Czy wiesz, że ... w 1950 roku w Paryżu powstaje Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB), a jej wiceprezesem zostaje Zygmunt Nowak.

JUŻ JEST! MARCIN PRUS „MISTRZEM BYĆ!” – PATRONAT PZPS, SOS i AKADEMII SOS.


Książka Marcina Prusa „MISTRZEM BYĆ!” jest odpowiedzią na potrzeby środowiska Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkól Ponadgimnazjalnych. Jest do druga pozycja po „Wszystkich barwach siatkówki”.


Patronat nad książką ma PZPS, Siatkarskie Ośrodki Szkolne oraz Akademie SOS.

Książka opowiada o tym, co w dzisiejszych czasach jest bezcenne. O cechach charakteru przyszłego mistrza. Oparta jest o doświadczenie zawodnicze i pozazawodnicze wielokrotnego reprezentanta Polski – Marcina Prusa.

Pozycja ta jest naturalnym uzupełnieniem wieloletniej współpracy i kontynuacji działań z PZPS i SOS. Jest zbiorem doświadczeń życiowych, które osobiście zapisał w poszczególnych rozdziałach.

Książka ta jest w głównej mierze skierowana do dzieci i młodzieży. Odnajdą się w niej również dorośli. Zawiera ona 53 kluczowe wartości: począwszy od cech charakteru na wzorcach zachowań kończąc – tych, na które powinien zwrócić uwagę przyszły Mistrz, chcący w życiu osiągnąć sukces.

Do współpracy zaproszeni zostali profesjonalni artyści, którzy wykonali dedykowaną grafikę. Książkę wydaje Wydawnictwo Dziewięć Muz z Wrocławia.

Jacek Kasprzyk – Prezes PZPS wypowiedział się o niej takimi słowy:


 Opinia psychologiczna też powinna zaciekawić przyszłego czytelnika…


 

Osoby zainteresowane nabyciem w/w pozycji proszeni są o kontakt:

Mail:  mprus@pzps.pl

Tel: +48  607771122

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice