Projekty

W Polsce powstaje coraz więcej projektów rozwoju piłki siatkówko na poziomie I i II kroku siatkarskiego nazwanych zwykle akademiami. Organizowane są turnieje skupiające kilkaset uczniów najczęściej szkół podstawowych. Kluby, stowarzyszenia, fundacje i szkoły mają podpisane umowy na taką działalność z władzami miasta i sponsorami na mocy których otrzymują dotacje pozwalającą na rozwijanie swojego projektu. Siatkarskie Ośrodki Szkolne poprzez Młodzieżową Akademię Siatkówki mają w swoich planach wspieranie tego ruchu mając na uwadze organizowanie bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli odpowiedniego szczebla oraz kierowanie publikacji do tych ośrodków. Dążąc do uporządkowania wzajemnych relacji proponujemy podpisanie deklaracji wytyczającej kierunki współpracy.

Chcemy na łamach naszego portalu Młodzieżowej Akademii Siatkówki, informować o działalności takich akademii, przedstawiać Państwa projekty i zamierzenia, prezentować sylwetki nauczycieli i działaczy. Zapraszamy do współpracy!

 • PODSUMOWANIE 2022: SIATKARSKIE OŚRODKI SZKOLNE

  03.01.2023
  PODSUMOWANIE 2022: SIATKARSKIE OŚRODKI SZKOLNE

  - Trudno sobie wyobrazić system szkolenia w naszym kraju bez wsparcia Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. SOS-y wspierają młodzież, trenerów, szkoły czy małe środowiska, gdzie szukamy najzdolniejszych – powiedział Dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia w Polskim… więcej »

 • PODPISANIE LISTU INTENCYJNEGO PZPS I GRUPY FERRERO W POLSCE

  03.07.2022
  PODPISANIE LISTU INTENCYJNEGO PZPS I GRUPY FERRERO W POLSCE

  Podczas trwania 28. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving rozgrywanego w Gliwicach – Sebastian Świderski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Enrico Bottero, Dyrektor Generalny Grupy Ferrero w… więcej »

 • CEREMONIA ZAKOŃCZENIA 28. WIELKIEGO FINAŁU KINDER JOY OF MOVING

  03.07.2022
  CEREMONIA ZAKOŃCZENIA 28. WIELKIEGO FINAŁU KINDER JOY OF MOVING

  W niedzielę zakończył się 28. edycja Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving rozgrywanego w od piątku w Gliwicach. W turnieju wzięły udział 192 drużyny z całej Polski. więcej »

 • 28. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING - DZIEŃ 3

  03.07.2022
  28. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING - DZIEŃ 3

  Niedziela to trzeci dzień 28. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving rozgrywanego w Gliwicach. Drużyny rozgrywają spotkania o poszczególne miejsca. więcej »

 • 28. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING - DZIEŃ 2

  03.07.2022
  28. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING - DZIEŃ 2

  Sobota była drugim dniem 28. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving rozgrywanego w Gliwicach. więcej »

 • KAMPY SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH W POLICACH DOBIEGŁY KOŃCA

  01.08.2021
  KAMPY SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH W POLICACH DOBIEGŁY KOŃCA

  Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Policach dobiegły końca. Sobota była ostatnim dniem zajęć. W niedzielę uczestnicy udadzą się do domu. - Znakomicie wywiązaliście się ze swoich zadań. Praca jaką wykonaliście na pewno zaprocentuje w przyszłości -… więcej »

 • 26-29 SIERPNIA WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING!

  07.05.2021
  26-29 SIERPNIA WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING!

  Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Wielki Finał 27. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving zostanie rozegrany 26-29 sierpnia 2021 roku! więcej »

 • WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  26.10.2020
  WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  Waldemar Wspaniały, Szef Siatkarskich Ośrodków Szkolnych skierował do Dyrektorów, Trenerów, Nauczycieli objętych Programem SOS ważne wyjaśnienia związane z działalnością Programu w nowych obostrzeniach związanych z pandemią koronawirusa. więcej »

 • WYSTARTOWAŁY TELEKONFERENCJE Z MARCINEM PRUSEM

  26.10.2020
  WYSTARTOWAŁY TELEKONFERENCJE Z MARCINEM PRUSEM

  Siatkarskie Ośrodki Szkolne wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szkół zaproponowały wizyty Ambasadora SOS Marcina Prusa w... Internecie. Za pomocą platformy komunikacyjnej zoom, dziś dla nadarzyńskiej młodzieży miało miejsce pierwsze z wielu spotkań przeznaczonych dla… więcej »

 • W TWARDOGÓRZE PRACA WRE!

  23.07.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  W TWARDOGÓRZE PRACA WRE!

  W dniach 20-31.07.2020 r. odbywa się zgrupowanie kadry dziewcząt U-14. Od początku zgrupowania obecni są na zajęciach szefowie projektu SOS. Zajęcia odbywają się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice