Trening indywidualny

 • Talent to nic szczególnego

  04.02.2014
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Talent to nic szczególnego

  Większość z nas uważa, że talent to rzadki cenny skarb podarowany szczególnym ludziom. Gwiazdom w telewizji, wybitnym sportowcom, politykom, ludziom, do których nam bardzo daleko. Ludziom, którzy różnią się od nas, którzy są inni niż my. więcej »

 • Karch Kiraly - Czytanie gry

  Karch Kiraly - Czytanie gry

  Moją rolą nie jest mówienie wam jak powinniście pracować, jak uczyć, ale wasza praca musi być spójna z tym, co myślicie i  z tym, w jakim kierunku chcecie iść. Dlatego uważam że naśladowanie naszej pracy czy pracy innych reprezentacji nie jest najlepszą… więcej »

 • Indywidualny program nauczania nauczyciela WF

  Indywidualny program nauczania nauczyciela WF

  Jeśli chcemy uzyskać większą ilość lekcji wychowania fizycznego poświęconych nauczaniu siatkówki w szkołach to optymalnym rozwiązaniem do tego jest opracowanie przez poszczególnych nauczycieli a później przyjęcie przez Radę Pedagogiczną szkoły Indywidualnego… więcej »

 • Założenia programowe szkolenia indywidualnego w SOS

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Założenia programowe szkolenia indywidualnego w SOS

  Trzeba pamiętać, że w ramach tej samej grupy zdarzają się uczniowie o różnych predyspozycjach i umiejętnościach, którzy wymagają zróżnicowanego podejścia. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice