Czy wiesz, że ... siatkarskim rekordem oglądalności były Mistrzostwa Świata mężczyzn w 2006 – 6,93 mln kibiców - (Mecz Polska-Brazylia).

Nasza aktywność

 • Grzegorz Ryś: Polski system szkolenia można podać innym za wzór

  19.02.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Grzegorz Ryś: Polski system szkolenia można podać innym za wzór

  Grzegorz Ryś podczas swojej kariery trenerskiej pracował z zespołami seniorskimi, jak i również reprezentacjami młodzieżowymi. Z juniorami zdobył srebrny medal mistrzostw Europy oraz mistrzostwo świata w 2003 roku. Ostatni sezon pracował z reprezentacją Zjednoczonych Emiratów Arabskich.  więcej »

 • 35 lat minęło

  03.01.2014
  35 lat minęło

  Wspomnienia i opinie Jerzego Komorowskiego - nauczyciela, trenera, pedagoga i koordynatora wojewódzkiego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Siatkarskie Ośrodki Szkolne po roku – znamy wiele odpowiedzi

  15.11.20131 wypowiedź
  Siatkarskie Ośrodki Szkolne po roku – znamy wiele odpowiedzi

  Siatkarskie Ośrodki Szkolne mają już za sobą pierwszy rok działalności. To, co było trudne do wyobrażenia, stało się faktem: 4,5 tys. młodzieży i 350 nauczycieli zaangażowanych w jeden ogólnopolski projekt i pracujących według jednego zunifikowanego programu. To liczby przemawiające do wyobraźni. więcej »

 • Potrzeba zabawy

  26.09.2013
  Potrzeba zabawy

  Jesteśmy na terenie jednego z  warszawskich klubów siatkarskich szkolących dzieci. Na boisku odbywają się zajęcia dla 12-latków. Trener przekazuje instrukcje do kolejnych ćwiczeń, dzieci w skupieniu słuchają. Na trybunach siedzi garstka rodziców, którzy przyglądają się jak radzą sobie ich pociechy. więcej »

 • Kreuję trendy w szkolnictwie

  28.06.2013
  Kreuję trendy w szkolnictwie

  Dyrektor Publicznego Gimnazjum nr im. Jana Pawła II w Ząbkach, nauczyciel dyplomowany, Prezes klubu MUKS Huragan Wołomin, wiceprezes w Mazowiecko Warszawskim Związku Piłki Siatkowej, były siatkarz, autor publikacji. więcej »

 • Mam jeszcze wiele rzeczy do zrobienia

  22.05.2013
   Mam jeszcze wiele rzeczy do zrobienia

  Wszyscy znają go z ekranów telewizji, ale mało kto wie, że jego największą pasją jest siatkówka. O siatkówce potrafi mówić bez przerwy, bo jak sam mówi jest z nią związany od ponad czterdziestu lat. O swojej córce, o ukochanym klubie sportowym, o emocjach specjalnie dla Młodzieżowej Akademii Siatkówki – Zygmunt Chajzer. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice