Projekty

W Polsce powstaje coraz więcej projektów rozwoju piłki siatkówko na poziomie I i II kroku siatkarskiego nazwanych zwykle akademiami. Organizowane są turnieje skupiające kilkaset uczniów najczęściej szkół podstawowych. Kluby, stowarzyszenia, fundacje i szkoły mają podpisane umowy na taką działalność z władzami miasta i sponsorami na mocy których otrzymują dotacje pozwalającą na rozwijanie swojego projektu. Siatkarskie Ośrodki Szkolne poprzez Młodzieżową Akademię Siatkówki mają w swoich planach wspieranie tego ruchu mając na uwadze organizowanie bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli odpowiedniego szczebla oraz kierowanie publikacji do tych ośrodków. Dążąc do uporządkowania wzajemnych relacji proponujemy podpisanie deklaracji wytyczającej kierunki współpracy.

Chcemy na łamach naszego portalu Młodzieżowej Akademii Siatkówki, informować o działalności takich akademii, przedstawiać Państwa projekty i zamierzenia, prezentować sylwetki nauczycieli i działaczy. Zapraszamy do współpracy!

 • KAMPY SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH W POLICACH DOBIEGŁY KOŃCA

  01.08.2021
  KAMPY SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH W POLICACH DOBIEGŁY KOŃCA

  Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Policach dobiegły końca. Sobota była ostatnim dniem zajęć. W niedzielę uczestnicy udadzą się do domu. - Znakomicie wywiązaliście się ze swoich zadań. Praca jaką wykonaliście na pewno zaprocentuje w przyszłości - powiedział Waldemar Wspaniały, Szef Projektów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • 26-29 SIERPNIA WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING!

  07.05.2021
  26-29 SIERPNIA WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING!

  Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Wielki Finał 27. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving zostanie rozegrany 26-29 sierpnia 2021 roku! więcej »

 • WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  26.10.2020
  WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  Waldemar Wspaniały, Szef Siatkarskich Ośrodków Szkolnych skierował do Dyrektorów, Trenerów, Nauczycieli objętych Programem SOS ważne wyjaśnienia związane z działalnością Programu w nowych obostrzeniach związanych z pandemią koronawirusa. więcej »

 • WYSTARTOWAŁY TELEKONFERENCJE Z MARCINEM PRUSEM

  26.10.2020
  WYSTARTOWAŁY TELEKONFERENCJE Z MARCINEM PRUSEM

  Siatkarskie Ośrodki Szkolne wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szkół zaproponowały wizyty Ambasadora SOS Marcina Prusa w... Internecie. Za pomocą platformy komunikacyjnej zoom, dziś dla nadarzyńskiej młodzieży miało miejsce pierwsze z wielu spotkań przeznaczonych dla uczniów szkół biorących udział w Projekcie. więcej »

 • W TWARDOGÓRZE PRACA WRE!

  23.07.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  W TWARDOGÓRZE PRACA WRE!

  W dniach 20-31.07.2020 r. odbywa się zgrupowanie kadry dziewcząt U-14. Od początku zgrupowania obecni są na zajęciach szefowie projektu SOS. Zajęcia odbywają się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.  więcej »

 • SPOTKANIA Z AMBASADOREM SOS MARCINEM PRUSEM W INTERNECIE

  19.06.2020
  SPOTKANIA Z AMBASADOREM SOS MARCINEM PRUSEM W INTERNECIE

  Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Siatkarskie Ośrodki Szkolne, po przeprowadzeniu szkoleń z cyklu #motywacjaMarcina oraz #strategiasukcesuMarcina zapraszają Szkoły SOS do kontaktu z Koordynatorami Wojewódzkimi oraz Regionalnymi w sprawie zaplanowania terminów kolejnych internetowych wizyt Marcina Prusa w Waszym mieście. więcej »

 • SPS Volley Piła startuje z projektem mini siatkówki

  30.09.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SPS Volley Piła startuje z projektem mini siatkówki

  Pięć pilskich szkół podstawowych, sześciu nauczycieli - trenerów, 70 młodych siatkarek i jeden klub - tak wygląda wielki projekt mini siatkówki SPS Volley Piła. Inauguracja odbyła się w środę w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile. Impreza rozpoczęła się wspólną rozgrzewką z kadetkami i juniorkami SPS, a potem przyszedł czas na pierwsze mecze. więcej »

 • Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - Biała Podlaska 2018

  30.07.2018
  Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - Biała Podlaska 2018

  - Nie chce nam się stąd wyjeżdżać – mówiły zgodnie Kinga Błaszkiewicz (Gedania), Aleksandra Walczak (MKS Dwójka Zawiercie) i Wiktoria Leśniewicz (GLKS Nadarzyn) na dzień przed zakończeniem kampów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Białej Podlaskiej. Od 16 lipca dziewczyny zżyły się z koleżankami, sztabem trenerskim i obiektami Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie trenowały, grały i wypoczywały. więcej »

 • Konsultacja kadry U-16/U-17 w Cetniewie

  09.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacja kadry U-16/U-17 w Cetniewie

  W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Cetniewie 5 – 10.11.2017 r. odbywa się konsultacja kadry U-16/U-17. W zajęciach bierze udział 18 zawodników. Jest to drugi etap konsultacji po lipcowych kampach w Białej Podlaskiej. Podczas zajęć trenerzy sprawdzają postęp oraz testują kolejnych młodych graczy rokujących w kontynuacji szkolenia. Spośród wielu zawodników wyłoniona zostanie kadra, która w kolejnych akcjach będzie przygotowywała się do Mistrzostw EEVZA. więcej »

 • Wszystkiego dobrego!

  24.12.2016
  Wszystkiego dobrego!

  Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery wypełnionej melodią staropolskich kolęd. Wystrzałowego Sylwestra oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy Załoga S.O.S. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice