Turnieje

 • Międzynarodowy sprawdzian kadry U-16/U-17 chłopców w Mikulovie.

  20.08.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
   Międzynarodowy sprawdzian kadry U-16/U-17 chłopców w Mikulovie.

  W Mikulovie, ośrodku przygotowań siatkarzy Czech odbył się turniej Olimpic Hopes. Udział w nim miały wziąć udział cztery reprezentacje Czech – gospodarz, Słowacji, Polski oraz Węgier. Jak się ostatecznie okazało reprezentacja Węgier nie dotarła. W tym przypadku gospodarze zaproponowali podział reprezentacji Czech i Polski na cztery drużyny i w piątek w zamian oficjalnych spotkań rozegrano mecze kontrolne. Mecze ustalono, że będą grane systemem każdy z każdym w wymiarze trzech setów bez względu na wynik. W bardzo ciekawych spotkaniach, które kończyły się wszystkie wynikami 2:1 górą byli Polacy. więcej »

 • Międzynarodowy Turniej w Czechach Reprezentacji Mini Kadetek

  20.08.2018
  Międzynarodowy Turniej w Czechach Reprezentacji Mini Kadetek

  W dniach 16-19.08.2018 roku Reprezentacja Polski Mini Kadetek przebywała w Uherske Hradiste (Czechy). Rozegrała tam Międzynarodowy Turniej "4 Nations Tournament".  więcej »

 • Wielki finał Kinder + Sport Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce 2018 z sukcesami Nadarzynianek!

  14.07.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wielki finał Kinder + Sport Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce 2018 z sukcesami Nadarzynianek!

  Brązowy medal dla drużyny dwójek GLKS Nadarzyn oraz czwarte miejsce w kategorii trójek. Dwa roczniki na wysokich miejscach to duży sukces i efekt pracy sekcji piłki siatkowej. więcej »

 • Siatkarskie Gawełki 2018 okiem fotografa - Janusza Bauma

  19.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Siatkarskie Gawełki 2018 okiem fotografa - Janusza Bauma

  Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Fotorelacja Gawełków 2018 już na Was czeka poniżej...  więcej »

 • Finał wojewódzki Świętokrzyskie Mini Volley Cup

  17.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Finał wojewódzki Świętokrzyskie Mini Volley Cup

  W dniach 14 i 15 czerwca w hali Legionów oraz w hali przy ZSP nr 1 w Kielcach odbyły się wojewódzkie turnieje finałowe Świętokrzyskiego Mini Volley Cup. Do turniejów finałowych zakwalifikowało się po 8 najlepszych drużyn w każdej kategorii wiekowej wyłonionych z ponad 20 turniejów eliminacyjnych. W turniejach finałowych wzięło udział ok 250 zawodników i zawodniczek wraz z trenerami, a w turniejach eliminacyjnych ponad 4000. W turniejach brała udział Akademia S.O.S. przy SP 25 w Kielcach. więcej »

 • Turniej Orlikvolleymania 2018 w Kętach

  14.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turniej Orlikvolleymania 2018 w Kętach

  12 czerwca Siatkarski Ośrodek SOS przy SP 2 Kety zorganizował turniej na Orliku dla dziewcząt i chłopców SP, który jest kontynuacją edycji wcześniejszych, inicjowanych przez PZPS. Do turnieju zgłosiło się 9 zespołów dziewcząt i 8 drużyn chłopców z 7 szkół podstawowych: SP Czaniec, SP Porąbka, SP Witkowice, SP Nowa Wieś, SP Bulowice oraz SP 2 i 3 w Kętach. więcej »

 • SMS OSTROWIEC W FINALE LICEALIADY 2018 W WIELICZCE

  14.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SMS OSTROWIEC W FINALE LICEALIADY 2018 W WIELICZCE

  W dniach 08-08.06.2018 w hali widowiskowo sportowej  Solne Miasto w Wieliczce odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Do imprezy po raz piąty z rzędu zakwalifikowały się mistrzynie województwa świętokrzyskiego - zespół SMS Ostrowiec Świętokrzyski. więcej »

 • Uczennice 2 klasy Gimnazjum Sportowego w Rzeszowie zajęły 7 miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej .

  14.06.2018
  Uczennice 2 klasy Gimnazjum Sportowego w Rzeszowie zajęły 7 miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej .

  Dziewczyny pokazały ogromny charakter nie ustępując umiejętnościami swoim starszym koleżankom.W pierwszym dniu turnieju rozegrały trzy mecze: z Krakowem 1:2, Białymstokiem 2:0 i Wrocławiem 2:0, co sprawiło że zajęły 1 miejsce grupie. więcej »

 • Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej

  14.06.2018
  Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej

  Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej czwórek chłopców w Głuchołazach zakończony srebrnym medalem dla drużyny z Grudziądza.  więcej »

 • Akademia S.O.S. Biała Podlaska z medalami w finale wojewódzkim Kinder+Sport

  11.06.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademia S.O.S. Biała Podlaska z medalami w finale wojewódzkim Kinder+Sport

  2 czerwca 2018 r. w Świdniku rywalizowali młodzi siatkarze w finale województwa lubelskiego w minisiatkówce chłopców „Kinder+Sport”. Doskonale spisali się w mistrzostwach województwa zawodnicy UKS „Serbinów” i Akademii S.O.S. w Szkole Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

Dnia 23.11.2015 bedzie turniej w Bielsko-Białej

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice