Psychologia


 • 11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie

  02.12.20191 wypowiedź
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie

  Publikacja  „11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie” autorstwa Radosława Wyrzykowskiego traktuje o tym jak ważne w grze każdego sportowca jest przygotowanie mentalne. Książka „11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie”… więcej »

 • Przygotowanie mentalne w pracy trenera

  10.12.2017
  Przygotowanie mentalne w pracy trenera

  Nie ulega wątpliwości jak ważną rolę pełni trener w życiu sportowym młodego sportowca. Przekłada się to, również, na funkcjonowaniu zawodnika w życiu poza-sportowych, o czym warto pamiętać. Relacja trener- zawodnik to specyficzny system. Jakość dynamiki tego… więcej »

 • JUŻ JEST! MARCIN PRUS „MISTRZEM BYĆ!” – PATRONAT PZPS, SOS i AKADEMII SOS

  25.10.2016
  JUŻ JEST! MARCIN PRUS „MISTRZEM BYĆ!” – PATRONAT PZPS, SOS i AKADEMII SOS

  16 października 2016 roku do Biblioteki Narodowej w Warszawie trafiła książka „MISTRZEM BYĆ!” autorstwa Ambasadora SOS - Marcina Prusa. Od dziś jest dostępna dla każdego! więcej »

 • Psychologia dla sportu

  16.03.2013
  Psychologia dla sportu

  Materiał ten otwiera cykl artykułów dotyczących zastosowania wiedzy psychologicznej w codziennej pracy z młodymi sportowcami. Znajomość podstawowych zagadnień psychologii może przynieść wiele dobrego  w trakcie treningów i zawodów, motywując młodych… więcej »

 • Andrea Anastasi - Duch walki

  14.12.2012
  Andrea Anastasi - Duch walki

  Z reprezentacją Polski pracuje od 2011, a już stał się niemal gwarantem obecności BIAŁO-CZERWONYCH na podium wszystkich imprez międzynarodowych. ANDREA ANASTASI opowiada o swoich planach i możliwych sukcesach męskiej reprezentacji przed Igrzyskami Olimpijskimi w… więcej »

 • Perswazja trenerska w piłce siatkowej

  Perswazja trenerska w piłce siatkowej

  Wywieranie wpływu ma w etyczny sposób doprowadzić do realizacji celu, ale przy korzyściach dla drugiej strony albo chociaż przy braku jej strat. Manipulacja jest natomiast wymierzona w wykorzystanie kogoś do swoich celów, często bez świadomości drugiej osoby. Każdy z… więcej »

 • Dieta

  Dieta

  Dieta warunkuje formę zawodnika, a żywność spożywana w czasie treningu i zawodów ma wpływ na wyniki. Warto wiedzieć, jak powinna wyglądać dieta sportowca.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice