Wywiady


 • Trzeba tylko chcieć i znaleźć czas

  23.12.2013
  Trzeba tylko chcieć i znaleźć czas

  Takie osoby jak Andrzej Krawczyński sprawiają, że świat, szczególnie ten sportowy, nabiera różowych rumieńców. Powiedzieć, że jest organizatorem to mało, że jest entuzjastą siatkówki to również mało. Jego podejście do tej dyscypliny, zaangażowanie oraz codzienna działalność jest godna do naśladowania. Andrzej Krawczyński pokazał, że nauczyciel wf-u może rozwijać swoją pasję o ile tylko chce. więcej »

 • Ireneusz Kłos: dokładność, dokładność i jeszcze raz dokładność

  03.12.2013
  Ireneusz Kłos: dokładność, dokładność i jeszcze raz dokładność

  Ireneusz Kłos od początku istnienia programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych jest trenerem grupy juniorów w Liceum nr 1 we Wrocławiu. 337-krotny reprezentant Polski podczas szkolenia w Spale opowiedział nam o pracy z młodzieżą. więcej »

 • Rafał Szymura: sto procent energii i chęci do pracy

  20.11.2013
  Rafał Szymura: sto procent energii i chęci do pracy

  Drużyna SMS PZPS Spała nie ma sobie równych w rozgrywkach Młodej Ligi i II ligi. Do tej pory ani w jednych, ani drugich rozgrywkach nie przegrali meczu. - Codziennie jest w nas sto procent energii i chęci do pracy - mówi Rafał Szymura, przyjmujący spalskiej drużyny. więcej »

 • Jakub Szałankiewicz: stać nas na medal mistrzostw Europy

  16.10.2013
  Jakub Szałankiewicz: stać nas na medal mistrzostw Europy

  Przez kontuzję barku Jakub Szałankiewicz miał dłuższą przerwę od siatkówki. Teraz jest już miesiąc po operacji i czuje się coraz lepiej. Codziennie chodzi na rehabilitację, w Staszowie pomógł kolegom założyć klub sportowy dla dzieci i wierzy, że w przyszłym roku stanie na podium mistrzostw Europy.  więcej »

 • Piotr Robakowski: Dzięki S.O.S. mamy większe możliwości treningowe

  10.10.2013
  Piotr Robakowski: Dzięki S.O.S. mamy większe możliwości treningowe

  Uczniowie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Krotoszyna wygrali tegoroczną edycję turnieju Orlik Volleymania. W finale pokonali warszawski MOS 2:1.  więcej »

 • Maria Mróz: S.O.S. to jest super rozwiązanie

  30.09.2013
  Maria Mróz: S.O.S. to jest super rozwiązanie

  Drugie miejsce w turnieju ORLIK VOLLEYMANIA w kategorii dziewcząt wywalczyły zawodniczki Gedanii Gdańsk. – Cieszymy się ogromnie ze srebrnych medali chociaż muszę przyznać, że mały niedosyt pozostaje – powiedziała po finałowym meczu trenerka Gedanii Maria Mróz.  więcej »

 • Krzysztof Ośliślok: pozytywny kop do ciężkiej pracy

  28.09.2013
  Krzysztof Ośliślok: pozytywny kop do ciężkiej pracy

  Brązowy medal w zakończonym w piątek turnieju finałowym Orlik Volleymania w Poznaniu, zdobyły zawodniczki OPP Gimnazjum Nr 1 z Kołobrzegu. – To dla nas duży sukces – przyznał trener Krzysztof Ośliślok. więcej »

 • Andrzej Potoniec: ciężka praca dała efekt

  28.09.2013
  Andrzej Potoniec: ciężka praca dała efekt

  W piątek w Poznaniu odbył się finał turnieju Orlik Volleymania w kategorii dziewcząt. Najlepsze okazały się zawodniczki STS Sandecji Nowy Sącz. – Trenujemy razem od dwóch lat. Bardzo się cieszę, że udało nam się zwyciężyć – powiedział trener wygranego zespołu Andrzej Potoniec.  więcej »

 • Stanisław Gościniak: Mamy młodzież, z którą możemy wiązać nadzieje na przyszłość

  19.07.2013
  Stanisław Gościniak: Mamy młodzież, z którą możemy wiązać nadzieje na przyszłość

  Za nami rok funkcjonowania  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i czas na podsumowania dotychczasowej pracy. O głos w tej sprawie poprosiliśmy mistrza świata Stanisława Gościniaka.  więcej »

 • Kreuję trendy w szkolnictwie

  28.06.2013
  Kreuję trendy w szkolnictwie

  Dyrektor Publicznego Gimnazjum nr im. Jana Pawła II w Ząbkach, nauczyciel dyplomowany, Prezes klubu MUKS Huragan Wołomin, wiceprezes w Mazowiecko Warszawskim Związku Piłki Siatkowej, były siatkarz, autor publikacji. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice