Czy wiesz, że ... w 1928 roku powołano Komisję Techniczną Siatkówki przy Polskim Związku Gier Sportowych pod kierunkiem R. Wirszyłły.

Co mówi prawo

 • Rada rodziców w szkole

  29.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Rada rodziców w szkole

  Zaangażowanie rodziców w życie szkoły zazwyczaj spada wraz z wiekiem dziecka. W szkole podstawowej ze względu na obowiązek odprowadzania dzieci, rodzic zagląda niemal codziennie. więcej »

 • Klub sportowy Organizacją Pożytku Publicznego

  19.12.2013
   Klub sportowy Organizacją Pożytku Publicznego

  Do składania zeznań podatkowych zostało jeszcze kilka miesięcy; ale warto już wcześniej pomyśleć czy mój klub mógłby zostać Organizacją Pożytku Publicznego? Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z 24 kwietnia 2003 roku mówi, iż klub sportowy działający w formie stowarzyszenia może być organizacją pożytku publicznego działającą między innymi w sferze upowszechniania kultury fizycznej i sportu. więcej »

 • Ubezpieczenie dzieci uprawiających sport w szkole i klubie

  Ubezpieczenie dzieci uprawiających sport w szkole i klubie

  Najpopularniejszym ubezpieczeniem przeznaczonym dla dzieci i młodzieży jest szkolne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Większość rodziców, decyduje się na zawarcie takiej umowy ubezpieczenia w szkole, czy na uczelni, gdyż tak jest zazwyczaj najwygodniej  i najtaniej. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice