Wywiady


 • KAROL URBANOWICZ: MAMY RACHUNKI DO WYRÓWNANIA Z WŁOCHAMI

  16.07.2022
  KAROL URBANOWICZ: MAMY RACHUNKI DO WYRÓWNANIA Z WŁOCHAMI

  W piątek reprezentacja Polski wywalczyła awans do najlepszej czwórki mistrzostw Europy U22 Mężczyzn, które rozgrywane są od wtorku w Arenie Jaskółka w Tarnowie. W sobotnim półfinale podopieczni Daniela Plińskiego zmierzą się z Włochami, aktualnymi mistrzami świata w kategorii U21. - Mamy z nimi rachunki do wyrównania z ostatniego wspólnego turnieju podczas, którego przegraliśmy mecz o wejście do finału. To będzie zacięta sportowa walka, której już się nie mogę doczekać - powiedział Karol Urbanowicz, środkowy Biało-Czerwonych. Pierwszy gwizdek tego starcia o godzinie 20.00. Transmisja spotkań półfinałowych i finałowych na sportowych antenach Polsatu Sport. Partnerem turnieju jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. więcej »

 • "WŁAŚNIE NA TAKIE MECZE CZŁOWIEK CZEKA"

  14.07.2022
  "WŁAŚNIE NA TAKIE MECZE CZŁOWIEK CZEKA"

  W pierwszym dniu zmagań inauguracyjnej edycji mistrzostw Europy do lat 22 reprezentacja Polski pod wodzą trenera Daniela Plińskiego przegrała po niezwykle zaciętym pięciosetowym boju z Francją 2:3. Biało-Czerwoni jeśli chcą awansować do półfinału europejskiego czempionatu muszą pokonać w środę Serbię. - Właśnie na takie mecze człowiek czeka, gdzie musimy się bić i walczyć, aby coś wygrać, a nie spacerki wygrane do 10 - powiedział Daniel Pliński, trener polskiej drużyny. więcej »

 • DAWID PAWLUN: ZAWSZE GRAMY, ŻEBY WYGRAĆ

  14.07.2022
  DAWID PAWLUN: ZAWSZE GRAMY, ŻEBY WYGRAĆ

  - Mamy świadomość tego, że teraz nie możemy już przegrać. Zawsze gramy, żeby wygrać. W środę z takim samym nastawieniem wyjdziemy na boisko - powiedział Dawid Pawlun, rozgrywając reprezentacji Polski po pierwszym meczu mistrzostw Europy U22, które rozpoczęły się we wtorek w Arenie Jaskółka w Tarnowie i potrwają do niedzieli. Na inaugurację Biało-Czerwoni przegrali z Francją 2:3. W środę Polacy zmierzą się z Serbią, a w czwartek z Austrią. Oba mecze zostały zaplanowane na godzinę 19.30. więcej »

 • ANTONI KWASIGROCH: NIE MOŻEMY DOCZEKAĆ SIĘ PIERWSZEGO GWIZDKA

  11.07.2022
  ANTONI KWASIGROCH: NIE MOŻEMY DOCZEKAĆ SIĘ PIERWSZEGO GWIZDKA

  W dniach 12-17 lipca w Arenie Jaskółka Tarnów rozgrywane będą mistrzostwa Europy U22. Biało-czerwoni prowadzeni przez Daniela Plińskiego zmierzą się w fazie grupowej odpowiednio z Francją, Serbią i Austrią. Polacy wszystkie grupowe spotkania będą rozgrywali o 19.30. - Nie możemy doczekać się pierwszego gwizdka, a atmosfera w drużynie jest bojowa - powiedział Antoni Kwasigroch, przyjmujący reprezentacji Polski. Partnerem turnieju jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. więcej »

 • JOANNA SZESZKO O BIAŁOSTOCKIEJ AKADEMII SIATKÓWKI

  11.04.2022
  JOANNA SZESZKO O BIAŁOSTOCKIEJ AKADEMII SIATKÓWKI

  O Białostockiej Akademii Siatkówki mówi była reprezentantka Polski Joanna Szeszko, obecnie wiceprezes i trenerka w Białostockiej Akademii Siatkówki. więcej »

 • KONRAD COP O ŚWIĘTACH, MEDALU W ALBANII, SZKOLE Z DUSZĄ

  22.12.2021
  KONRAD COP O ŚWIĘTACH, MEDALU W ALBANII, SZKOLE Z DUSZĄ

  Reprezentacja Polski U17, prowadzona przez Konrada Copa, zdobyła w lipcu w Albanii brązowy medal mistrzostw Europy.  więcej »

 • MACIEJ ZENDEŁ: ZESPÓŁ BYŁ ZMOBILIZOWANY, BO BARDZO CHCIAŁ AWANSOWAĆ (WIDEO)

  02.12.2021
  • Publikacja posiada materiał video
  MACIEJ ZENDEŁ: ZESPÓŁ BYŁ ZMOBILIZOWANY, BO BARDZO CHCIAŁ AWANSOWAĆ (WIDEO)

  Reprezentacja Polski wygrała w Erywaniu mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) i wywalczyła awans do czempionatu kontynentalnego chłopców U18. W decydującym meczu przegrała z Rosją 2:3, ale dwa zwycięskie sety dały pierwsze miejsce w klasyfikacji. więcej »

 • SYLWETKA MICHAŁA BĄKIEWICZA

  03.09.2021
  SYLWETKA MICHAŁA BĄKIEWICZA

  Przez czternaście lat występował w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, a aż jedenaście tych sezonów kończył z medalem. Gdy do tego dodamy medale z wielu klubowych i reprezentacyjnych imprez międzynarodowych oraz tytuł siatkarza roku to wiadomo, że mamy do czynienia z wielkim zawodnikiem. Złoty medal MŚ U19 pokazuje, że możemy mieć w przyszłości wielkiego trenera. więcej »

 • WALDEMAR WSPANIAŁY: TAKIEGO ROKU JESZCZE NIE BYŁO

  22.10.2020
  WALDEMAR WSPANIAŁY: TAKIEGO ROKU JESZCZE NIE BYŁO

  Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią Waldemara Wspaniałego - szefa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • MP JUNIORÓW MŁODSZYCH SZAMOTUŁY 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  06.10.2020
  MP JUNIORÓW MŁODSZYCH SZAMOTUŁY 2020: WYPOWIEDZI TRENERÓW

  W niedzielę w Szamotułach zakończyły się MP juniorów młodszych, których patronem była firma PKN ORLEN. Trenerzy medalistów czempionatu podsumowali turniej. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice