Turnieje

 • Sukces uczennic S.O.S. w Rzeszowie na TNO w Szczyrku.

  19.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Sukces uczennic S.O.S. w Rzeszowie na TNO w Szczyrku.

  W poniedziałek 16.10.2017r. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku zakończył się 28. Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt, w którym uczestniczyły reprezetacje województw w roczniku 2003 i młodszym. W składzie naszego województwa, które prowadzili trenerzy Mirosław Sroka i Michał Łukowicz znalazło się 5 uczennic z Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Rzeszowie: Julia Lenik, Olga Musiał, Gabriela Bieniek, Natalia Rejment i Monika Szwarc. więcej »

 • Turniej "dwójek" w Nadarzynie.

  18.10.2017
  Turniej "dwójek" w Nadarzynie.

  Za nami turniej dwójek w Nadarzynie. W sobotę pierwsze spotkanie turnieju strefowego rozgrywek w kategorii czwórek o Mistrzostwo Mazowsza. W listopadzie zapraszamy na turnieje w kategorii "trójki" i "dwójki" do Nadarzyna. więcej »

 • Rybnicka Akademia Siatkówki Młodzieżowej - turniej klas VI

  18.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Rybnicka Akademia Siatkówki Młodzieżowej - turniej klas VI

  W Zespole Szkół Sportowych w Rybniku został rozegrany pierwszy z cyklu turniej mini siatkówki, tym razem dla uczniów klas VI. W turnieju wzięło udział 13 zespołów z 13 szkół podstawowych z Rybnika i powiatu rybnickiego. Było wiele emocji, walki, zaangażowania zarówno młodych siatkarzy jak i ich opiekunów. więcej »

 • Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt. Podsumowanie, wyniki, powołania.

  18.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt. Podsumowanie, wyniki, powołania.

  We wtorek 19.10.2017 r. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku zakończył się 28. Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt. W czasie uroczystości zakończenia turnieju wręczono powołania na kampy, wyłoniono najlepszych, wręczono zasłużone nagrody.  więcej »

 • Uczennice SOS Ostrowiec Św. na Turnieju Nadziei Olimpijskich

  16.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Uczennice SOS Ostrowiec Św. na Turnieju Nadziei Olimpijskich

  Trzy zawodniczki gimnazjalnego S.O.S. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. zostały powołane do Kadry Województwa Świętokrzyskiego i wystąpią na Turnieju Nadziei Olimpijskich. więcej »

 • MAKROREGIONALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIKÓW O PUCHAR BURMISTRZA PYRZYC

  13.10.2017
  MAKROREGIONALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIKÓW O PUCHAR BURMISTRZA PYRZYC

  W dniu 06.10.2017 r. w Sali Szkoły Podstawowej przy ulicy Rejtana 6 odbył się Makroregionalny Turniej Piłki Siatkowej Młodzików o puchar Burmistrz Pyrzyc Pani Marzeny Podzińskiej. W turnieju wzięły udział zespoły z województwa lubuskiego Sulechowa i Gorzów Wlkp., województwo zachodniopomorskie reprezentował zespół Maratonu Świnoujście i LMKS Żak-Espadon Pyrzyce uczniowie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Turniej Nadziei Olimpijskich chłopców. Podsumowanie, wyniki, powołania.

  13.10.2017
  Turniej Nadziei Olimpijskich chłopców. Podsumowanie, wyniki, powołania.

  Małopolska zajęła pierwsze miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich chłopców. W finale zespół ten pokonał Śląsk 2:1 (26:24, 22:25, 15:10). Na trzeciej pozycji uplasowało się Mazowsze. Mazowieckie triumfowało w klasyfikacji województw, do której zaliczono wyniki współzawodnictwa sportowego oraz testów. Drugie było Sląskie, a trzecie Pomorskie. więcej »

 • VIII Ogólnopolski Turniej im. A.Gołasia w Kraśniku

  04.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  VIII Ogólnopolski Turniej im. A.Gołasia w Kraśniku

  W dniach 23-24.09.2017 w halach sportowych przy Publicznym Gimnazjum nr 1 oraz Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Kraśniku odbył się VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia.  więcej »

 • I Wojewódzki Turniej Nadziei Olimpijskich w Chełmie. 3 miejsce Kraśniczan.

  04.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  I Wojewódzki Turniej Nadziei Olimpijskich w Chełmie. 3 miejsce Kraśniczan.

  Wszystkie drużyny jakie znalazły się na podium, na co dzień reprezentują Siatkarskie Ośrodki Szkolne w kolejności: I miejsce: UKS "Serbinów" Biała Podlaska (trener Sobieraj Maciej/ Wasiak Paweł); II miejsce TPS Lublin (trener: Kołodziejczyk Maciej); III miejsce MKS Kraśnik ( trener: Wojcieszkiewicz Michał). więcej »

 • Turniej młodzika o miedziowego rudę

  04.10.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turniej młodzika o miedziowego rudę

  Pierwszego dnia października w hali Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie odbył się turniej piłki siatkowej w kategorii młodzik o nazwie, "Turniej o miedziową rudę". Organizatorami turnieju byli trenerzy S.O.S Lubin, Kamil Jaz oraz Daniel Dłużniakiewicz. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

Dnia 23.11.2015 bedzie turniej w Bielsko-Białej

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice