Minisiatkówka

 • Mini-Nadarzyn CUP - "dwójki"

  20.06.2016
  • Publikacja posiada materiał video
  Mini-Nadarzyn CUP - "dwójki"

  Mini - Nadarzyn CUP w Piłce Siatkowej dziewcząt w kategorii „dwójek” ( rocznik 2005 i młodsze) rozegrany 11 czerwca na obiekcie GOS w Nadarzynie przy ulicy Żółwińskiej 41 zgromadził rekordową liczbę 67 drużyn , czyli prawie 200 zawodniczek z całej Polski. Zawody były kolejnym organizacyjnym sukcesem sekcji piłki siatkowej GLKS Nadarzyn i głównego konstruktora turnieju - młodego trenera Damiana Krzemińskiego.  więcej »

 • Medale najmłodszych pyrzyckich siatkarzy

  20.06.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Medale najmłodszych pyrzyckich siatkarzy

  Artykuł opisuje zmagania oraz ostatnie sukcesy najmłodszych siatkarzy z Pyrzyc reprezentujących Pyrzycką Akademię Siatkówki na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. więcej »

 • Finał Powiatowego Festiwalu Minisiatkówki Akademii S.O.S. Nowy Tomyśl

  16.06.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Finał Powiatowego Festiwalu Minisiatkówki Akademii S.O.S. Nowy Tomyśl

  Turniej finałowy festiwalu minisiatkówki odbył się 15 maja w hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Tomyślu. W zawodach uczestniczyli uczniowie klas VI szkół podstawowych Akademii S.O.S. więcej »

 • Nadarzynianki Mistrzyniami Mazowsza w kat. Trójek

  15.06.2016
  Nadarzynianki Mistrzyniami Mazowsza w kat. Trójek

  Dzień 4 czerwca na długo pozostanie w pamięci kibiców nadarzyńskiej siatkówki. Zespół trenera Damiana Krzemińskiego wspieranego przez firmę TERM 2000 w składzie Kinga Wrońska (kapitan) Julia Kielak, Julia Głodek, Julia Brzeczkowska, Oliwia Jóźwik zdobył złoty medal Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport, który daje przepustkę do Ogólnopolskich finałów rozgrywanych w dniach 7-10 lipca w Częstochowie. Zdobyty medal jest pierwszym medalem wywalczonym przez nasz klub w mini siatkówce. więcej »

 • S.O.S. G 16 Gdańsk organizatorem Mistrzostw Gdańska w minisiatkówce

  14.06.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  S.O.S. G 16 Gdańsk organizatorem Mistrzostw Gdańska w minisiatkówce

  W dniach 30-31.05.2016 r. Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 16 w Gdańsku we współpracy z Gdańskim Ośrodkiem Kultury Fizycznej oraz klubem sportowym ENERGA Gedania zorganizował Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych  w kategorii „singli” i „dwójek” dziewcząt. więcej »

 • Wieluńska Akademia Siatkówki S.O.S.

  01.06.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wieluńska Akademia Siatkówki S.O.S.

  24.05.2016 r. w Gimnazjum nr 2 w Wieluniu odbył się VI turniej Wieluńskiej Akademii Siatkówki SOS, kończący zmagania II edycji rozgrywek. więcej »

 • Finał Kinder Sport Andrychów

  31.05.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Finał Kinder Sport Andrychów

  W niedzielę 22 maja w Hali Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie odbył się organizowany przez MKS Andrychów Finał Wojewódzki w mini piłce siatkowej dziewcząt edycji KINDER + SPORT 2016. więcej »

 • Spotkanie Akademii S.O.S. Człuchów

  25.05.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Spotkanie Akademii S.O.S. Człuchów

  Turniej mini siatkówki dla uczniów Akademii S.O.S. w Człuchowie podczas trwających Mistrzostw Polski Młodzików. więcej »

 • Świętokrzyskie Mini Volley Cup - finał miejski chłopców

  23.05.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Świętokrzyskie Mini Volley Cup - finał miejski chłopców

  16 maja 2016r. w Hali Legionów po raz ósmy odbył się finał miejski Świętokrzyskie Mini Volley Cup chłopców. W turnieju uczestniczyło 40 najlepszych drużyn z terenu miasta Kielc w czterech kategoriach wiekowych, które swój awans wywalczyły podczas turniejów eliminacyjnych. więcej »

 • Pomorska Liga Mini Siatkówki zakończona

  19.05.2016
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Pomorska Liga Mini Siatkówki zakończona

  Siatkarski Ośrodek Szkolny Gimnazjum nr 16 w Gdańsku przeprowadził kolejny turniej promujący siatkówkę dla najmłodszych. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

SIATKARSKIE WAKACJE 2017

UKS Volley Wałcz oraz Fundacja Polska Siatkówka w Warszawie zapraszają kluby
i szkoły siatkarskie do udziału w VII Festiwalu Mini Piłki Siatkowej dla dzieci z klas III – VI szkół podstawowych, który odbędzie się w dniach 28 lipca do 06 sierpnia 2017 (10 dni)
Nasz Festiwal to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej.
Zespoły (dziewcząt i chłopców) każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty, na których odbywają treningi wg własnego harmonogramu i programu treningowego. Oferujemy również spływy kajakowe, wyjazdy do parku linowego i inne atrakcje w tym wspólne dyskoteki, bezpłatne zamki dmuchane, trampoliny itp.
W godzina popołudniowych każdego dnia odbywać się będzie turniej piłki siatkowej
w kategorii „2”, „3” i „4” dziewcząt i chłopców.
Co roku przyjmujemy ok 12-16 klubów/szkół co sprawia, że łączna liczba uczestników wynosi ponad 200 zawodników. Kluby zgłaszają najczęściej od 12 do 20 zawodników i od
1-2 trenerów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
UKS Volley rok rocznie ubiega się o wsparcie finansowe z różnych instytucji i w zależności od przyznanych środków finansowych koszt udziału wynosi od 400 do 700 zł od uczestnika (w 2016 wyniósł 580 zł), przy koszcie całkowitym oscylującym w granicach 900-1000zł/osobę.
Dodatkowo zabiegamy również o środki na wynagrodzenia dla trenerów, którzy przybędą na nasz Festiwal. Powyższy koszt obejmuje pełne wyżywienie (4 posiłki), noclegi (standard schronisko szkolne), udział z imprezach towarzyszących (np. spływy, park linowy, smocze łodzie itp.), ubezpieczenie, nagrody i niespodzianki dla uczestników. Impreza jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty. Co roku imprezę wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki
Oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych, nie przyjmujemy pojedynczych zawodników. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszonym klubom pomagamy napisać wnioski do Programu „Klub” i „SKS” z MSIT na dofinansowanie obozu sportowego i zajęć sportowych
Więcej informacji na stronie FB : https://www.facebook.com/volleywalcz/
Kontakt UKS Volley Tel. 607798595 Arek NiefiedowiczDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice