KONSULTACJA WOJEWÓDZKA DZIEWCZĄT W BYDGOSZCZY ROCZNIKÓW 2013 I 2014


15 listopada w Bydgoszczy przeprowadzono ostatnią z zaplanowanych konsultację wojewódzką dziewcząt roczników 2014 i 2013.
Trenerami kadr są Agnieszka Malinowska i Rafał Ziółkowski.
Celem spotkania było zrealizowanie testów sprawności fizycznej, pomiarów wysokości i masy ciała, obserwacja zawodniczek podczas treningu z elementów techniki siatkarskiej jak również w grze. Co ważne ocenę stanu zdrowia, ewentualne zalecenia do dalszej pracy dokonała fizjoterapeutka wojewódzka Katarzyna Hewelt.
Na zakończenie konsultacji wyróżnienia za najlepsze wyniki w testach i dobrą grę otrzymało kilka zawodniczek co w dużym stopniu przybliża je do udziału w konsultacji regionalnej.
Nad przebiegiem całości czuwał koordynator wojewódzki Maciej Kromrych i koordynator regionalny Wojciech Jurkiewicz.
Wielkie podziękowania za pomoc w sprawnym przebiegu konsultacji dla trenerów SOS z województwa jak również dla trenerów spoza Programu.












Masz problem z wyświetlaniem tej galerii zdjęć?
Napisz do nas zgłoszenie, spróbujemy pomóc. Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego
Napisz do nas zgłoszenie, spróbujemy pomóc. Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego


























