Szkolenia


 • RÓŻNICA W PRZYGOTOWANIU MOTORYCZNYM I MENTALNYM PO ZMIANIE PUNKTACJI NA PRZESTRZENI CZASU

  21.04.2020
  RÓŻNICA W PRZYGOTOWANIU MOTORYCZNYM I MENTALNYM PO ZMIANIE PUNKTACJI NA PRZESTRZENI CZASU

  Co się zmieniło w sztabie szkoleniowym na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci? jak podchodzą dzisiejsi trenerzy do zagadnienia treningu ujmując całość globalnie? Na te, i ogrom innych pytań postaramy się znaleźć odpowiedzi w tym artykule. więcej »

 • OCENA WYDOLNOŚCI I SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ ZAWODNIKÓW

  20.04.2020
  OCENA WYDOLNOŚCI I SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ ZAWODNIKÓW

  Przez wydolność fizyczną najczęściej rozumie się wydolność tlenową. Wydolność tlenowa oznacza również zdolność do wykonywania długotrwałego wysiłku o umiarkowanym natężeniu przy zachowaniu metabolizmu tlenowego. Jest także określona jako potencjalna możliwość wykonywania intensywnej i długotrwałej pracy, angażującej duże grupy mięśniowe w oparciu o potencjał energetyczny tlenowy i beztlenowy przy niewielkich zmianach zmęczeniowych, czyli niedużych zaburzeniach homeostazy. więcej »

 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA SOS ROPCZYCE

  07.03.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KONFERENCJA SZKOLENIOWA SOS ROPCZYCE

  Siatkarski Ośrodek Szkolny w Ropczycach przy Szkole Podstawowej nr 5 w Ropczycach oraz Wydział Szkolenia Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Rzeszowie przeprowadzili konferencje szkoleniową nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów piłki siatkowej z udziałem Mistrza Europy 2013 roku i uczestnika Igrzysk Olimpijskich Mariusza Prudla. Mariusz Prudel jako Reprezentant Polski w parze z Grzegorzem Fijałkiem zdobył 5 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 r. więcej »

 • KADRA 2006 KUJAWSKO-POMORSKIEGO NA KONSULTACJACH W NAKLE

  05.03.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KADRA 2006 KUJAWSKO-POMORSKIEGO NA KONSULTACJACH W NAKLE

  Od piątku 28 lutego do niedzieli 1 marca w obiektach ZSP3 w Nakle odbyła się pierwsza w tym roku konsultacja siatkarskiej kadry wojewódzkiej młodzików rocznika 2006. W treningach wzięło udział 13 chłopaków. więcej »

 • PRZYGOTOWANIA KADRY DZIEWCZĄT U-14 W TWARDOGÓRZE

  03.03.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  PRZYGOTOWANIA KADRY DZIEWCZĄT U-14 W TWARDOGÓRZE

  W dniach 1-07.03.2020 r. na obiektach GOSiR w Twardogórze odbywa się się zgrupowanie dziewcząt organizowane w ramach Programu Kadra Polski U-14. Dziewczęta z roczników 2006-2007 są przygotowywane przez sztab trenerski do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA). Na zajęciach odwiedził siatkarki Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra, pan Paweł Czuliński. więcej »

 • ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONGRESIE SIATKÓWKI MŁODZIEŻOWEJ

  03.03.2020
  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONGRESIE SIATKÓWKI MŁODZIEŻOWEJ

  30 maja w Nowej Hali Sportowej AWF w Katowicach odbędzie się Kongres Siatkówki Młodzieżowej zatytułowany „Ewolucja założeń taktycznych w przyjęciu zagrywki od Minisiatkówki do wieku juniora”. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu! więcej »

 • ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADR WIELKOPOLSKI PNIEWY 2020

  03.02.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADR WIELKOPOLSKI PNIEWY 2020

  Na zgrupowanie Kadr Wielkopolski KNO 2020 rocznika 2005 w Pniewach przybyło 19 chłopców oraz 16 dziewcząt z wielkopolskich Klubów prowadzących szkolenie w kategoriach młodzieżowych. Na zawodniczki i zawodników czekały obiekty OSiR Pniewy. więcej »

 • ZAKOŃCZYŁO SIĘ ZGRUPOWANIE KADRY U 14 DZIEWCZĄT W TWARDOGÓRZE

  13.01.2020
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  ZAKOŃCZYŁO SIĘ ZGRUPOWANIE KADRY U 14 DZIEWCZĄT W TWARDOGÓRZE

  Zakończyło się zgrupowanie kadry U 14 dziewcząt w Twardogórze trwające w dniach  05-11.01.2020 r.  więcej »

 • SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KĘTACH

  09.12.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KĘTACH

  5 grudnia nauczyciele SOS SP 2 Kęty przeprowadzili szkolenie dla nauczycieli, w którym wzięło udział 24 nauczycieli z 15 szkół. Świadczy to o dużej potrzebie wzbogacania swojego warsztatu wśród nauczycieli WF. Cieszy nas fakt, że w tej naszej małej społeczności tak duża liczba nauczycieli chciała poznać nowe ćwiczenia właśnie z piłki siatkowej, a wiec dyscypliny po którą niewielu nauczycieli sięga ucząc dzieci z najmłodszych klas. więcej »

 • KONFERENCJA NAUCZYCIELI I KOORDYNATORÓW SOS W SPALE

  05.12.2019
  KONFERENCJA NAUCZYCIELI I KOORDYNATORÓW SOS W SPALE

  W dniach 3-5 grudnia 2019 roku w COS Spała odbyła się konferencja szkoleniowa dla nauczycieli i koordynatorów SOS.  więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA ROCZNIKA 2008 DZIEWCZĄT -ŚLĄSK.
11 pażdziernika w hali Ośrodka Wypoczynkowego "ODYS" w Tresnej odbyła się konsultacja Wojewódzka Dziewczat rocznika 2008. Konsultacja obejmowała Testy motoryki oraz ocene umiejętnosci Technicznych . Testy przeprowadzili trenerzy S.O.S. wraz z koordynatorami i fizjoterapeuta.
konsultacja miała na celu wyłonienie reprezetantów na Konsultacje Wojewódzka Regionu Zachód w Twardogorze.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice