Szkolenia


 • KRZYSZTOF JANCZAK: DZIEWCZYNY MUSZĄ CZUĆ PRZYWÓDCĘ

  25.07.2019
  KRZYSZTOF JANCZAK: DZIEWCZYNY MUSZĄ CZUĆ PRZYWÓDCĘ

  Olimpijczyk z Atlanty, były zawodnik m.in. Chełmca Wałbrzych, Morza Szczecin, Delecty Bydgoszcz i Lokomotiwu Nowosybirsk Krzysztof Janczak doskonale odnajduje się w roli szkoleniowca w młodzieżowej siatkówce. Podczas VII Gali Siatkarskich Ośrodków Szkolnych – Gawełki 2019 w Elblągu otrzymał tytuł "Najbardziej Wartościowego Pedagoga" w kategorii Nauka i Sport. więcej »

 • MACIEJ KROMRYCH: ABC SIATKÓWKI

  25.07.2019
  MACIEJ KROMRYCH: ABC SIATKÓWKI

  - Jest to już dziesiąty dzień obozu. Nasza młodzież ma prawo czuć się zmęczona. Trenujemy trzy razy dziennie. Są dwa treningi siatkarskie i jeden motoryczny - mówi Maciej Kromrych prowadzący grupę dziewcząt z rocznika 2007 na kampach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Białej Podlaskiej. więcej »

 • KADRA KADETEK NA ZGRUPOWANIU W KROŚNIE

  17.07.2019
  KADRA KADETEK NA ZGRUPOWANIU W KROŚNIE

  14 lipca w hali sportowo -widowiskowej MOSiR Krosno rozpoczęło się zgrupowanie kadry kadetek. Obóz zakończy się 22 lipca. więcej »

 • MAGDALENA STYSIAK: W SPALE CZUJEMY SIĘ DOBRZE

  17.07.2019
  MAGDALENA STYSIAK: W SPALE CZUJEMY SIĘ DOBRZE

  Spała to dla nas po wielu zgrupowaniach w Szczyrku coś nowego. Dobrze się tu czujemy, poza tym Spała leży w centralnej Polsce, więc łatwiej jest tu dojechać - powiedziała Magdalena Stysiak, która z kadrą siatkarek przygotowuje się w miejscowym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS.  więcej »

 • ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI O PIERWSZYM DNIU KAMPÓW

  17.07.2019
  ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI O PIERWSZYM DNIU KAMPÓW

  Minął pierwszy dzień kampów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Białej Podlaskiej. Wiele dziewcząt i chłopców pierwszy raz przeżywa siatkarska przygodę na poziomie kadry Polski w swojej kategorii wiekowej. Tworzą się grupy i zawiązują nowe przyjaźnie - napisał do nas szef wyszkolenia w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych, Zbigniew Krzyżanowski. więcej »

 • KAMPY SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

  15.07.2019
  KAMPY SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

  Po raz kolejny w okresie wakacji odbędą się w Białej Podlaskiej kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, które potrwają przez dwa tygodnie. Opiekę wychowawczą i treningową nad młodymi zawodniczkami i zawodnikami zapewnią najlepsi trenerzy, pracujący w młodzieżowej siatkówce. więcej »

 • REGIONALNA KONFERENCJA SZKOLENIOWA SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH W WARSZAWIE

  24.05.2019
  REGIONALNA KONFERENCJA SZKOLENIOWA SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH W WARSZAWIE

  W dniu 21 maja 2019 r. w Warszawie, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 388 odbyła się konferencja szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dla regionów południe oraz wschód. Celem szkolenia było działanie w ramach „Programu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej”. więcej »

 • SZKOLENIE REGIONALNE SOS W KALISZU

  22.05.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SZKOLENIE REGIONALNE SOS W KALISZU

  W Kaliszu w Zespole Szkół Nr 9 odbyło się coroczne Szkolenie Regionalne SOS, w którym uczestniczyło ok. 250 trenerów oraz koordynatorzy z regionu Północ - Zachód. więcej »

 • ZGRUPOWANIE KADRY MINIKADETÓW U-17 W CETNIEWIE

  24.04.2019
  ZGRUPOWANIE KADRY MINIKADETÓW U-17 W CETNIEWIE

  Od 13 kwietnia na zgrupowaniu w Cetniewie przebywa kadra minikadetów U-17.  Podczas tygodniowego pobytu rozegrano mecze kontrolne z reprezentacją Francji oraz zaplanowano i zrealizowano plan treningów techniczno-taktycznych. więcej »

 • WARMIŃSKO – MAZURSKIE KONSULTACJE WOJEWÓDZKIE

  17.04.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  WARMIŃSKO – MAZURSKIE KONSULTACJE WOJEWÓDZKIE

  6 kwietnia w Barczewie odbyły się konsultacje wojewódzkie rocznika 2007 dziewcząt. W konsultacjach uczestniczyło 37 zawodniczek z terenu całego województwa warmińsko - mazurskiego. Dziewczęta w hali Zespołu Szkół przywitał Burmistrz Miasta Barczewo pan Andrzej Maciejewski, a nad prawidłowym przebiegiem konsultacji czuwał koordynator wojewódzki pan Mieczysław Korzeniewski. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice