Wywiady


 • KAROLINA STANISZEWSKA: OSIĄGNĘŁYŚMY COŚ WIELKIEGO

  11.09.2022
  KAROLINA STANISZEWSKA: OSIĄGNĘŁYŚMY COŚ WIELKIEGO

  - Byłam bardzo zaskoczona. Wszystko działo się tak szybko. Przed chwilą jeszcze grałam na boisku, a po sekundzie słyszę swoje imię i dziewczyny wypychające mnie na środek. Idąc tam, aż mi się łezka w oku zakręciła. Było to dla mnie niesamowite, że po prawie… więcej »

 • MATEUSZ GRABDA: KAŻDY MECZ JAK GRA O ZŁOTY MEDAL

  11.09.2022
  MATEUSZ GRABDA: KAŻDY MECZ JAK GRA O ZŁOTY MEDAL

  - Pierwszy mecz w mistrzostwach Europy zagramy ze Słowacją i podejdziemy do tego spotkania tak jakby jego stawką był złoty medal. Nasz stosunek do następnego rywala będzie identyczny. I tak do końca turnieju – powiedział trener Kadry U20 juniorów, Mateusz Grabda. więcej »

 • KAROL URBANOWICZ: NAJWAŻNIEJSZE, ŻE ZAKOŃCZYLIŚMY TURNIEJ ZWYCIĘSTWEM

  21.07.2022
  KAROL URBANOWICZ: NAJWAŻNIEJSZE, ŻE ZAKOŃCZYLIŚMY TURNIEJ ZWYCIĘSTWEM

  - Nie dopuszczaliśmy do głowy myśli o tym, że w starciu o brąz będzie powtórka z półfinału. Wiedzieliśmy, że zarówno my, jak i reprezentacja Turcji jesteśmy wyczerpani, ale większa koncentracja była po naszej stronie i to wszystko zaowocowało zwycięstwem -… więcej »

 • DRUŻYNA I KIBICE NA MEDAL – SIATKARSKI SUKCES W TARNOWIE

  21.07.2022
  DRUŻYNA I KIBICE NA MEDAL – SIATKARSKI SUKCES W TARNOWIE

  Reprezentacja Polski do lat 22 zdobyła brązowy medal w inauguracyjnej edycji mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej. więcej »

 • ADRIAN MARKIEWICZ: JESTEŚMY PRZESZCZĘŚLIWI

  17.07.2022
  ADRIAN MARKIEWICZ: JESTEŚMY PRZESZCZĘŚLIWI

  - Jesteśmy przeszczęśliwi, że udało się nam pokonać Turcję. To co, najważniejsze wyjeżdżamy z Tarnowa z tego pięknego turnieju z medalami na szyi. Sukces cieszy podwójnie, bo udało się nam go osiągnąć przed własną publicznością - powiedział Adrian… więcej »

 • DAWID PAWLUN: BYŁY CIARKI I EMOCJE, ALE KIBICE NAS TUTAJ PONIEŚLI

  17.07.2022
  DAWID PAWLUN: BYŁY CIARKI I EMOCJE, ALE KIBICE NAS TUTAJ PONIEŚLI

  Reprezentacja Polski do lat 22 wywalczyła w Tarnowie brązowy medal inauguracyjnej edycji mistrzostw Europy do lat 22. Podopieczni Daniela Plińskiego w meczu o trzecie miejsce mogli liczyć na doping blisko czterech tysięcy kibiców w Arenie Jaskółka Tarnów. Rozgrywający… więcej »

 • DANIEL PLIŃSKI: MOICH SIATKARZY TRAKTUJĘ JAK PARTNERÓW (WIDEO)

  17.07.2022
  • Publikacja posiada materiał video
  DANIEL PLIŃSKI: MOICH SIATKARZY TRAKTUJĘ JAK PARTNERÓW (WIDEO)

  Daniel Pliński od roku pracuje z reprezentacją, która w Tarnowie rywalizuje w #EuroVolleyU22M. Jest to jego pierwszy rocznik w roli szkoleniowca. Nam opowiada o zaufaniu, empatii, stresie i planach na przyszłość. więcej »

 • DAWID DULSKI: CZUJĘ SIĘ GOTOWY DO BYCIA LIDEREM

  16.07.2022
  DAWID DULSKI: CZUJĘ SIĘ GOTOWY DO BYCIA LIDEREM

  Podopieczni Daniela Plińskiego zakończyli fazę grupową mistrzostw Europy do lat 22 z bilansem dwóch zwycięstw i jednej porażki. W czwartek, w ostatnim spotkaniu tej fazy Biało-Czerwoni pewnie pokonali Austriaków, przypieczętowując swój awans do półfinału, w… więcej »

 • KAROL URBANOWICZ: MAMY RACHUNKI DO WYRÓWNANIA Z WŁOCHAMI

  16.07.2022
  KAROL URBANOWICZ: MAMY RACHUNKI DO WYRÓWNANIA Z WŁOCHAMI

  W piątek reprezentacja Polski wywalczyła awans do najlepszej czwórki mistrzostw Europy U22 Mężczyzn, które rozgrywane są od wtorku w Arenie Jaskółka w Tarnowie. W sobotnim półfinale podopieczni Daniela Plińskiego zmierzą się z Włochami, aktualnymi mistrzami… więcej »

 • "WŁAŚNIE NA TAKIE MECZE CZŁOWIEK CZEKA"

  14.07.2022
  "WŁAŚNIE NA TAKIE MECZE CZŁOWIEK CZEKA"

  W pierwszym dniu zmagań inauguracyjnej edycji mistrzostw Europy do lat 22 reprezentacja Polski pod wodzą trenera Daniela Plińskiego przegrała po niezwykle zaciętym pięciosetowym boju z Francją 2:3. Biało-Czerwoni jeśli chcą awansować do półfinału europejskiego… więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice