Czy wiesz, że ... w 1952 roku odbyły się I Mistrzostwa Świata kobiet.

Od smyka do zawodnika

 • Zeszyt metodyczno-szkoleniowy dla klas 1-3

  07.01.2013
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Zeszyt metodyczno-szkoleniowy dla klas 1-3

  Podręcznik, który chce Państwu zaprezentować przeznaczony jest dla nauczycieli nauczania początkowego, na których spoczywa ciężar samodzielnego planowania i realizowania podstawy programowej z wychowania fizycznego. Ponadto książka ta może służyć nauczycielom prowadzącym lekcje wychowania fizycznego w klasach 4-6 szkoły podstawowej. więcej »

 • Minisiatkówka - gry i zabawy

  Minisiatkówka - gry i zabawy

  Gra w piłkę siatkową jest jedną z najpopularniejszych gier rekreacyjnych i sportowych. Minisiatkówka przeznaczona dla najmłodszych zawodników jest świetną zabawą uczącą zasad gry i prawdziwej rywalizacji. Zobacz, jak można się bawić w minisiatkówce! więcej »

 • Zeszyt metodyczno-szkoleniowy dla klas 4-6

  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Zeszyt metodyczno-szkoleniowy dla klas 4-6

  Proponujemy gotowe konspekty treningowe do wykorzystania w pracy, lecz jednocześnie zakładamy, że materiał ten może też pełnić rolę przewodnika, w którym każdy znajdzie najistotniejsze informacje i treści ułatwiające prowadzenie lekcji wychowania fizycznego o tematyce piłki siatkowej. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice