Archiwum publikacji


 • MP MŁODZICZEK - POZNALIŚMY PÓŁFINALISTKI

  07.09.2020
  MP MŁODZICZEK - POZNALIŚMY PÓŁFINALISTKI

  Od czwartku do niedzieli rozegranych zostało osiem turniejów 1/4 finału mistrzostw Polski młodziczek. Z każdej grupy dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinału. więcej »

 • ME U18: POLSKA - CZECHY 3:0

  07.09.2020
  ME U18: POLSKA - CZECHY 3:0

  Polska pokonała w Lecce Czechy 3:0 (25:21, 25:22, 25:11) w meczu grupy II mistrzostw Europy juniorów młodszych. W kolejnym spotkaniu biało-czerwoni zagrają 7 września z Niemcami (początek 17.30). więcej »

 • SPARING KADRY U20 W SIEDLCACH

  05.09.2020
  SPARING KADRY U20 W SIEDLCACH

  Kadra juniorów przygotowuje się do mistrzostw Europy U20, które rozegrane zostaną od 26 września do 4 października w Czechach. W grupie Polska zagra z gospodarzami, Włochami, Francją, Belgią i Serbią. więcej »

 • JAKUB OLSZEWSKI: CHCEMY ZDOBYĆ MEDAL

  05.09.2020
  JAKUB OLSZEWSKI: CHCEMY ZDOBYĆ MEDAL

  - W mistrzostwach Europy chcemy zdobyć medal. Marzymy oczywiście o złotym - mówi Jakub Olszewski, kapitan reprezentacji Polski U18 na kontynentalny czempionat, który rozpocznie się w sobotę we Włoszech. Biało-czerwoni są od czwartku na miejscu. Mają za sobą pierwsze treningi. więcej »

 • MICHAŁ BĄKIEWICZ: GRUPA FAJNA, WYRÓWNANA I SILNA

  05.09.2020
  MICHAŁ BĄKIEWICZ: GRUPA FAJNA, WYRÓWNANA I SILNA

  Kadra prowadzona przez Michała Bąkiewicza w sobotę we włoskim Lecce rozpocznie zmagania w CEV ME U18 - Chcemy skupić się na jednym meczu. Dzień po dniu. Nasza grupa dalej pozostaje wyrównana, fajna i silna – ocenia trener reprezentacji Polski juniorów młodszych. więcej »

 • ZMIANY W PROGRAMIE GIER ME U18

  05.09.2020
  ZMIANY W PROGRAMIE GIER ME U18

  Po wycofaniu się czterech reprezentacji - Rosji, Finlandii, Słowacji i Francji - zmianie uległ kalendarz spotkań w mistrzostwach Europy juniorów młodszych, które rozegrane zostaną od 5 do 13 września we Włoszech. więcej »

 • POZNALIŚMY HARMONOGRAM MECZÓW ME JUNIOREK MŁODSZYCH

  03.09.2020
  POZNALIŚMY HARMONOGRAM MECZÓW ME JUNIOREK MŁODSZYCH

  Kolejno z Rosją, Serbią, Białorusią, Rumunią i Niemcami zagrają swoje mecze Polki podczas mistrzostw Europy juniorek młodszych. Tegoroczny #EuroVolleyU17W odbędzie się w Podgoricy w Czarnogórze (1-9 października). więcej »

 • CZTERY DRUŻYNY WYCOFAŁY SIĘ Z CEV ME U18

  03.09.2020
  CZTERY DRUŻYNY WYCOFAŁY SIĘ Z CEV ME U18

  Rosja, Finlandia, Słowacja i Francja – to ekipy, które wycofały się z rozpoczynających się w ten weekend CEV Mistrzostw Europy U18 Mężczyzn – Włochy 2020. W związku z tym zmianie uległy składy poszczególnych grup. więcej »

 • LOSOWANIE ME JUNIOREK MŁODSZYCH

  03.09.2020
  LOSOWANIE ME JUNIOREK MŁODSZYCH

  Dwanaście drużyn zmierzy się w finałowej rundzie tegorocznych mistrzostw Europy juniorek młodszych -  #EuroVolleyU17W w Podgoricy w Czarnogórze (1-9 października), po tym, jak Czarnogórska Federacja Siatkówki (OSCG) potwierdziła gotowość i możliwość przeprowadzenia turnieju przestrzegając jednocześnie rygorystycznych protokołów dotyczących higieny, ochrony zdrowia i zasad przyjmowania zagranicznych delegacji. W czwartkowy ranek w Luksemburgu odbyło się losowanie, podczas którego 12 drużyn zostało przydzielonych do dwóch finałowych grup. więcej »

 • REPREZENTACJA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH NA ME

  03.09.2020
  REPREZENTACJA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH NA ME

  Trener Michał Bąkiewicz ustalił skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy juniorów młodszych, które rozegrane zostaną od 5 do 13 września we włoskich Marsicovetere i Lecce. Ekipa biało-czerwonych odleci na czempionat w czwartek. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice