Czy wiesz, że ... w 1949 roku odbyły się I Mistrzostwa Świata mężczyzn i I Mistrzostwa Europy kobiet.

11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF

Publikacja  „11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie” autorstwa Radosława Wyrzykowskiego traktuje o tym jak ważne w grze każdego sportowca jest przygotowanie mentalne.

W książce Radosław Wyrzykowski uważnie przygląda się czynnikom mentalnym mającym wyraźny wpływ na grę profesjonalnych siatkarzy. Z zebranej przez lata wiedzy autor wyodrębnia jedenaście czynników, które odnosi bezpośrednio do poszczególnych meczów mistrzostw świata 2018, co czyni publikację niezwykle praktyczną i innowacyjną. Celem wydania książki jest zwrócenie uwagi na kwestie mentalne w sporcie oraz na to jak ważna jest „głowa” w spotkaniach o stawkę. Autorowi przyświeca hasło: „Jeśli na treningu poci się ciało, powinien również pocić się mózg”.

Książka „11 kluczowych elementów przygotowania mentalnego w sporcie” zebrała pozytywne recenzje w siatkarskim środowisku. Dobrymi wrażeniami po publikacji podzielili się między innymi: Łukasz Kadziewicz – wicemistrz świata 2006, Monika Brzostek – plażowiczka z Rio de Janeiro, Oskar Kaczmarczyk, Grzegorz Wagner, Alojzy Świderek, Zbigniew Krzyżanowski, Waldemar Wspaniały czy znany z pracy w Polsce Miguel Angel Falasca.

Publikacja jest dostępna bezpłatnie na stronie:
www.mlodziezowasiatkowka.pl/pliki/ed/11_klucz_elementow_sport_rwyrzykowski.pdf

Zapraszamy do lektury!

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

Super lektura, każdy trener powinien to przeczytać

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice