontaktowych.
 • Prosimy o określenie miejsca zamieszkania. Dane te gromadzone są w celach statystycznych, nie będą publikowane dla innych internautów.
 • Wprowadź kod pocztowy Twojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu, będziemy mogli korzystać z podpowiedzi względem Twojej lokalizacji.

Dostęp do Twojego konta

 • Będziesz mógł/a wymiennie korzystać z adresu e-mail lub nazwy użytkownika. Nazwa użytkownika będzie widoczna dla pozostałych internautów.
 • Zadbaj o dostateczne bezpieczeństwo Twojego hasła. Zastosuj kombinację liter oraz cyfr.

Określ grupę, do której należysz


  Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Związek Piłki Siatkowej z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 383, kod pocztowy 02-801, adres e-mail: pzps@pzps.pl, tel. 22 462 82 20.

  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W przypadku cofnięcia zgodny na przetwarzanie danych osobowych, dane zostaną przekazane do Archiwum Państwowego po 6 latach od wycofania zgody lub żądaniu usunięcia danych osobowych.
  Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana - narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

  Ustawienia prywatności

  • Pola oznaczone czerwoną gwiazdką muszą zostać wypełnione, aby dany mogły zostać zapisane w systemie. Jest to obowiązkowe.
  DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice