Minisiatkówka

 • ODLEGŁY PIERWSZY TURNIEJ MIEJSKI OMM IM. MARKA KISIELA O PUCHAR KINDER JOY OF MOVING

  11.04.2022
  ODLEGŁY PIERWSZY TURNIEJ MIEJSKI OMM IM. MARKA KISIELA O PUCHAR KINDER JOY OF MOVING

  We wrześniu został rozegrany pierwszy Turniej Miejski w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Zawody odbyły się w Miliczu, w województwie dolnośląskim. To już niemal tradycja, że to właśnie młode zawodniczki i zawodnicy z Dolnego Śląska inaugurują kolejny sezon minisiatkówki. więcej »

 • 27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING ZA NAMI!

  29.08.2021
  27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING ZA NAMI!

  Od czwartku do soboty w Arenie Gliwice rozgrywany był 27. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. W turnieju zagrało łącznie 195 drużyn z całego kraju. O tytuł mistrza Polski w kategorii "2", "3", 4" dziewcząt i chłopców rywalizowało  900 zawodniczek i zawodników. więcej »

 • 27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING - DZIEŃ 2

  28.08.2021
  27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING - DZIEŃ 2

  Piątek jest drugim dniem rozgrywania 27. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, który od czwartku rozgrywany jest w Arenie Gliwice. więcej »

 • 27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING W ARENIE GLIWICE!

  24.07.2021
  27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING W ARENIE GLIWICE!

  Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że 27. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving zostanie rozegrany w dniach 26-28 sierpnia 2021 roku w Arenie Gliwice! więcej »

 • I OGÓLNOPOLSKIE GRAND PRIX W MINI SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W PUCKU

  05.06.2021
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  I OGÓLNOPOLSKIE GRAND PRIX W MINI SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W PUCKU

  Słoneczna pogoda, wysoka frekwencja i dobry poziom sportowy w czasie pierwszego „Ogólnopolskiego Grand Prix w Mini Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców” w Pucku. Zawody promowały siatkówkę plażową wśród zawodników z rocznika 2008 i młodszych. W zawodach licznie wzięła udział młodzież z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych przy Szkole Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku, w których realizuje się m.in. program siatkówki plażowej. więcej »

 • Świętokrzyskie Mini-Volley Cup - Skarżysko - Kamienna

  07.05.2017
  Świętokrzyskie Mini-Volley Cup - Skarżysko - Kamienna

  25.04.2017 roku w Skarżysku Kamiennej odbyło się święto mini-siatkówki chłopców. W turnieju wzięło udział ponad 70 młodych adeptów siatkówki. więcej »

 • ŚWIĘTO MINI SIATKÓWKI W SZCZECINIE - V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT W KATEGORII CZWÓREK – SZCZECIN 2017

  19.04.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ŚWIĘTO MINI SIATKÓWKI W SZCZECINIE - V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT W KATEGORII CZWÓREK – SZCZECIN 2017

  W dniach 1-2 kwietnia w Szczecinie odbył się V Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii „czwórek”. Zawody zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 48 i UKS Pogodno SP 48 przy współpracy z Zespołem Szkół Salezjańskich oraz UKS Pomorzanie. W zawodach wzięło udział 155 zawodniczek i 24 trenerów z różnych zakątków Polski. 24 zespoły z 15 miast Polski wprowadzał tradycyjnie szczeciński Gryfuś w tym aktualnego Mistrza Polski UKS Bytom, Wicemistrza Polski MKS MOS Wieliczka i brązowego medalistę Energa Gedania Gdańsk. więcej »

 • Puchar jest nasz! Puchar do nas należy!

  17.04.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Puchar jest nasz! Puchar do nas należy!

  8 kwietnia 2017 r. hala widowiskowo-sportowa Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie zgromadziła wielu rodziców, trenerów oraz  przede wszystkim najmłodsze adeptki siatkarskiego rzemiosła. Tego dnia odbył się turniej singli, którego głównym organizatorem był vice prezes klubu GLKS Nadarzyn. więcej »

 • Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku najlepsza w województwie!

  04.04.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku najlepsza w województwie!

  W zawodach wojewódzkich w minisiatkówce chłopców, które odbyły się w dniu 24 marca w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku, która należy do Akademii S.O.S. przy Gimnazjum nr 1 w Świdniku, udział wzięło 6 zespołów ze Świdnika, Nałęczowa, Lublina, Gościeradowa, Krasnegostawu oraz Białej Podlaskiej.  więcej »

 • Ogólnopolski turniej dwójek w Nadarzynie o puchar V-ce prezesa GLKS Nadarzyn.

  17.03.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Ogólnopolski turniej dwójek w Nadarzynie o puchar V-ce prezesa GLKS Nadarzyn.

  12 marca w Nadarzynie odbył się turniej najmłodszych adeptek siatkówki. Turniej zorganizowany był przez GLKS Nadarzyn. Głównym organizatorem imprezy był vice prezes klubu pan Damian Krzemiński wspierany przez sztab wielu osób. Na festiwal siatkówki zjechały aż 64 zespoły, więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

SIATKARSKIE WAKACJE 2017

UKS Volley Wałcz oraz Fundacja Polska Siatkówka w Warszawie zapraszają kluby
i szkoły siatkarskie do udziału w VII Festiwalu Mini Piłki Siatkowej dla dzieci z klas III – VI szkół podstawowych, który odbędzie się w dniach 28 lipca do 06 sierpnia 2017 (10 dni)
Nasz Festiwal to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej.
Zespoły (dziewcząt i chłopców) każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty, na których odbywają treningi wg własnego harmonogramu i programu treningowego. Oferujemy również spływy kajakowe, wyjazdy do parku linowego i inne atrakcje w tym wspólne dyskoteki, bezpłatne zamki dmuchane, trampoliny itp.
W godzina popołudniowych każdego dnia odbywać się będzie turniej piłki siatkowej
w kategorii „2”, „3” i „4” dziewcząt i chłopców.
Co roku przyjmujemy ok 12-16 klubów/szkół co sprawia, że łączna liczba uczestników wynosi ponad 200 zawodników. Kluby zgłaszają najczęściej od 12 do 20 zawodników i od
1-2 trenerów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
UKS Volley rok rocznie ubiega się o wsparcie finansowe z różnych instytucji i w zależności od przyznanych środków finansowych koszt udziału wynosi od 400 do 700 zł od uczestnika (w 2016 wyniósł 580 zł), przy koszcie całkowitym oscylującym w granicach 900-1000zł/osobę.
Dodatkowo zabiegamy również o środki na wynagrodzenia dla trenerów, którzy przybędą na nasz Festiwal. Powyższy koszt obejmuje pełne wyżywienie (4 posiłki), noclegi (standard schronisko szkolne), udział z imprezach towarzyszących (np. spływy, park linowy, smocze łodzie itp.), ubezpieczenie, nagrody i niespodzianki dla uczestników. Impreza jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty. Co roku imprezę wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki
Oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych, nie przyjmujemy pojedynczych zawodników. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszonym klubom pomagamy napisać wnioski do Programu „Klub” i „SKS” z MSIT na dofinansowanie obozu sportowego i zajęć sportowych
Więcej informacji na stronie FB : https://www.facebook.com/volleywalcz/
Kontakt UKS Volley Tel. 607798595 Arek NiefiedowiczDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice