Minisiatkówka

 • PODSUMOWANIE 2022: ROZGRYWKI KINDER JOY OF MOVING

  13.01.2023
  PODSUMOWANIE 2022: ROZGRYWKI KINDER JOY OF MOVING

  Za nami wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju 28. edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Ogromnie cieszy fakt, że w tegorocznej edycji zagrało blisko 45 tysięcy młodych adeptów siatkówki. To o ponad sześć tysięcy więcej niż przed rokiem. To kolejne potwierdzenie, że młodzież kocha siatkówkę! więcej »

 • ODLEGŁY PIERWSZY TURNIEJ MIEJSKI OMM IM. MARKA KISIELA O PUCHAR KINDER JOY OF MOVING

  11.04.2022
  ODLEGŁY PIERWSZY TURNIEJ MIEJSKI OMM IM. MARKA KISIELA O PUCHAR KINDER JOY OF MOVING

  We wrześniu został rozegrany pierwszy Turniej Miejski w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Zawody odbyły się w Miliczu, w województwie dolnośląskim. To już niemal tradycja, że to właśnie młode zawodniczki i zawodnicy z Dolnego Śląska inaugurują kolejny sezon minisiatkówki. więcej »

 • 27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING ZA NAMI!

  29.08.2021
  27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING ZA NAMI!

  Od czwartku do soboty w Arenie Gliwice rozgrywany był 27. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. W turnieju zagrało łącznie 195 drużyn z całego kraju. O tytuł mistrza Polski w kategorii "2", "3", 4" dziewcząt i chłopców rywalizowało  900 zawodniczek i zawodników. więcej »

 • 27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING - DZIEŃ 2

  28.08.2021
  27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING - DZIEŃ 2

  Piątek jest drugim dniem rozgrywania 27. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, który od czwartku rozgrywany jest w Arenie Gliwice. więcej »

 • 27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING W ARENIE GLIWICE!

  24.07.2021
  27. WIELKI FINAŁ KINDER JOY OF MOVING W ARENIE GLIWICE!

  Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że 27. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving zostanie rozegrany w dniach 26-28 sierpnia 2021 roku w Arenie Gliwice! więcej »

 • I OGÓLNOPOLSKIE GRAND PRIX W MINI SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W PUCKU

  05.06.2021
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  I OGÓLNOPOLSKIE GRAND PRIX W MINI SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W PUCKU

  Słoneczna pogoda, wysoka frekwencja i dobry poziom sportowy w czasie pierwszego „Ogólnopolskiego Grand Prix w Mini Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców” w Pucku. Zawody promowały siatkówkę plażową wśród zawodników z rocznika 2008 i młodszych. W zawodach licznie wzięła udział młodzież z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych przy Szkole Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku, w których realizuje się m.in. program siatkówki plażowej. więcej »

 • Świętokrzyskie Mini-Volley Cup - Skarżysko - Kamienna

  07.05.2017
  Świętokrzyskie Mini-Volley Cup - Skarżysko - Kamienna

  25.04.2017 roku w Skarżysku Kamiennej odbyło się święto mini-siatkówki chłopców. W turnieju wzięło udział ponad 70 młodych adeptów siatkówki. więcej »

 • ŚWIĘTO MINI SIATKÓWKI W SZCZECINIE - V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT W KATEGORII CZWÓREK – SZCZECIN 2017

  19.04.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ŚWIĘTO MINI SIATKÓWKI W SZCZECINIE - V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT W KATEGORII CZWÓREK – SZCZECIN 2017

  W dniach 1-2 kwietnia w Szczecinie odbył się V Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii „czwórek”. Zawody zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 48 i UKS Pogodno SP 48 przy współpracy z Zespołem Szkół Salezjańskich oraz UKS Pomorzanie. W zawodach wzięło udział 155 zawodniczek i 24 trenerów z różnych zakątków Polski. 24 zespoły z 15 miast Polski wprowadzał tradycyjnie szczeciński Gryfuś w tym aktualnego Mistrza Polski UKS Bytom, Wicemistrza Polski MKS MOS Wieliczka i brązowego medalistę Energa Gedania Gdańsk. więcej »

 • Puchar jest nasz! Puchar do nas należy!

  17.04.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Puchar jest nasz! Puchar do nas należy!

  8 kwietnia 2017 r. hala widowiskowo-sportowa Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie zgromadziła wielu rodziców, trenerów oraz  przede wszystkim najmłodsze adeptki siatkarskiego rzemiosła. Tego dnia odbył się turniej singli, którego głównym organizatorem był vice prezes klubu GLKS Nadarzyn. więcej »

 • Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku najlepsza w województwie!

  04.04.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku najlepsza w województwie!

  W zawodach wojewódzkich w minisiatkówce chłopców, które odbyły się w dniu 24 marca w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku, która należy do Akademii SOS. przy Gimnazjum nr 1 w Świdniku, udział wzięło 6 zespołów ze Świdnika, Nałęczowa, Lublina, Gościeradowa, Krasnegostawu oraz Białej Podlaskiej.  więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

SIATKARSKIE WAKACJE 2017

UKS Volley Wałcz oraz Fundacja Polska Siatkówka w Warszawie zapraszają kluby
i szkoły siatkarskie do udziału w VII Festiwalu Mini Piłki Siatkowej dla dzieci z klas III – VI szkół podstawowych, który odbędzie się w dniach 28 lipca do 06 sierpnia 2017 (10 dni)
Nasz Festiwal to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej.
Zespoły (dziewcząt i chłopców) każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty, na których odbywają treningi wg własnego harmonogramu i programu treningowego. Oferujemy również spływy kajakowe, wyjazdy do parku linowego i inne atrakcje w tym wspólne dyskoteki, bezpłatne zamki dmuchane, trampoliny itp.
W godzina popołudniowych każdego dnia odbywać się będzie turniej piłki siatkowej
w kategorii „2”, „3” i „4” dziewcząt i chłopców.
Co roku przyjmujemy ok 12-16 klubów/szkół co sprawia, że łączna liczba uczestników wynosi ponad 200 zawodników. Kluby zgłaszają najczęściej od 12 do 20 zawodników i od
1-2 trenerów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
UKS Volley rok rocznie ubiega się o wsparcie finansowe z różnych instytucji i w zależności od przyznanych środków finansowych koszt udziału wynosi od 400 do 700 zł od uczestnika (w 2016 wyniósł 580 zł), przy koszcie całkowitym oscylującym w granicach 900-1000zł/osobę.
Dodatkowo zabiegamy również o środki na wynagrodzenia dla trenerów, którzy przybędą na nasz Festiwal. Powyższy koszt obejmuje pełne wyżywienie (4 posiłki), noclegi (standard schronisko szkolne), udział z imprezach towarzyszących (np. spływy, park linowy, smocze łodzie itp.), ubezpieczenie, nagrody i niespodzianki dla uczestników. Impreza jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty. Co roku imprezę wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki
Oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych, nie przyjmujemy pojedynczych zawodników. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszonym klubom pomagamy napisać wnioski do Programu „Klub” i „SKS” z MSIT na dofinansowanie obozu sportowego i zajęć sportowych
Więcej informacji na stronie FB : https://www.facebook.com/volleywalcz/
Kontakt UKS Volley Tel. 607798595 Arek NiefiedowiczDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice