Czy wiesz, że ... w 1896 roku odbył się pierwszy publiczny pokaz gry w siatkówkę.

Sport to zdrowie

 • Siatkówka z klasą

  25.02.2014
   Siatkówka z klasą

  Wraz z zimowym semestrem szkolnym w polskich szkołach rozpoczęły się dwie ogólnopolskie pro sportowe inicjatywy, związane z zajęciami sportowymi prowadzonymi w szkołach, są to: Stop zwolnieniom z WF-u, WF z klasą. Są to projekty, w realizację których miejmy nadzieję zaangażuje się jak najwięcej uczniów, nauczycieli, trenerów jak i rodziców. więcej »

 • Polski Związek Piłki Siatkowej partnerem „Roku szkoły w ruchu”

  30.10.2013
   Polski Związek Piłki Siatkowej partnerem „Roku szkoły w ruchu”

  Ministerstwo Edukacji Narodowej postanowiło, że rok szkolny 2013/2014 przebiegał będzie pod hasłem „Roku szkoły w ruchu”. Polski Związek Piłki Siatkowej jest jednym z partnerów akcji MEN. więcej »

 • Dopingowi mówię NIE!

  01.08.2013
  Dopingowi mówię NIE!

  Rozpoczął się okres wakacji, w trakcie których dzieci i młodzież spędzają czas wolny na różnorodnych zajęciach fizycznych. Uprawianie sportów oraz podejmowanie wszelkiego rodzaju aktywności to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. więcej »

 • Odżywianie dzieci i młodzieży

  17.05.2013
  Odżywianie dzieci i młodzieży

  Okres młodzieńczy charakteryzują 3 cechy rozwojowe, które bezpośrednio wpływają na zapotrzebowanie energetyczne i na składniki pożywienia, a także duża wrażliwość nastolatków na spowodowanie zaburzeń w rozwoju, jeśli się tych zjawisk nie bierze pod uwagę w planowaniu całodziennego odżywiania. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice