Archiwum publikacji


 • ŻEGNAJ SZKOŁO!

  26.06.2020
  ŻEGNAJ SZKOŁO!

  Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Dzieci i Uczniowie. Z okazji zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020 pragniemy podziękować Państwu za całoroczny trud, pracę i poświęcenie. Życzymy Wam, by okres wakacyjny był czasem naładowania akumulatorów, relaksu i wypoczynku. Uczniom gratulujemy osiągniętych wyników zarówno w nauce jak i sporcie. Mamy nadzieję, że najbliższe dwa miesiące wolnego będą pełne słońca, ciekawych przygód, świadomych decyzji i wspaniałych przeżyć. Udanych wakacji! więcej »

 • SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY W KRAKOWIE

  25.06.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY W KRAKOWIE

  Historia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Polsce zaczęła się we wrześniu 2012 roku. Projekt był i nadal jest unikatowy na skalę światową, dzięki któremu tysiące dzieci i młodzieży w naszym kraju ma możliwość trenowania piłki siatkowej. Jedną ze szkół, które jako jedne z pierwszych zainaugurowały działalność SOS-ów był m.in. ZSOS 2 w Krakowie. Wtedy to w naszej szkole powstały klasy siatkarskie pod auspicjami SOS o profilu żeńskim. Warto dodać iż była to i jest do dziś jedyna szkoła w Krakowie, która realizuje program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • OD SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH DO REPREZENTACJI POLSKI

  25.06.2020
  OD SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH DO REPREZENTACJI POLSKI

  Gimnazjum nr 6 w Chełmie już nie istnieje ale to właśnie w tej szkole powstał pierwszy w Chełmie Siatkarski Ośrodek Szkolny. Wśród wielu jego wychowanków głównie reprezentujących halową odmianę siatkówki był Mikołaj Miszczuk ,zawodnik Tempa Chełm. Po zdobyciu I miejsca na Mistrzostwach Polski kadetów w 2017 roku w Warszawie został  powołany do młodzieżowej  kadry Polski w Siatkówce Plażowej. Już  jako uczeń  Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale zdobył  V miejsce na Mistrzostwach Świata U-19 ,IX miejsce na Mistrzostwach Europy U-20 i upragnioną Kwalifikację Olimpijską do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires. więcej »

 • SP 44 OŚRODEK Z DUŻYMI MOŻLIWOŚCIAMI

  25.06.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SP 44 OŚRODEK Z DUŻYMI MOŻLIWOŚCIAMI

  SP 44 jest jedną z większych szkół podstawowych w Lublinie. Uczęszcza do niej ok. 730 uczniów w klasach 1-8. Szkoła może pochwalić się znakomitym zapleczem sportowym tj. duża hala sportowa, na której mieszczą się dwa boiska do siatkówki, mała sala gimnastyczna (jedno boisko do siatkówki) sala rekreacyjna, siłownia wyposażona w atlas wielofunkcyjny oraz kompleks boisk „Orlik”. więcej »

 • SPOTKANIA Z AMBASADOREM SOS MARCINEM PRUSEM W INTERNECIE

  19.06.2020
  SPOTKANIA Z AMBASADOREM SOS MARCINEM PRUSEM W INTERNECIE

  Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Siatkarskie Ośrodki Szkolne, po przeprowadzeniu szkoleń z cyklu #motywacjaMarcina oraz #strategiasukcesuMarcina zapraszają Szkoły SOS do kontaktu z Koordynatorami Wojewódzkimi oraz Regionalnymi w sprawie zaplanowania terminów kolejnych internetowych wizyt Marcina Prusa w Waszym mieście. więcej »

 • ZAWÓD TRENER? CZĘŚĆ II

  19.06.2020
  ZAWÓD TRENER? CZĘŚĆ II

  Sympatycy sportu dobrze wiedzą, że kunszt drużyny siatkarskiej nie jest sumą umiejętności jej uczestników. Ważna jest atmosfera w drużynie, klimat nastrojów, zbieżność dążeń i fachowa wiedza trenera. Wymienione zależności są umieszczone w artykule. więcej »

 • Webinar 16 - Jak przygotować się do sezonu?

  18.06.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 16 - Jak przygotować się do sezonu?

  Bartek Groffik tym razem zbierze dotychczas zaprezentowane materiały i wraz ze swoim gościem omówi przygotowanie się do sezonu. więcej »

 • Webinar 15 - Siatkówka młodzieżowa

  18.06.2020
  • Publikacja posiada materiał video
  Webinar 15 - Siatkówka młodzieżowa

  Na kolejny webinar zaprasza Zdzisław Gogol i Bartek Groffik. Gośćmi Zdzisława Gogola będzie Darek Daszkiewicz oraz Roman Palacz, trenerzy pasjonaci z bogatym doświadczeniem w pracy z różnymi grupami, pracujący w Ośrodkach i tworzących Ośrodki. Temat oscylował będzie wokół siatkówki młodzieżowej poprzez pryzmat gry seniorskiej. więcej »

 • KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW W ZBĄSZYNIU

  17.06.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW W ZBĄSZYNIU

  W dniach od 12-14.06.2020 roku na obiektach sportowych Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji trenowali zawodnicy Kadry Wojewódzkiej Młodzików w piłce siatkowej plażowej rocznika 2007. Po ponad czterech miesiącach ruszyło szkolenie młodych adeptów siatkówki plażowej. Chłopcy z ochotą i pełnym zaangażowaniem przystąpili do zadań szkoleniowych. więcej »

 • TRENING MOTORYCZNY W TRENINGU MŁODEGO SPORTOWCA

  17.06.2020
  TRENING MOTORYCZNY W TRENINGU MŁODEGO SPORTOWCA

  Przygotowanie motoryczne jest jedną z głównych podstaw procesu treningowego, którego celem jest odpowiedni rozwój organizmu pozwalający na stworzenie idealnych warunków do nabycia techniki. Przygotowanie motoryczne dzieci 8-10 lat nabiera coraz większego znaczenia. Dotychczas przygotowanie ogólnorozwojowe zastępowało potrzebę ruchu i rozwój podstawowych umiejętności fizycznych. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice