Minisiatkówka

 • WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING 2024: KONKURS

  19.06.2024
  WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING 2024: KONKURS

  Dobiegły końca Finały Wojewódzkie KINDER Joy of moving sezonu 2023/24! Poznaliśmy najlepsze drużyny z ośmiu kategorii wiekowych, które wezmą udział w 30. jubileuszowej edycji Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar… więcej »

 • NOWY SEZON MINISIATKÓWKI PLAŻOWEJ ROZPOCZĘTY!

  27.05.2024
  NOWY SEZON MINISIATKÓWKI PLAŻOWEJ ROZPOCZĘTY!

  Z wielką przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie nowego sezonu minisiatkówki plażowej 2024! W niedzielę w Lublinie zostaną rozegrane pierwsze mecze eliminacyjne Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving. Tym samym poznamy pierwszych… więcej »

 • GRAMY ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE KINDER JOY OF MOVING

  24.04.2024
  GRAMY ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE KINDER JOY OF MOVING

  Zmagania w rozgrywkach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving sezonu 2023/24 trwają w najlepsze! Jesteśmy coraz bliżej poznania tegorocznych finalistów 30. Wielkiego Finału, który zostanie rozegrany 28-30 czerwca w… więcej »

 • GRAMY TURNIEJE MIEJSKIE KINDER JOY OF MOVING!

  25.02.2024
  GRAMY TURNIEJE MIEJSKIE KINDER JOY OF MOVING!

  W wielu województwach na terenie całego kraju rozgrywane są Turnieje Miejskie w ramach kolejnej już 31. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. To pierwszy etap tych rozgrywek. Przypominamy, że zwieńczeniem… więcej »

 • WATAHA LUBIN ZWYCIĘZCĄ KONKURSU \"ZAPROJEKTUJ HERB SWOJEJ DRUŻYNY\"

  15.07.2023
  WATAHA LUBIN ZWYCIĘZCĄ KONKURSU \"ZAPROJEKTUJ HERB SWOJEJ DRUŻYNY\"

  Na zakończenie 29. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving został rozstrzygnięty konkurs "Zaprojektuj herb swojego zespołu". Komisja konkursowa doceniła kreatywność drużyny Wataha Lubin biorącej… więcej »

 • WIELKI FINAŁ MINISIATKÓWKI PLAŻOWEJ KINDER JOY OF MOVING: CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

  28.06.2023
  WIELKI FINAŁ MINISIATKÓWKI PLAŻOWEJ KINDER JOY OF MOVING: CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

  I Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving przeszedł do historii. Od poniedziałku do środy na plaży Milenium w Kołobrzegu, aż 156 drużyn brało udział w turnieju rangi mistrzostw Polski w minisiakówce plażowej. W… więcej »

 • WIELKI FINAŁ MINISIATKÓWKI PLAŻOWEJ KINDER JOY OF MOVING: DZIEŃ 2

  28.06.2023
  WIELKI FINAŁ MINISIATKÓWKI PLAŻOWEJ KINDER JOY OF MOVING: DZIEŃ 2

  Wtorek to drugi dzień zmagań podczas Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving na plaży Milenium W Kołobrzegu. To historyczna edycja minisiatkówki plażowej, ponieważ ten turniej ma rangę mistrzostw Polski!… więcej »

 • WIELKI FINAŁ MINISIATKÓWKI PLAŻOWEJ KINDER JOY OF MOVING: DZIEŃ 1

  26.06.2023
  WIELKI FINAŁ MINISIATKÓWKI PLAŻOWEJ KINDER JOY OF MOVING: DZIEŃ 1

  W poniedziałek na plaży Milenium W Kołobrzegu rozpoczął się Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving. To historyczna edycja minisiatkówki plażowej, ponieważ ten turniej ma rangę mistrzostw Polski! Turniej będzie… więcej »

 • KONKURS! ZAPROJEKTUJ HERB SWOJEJ DRUŻYNY!

  10.06.2023
  KONKURS! ZAPROJEKTUJ HERB SWOJEJ DRUŻYNY!

  Dobiegły końca Finały Wojewódzkie, które wyłoniły tegorocznych finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Dla wszystkich finalistów przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs - "Zaprojektuj herb swojego zespołu", w… więcej »

 • GRAMY FINAŁY WOJEWÓDZKIE KINDER JOY OF MOVING!

  23.04.2023
  GRAMY FINAŁY WOJEWÓDZKIE KINDER JOY OF MOVING!

  Aż trudno w to uwierzyć, że już 22 kwietnia poznano pierwsze finalistki i finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving! W Lublinie zostanie rozegrany Finał Wojewódzki  w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i… więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

SIATKARSKIE WAKACJE 2017

UKS Volley Wałcz oraz Fundacja Polska Siatkówka w Warszawie zapraszają kluby
i szkoły siatkarskie do udziału w VII Festiwalu Mini Piłki Siatkowej dla dzieci z klas III – VI szkół podstawowych, który odbędzie się w dniach 28 lipca do 06 sierpnia 2017 (10 dni)
Nasz Festiwal to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej.
Zespoły (dziewcząt i chłopców) każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty, na których odbywają treningi wg własnego harmonogramu i programu treningowego. Oferujemy również spływy kajakowe, wyjazdy do parku linowego i inne atrakcje w tym wspólne dyskoteki, bezpłatne zamki dmuchane, trampoliny itp.
W godzina popołudniowych każdego dnia odbywać się będzie turniej piłki siatkowej
w kategorii „2”, „3” i „4” dziewcząt i chłopców.
Co roku przyjmujemy ok 12-16 klubów/szkół co sprawia, że łączna liczba uczestników wynosi ponad 200 zawodników. Kluby zgłaszają najczęściej od 12 do 20 zawodników i od
1-2 trenerów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
UKS Volley rok rocznie ubiega się o wsparcie finansowe z różnych instytucji i w zależności od przyznanych środków finansowych koszt udziału wynosi od 400 do 700 zł od uczestnika (w 2016 wyniósł 580 zł), przy koszcie całkowitym oscylującym w granicach 900-1000zł/osobę.
Dodatkowo zabiegamy również o środki na wynagrodzenia dla trenerów, którzy przybędą na nasz Festiwal. Powyższy koszt obejmuje pełne wyżywienie (4 posiłki), noclegi (standard schronisko szkolne), udział z imprezach towarzyszących (np. spływy, park linowy, smocze łodzie itp.), ubezpieczenie, nagrody i niespodzianki dla uczestników. Impreza jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty. Co roku imprezę wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki
Oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych, nie przyjmujemy pojedynczych zawodników. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszonym klubom pomagamy napisać wnioski do Programu „Klub” i „SKS” z MSIT na dofinansowanie obozu sportowego i zajęć sportowych
Więcej informacji na stronie FB : https://www.facebook.com/volleywalcz/
Kontakt UKS Volley Tel. 607798595 Arek NiefiedowiczDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice