Akademie SOS z Marcinem Prusem

 • Akademii SOS podsumowań czas. Tysiące dzieci, 40 miast, 18.566 kilometrów

  09.07.20151 wypowiedź
  Akademii SOS podsumowań czas. Tysiące dzieci, 40 miast, 18.566 kilometrów

  Nie zawsze grzecznie, choć zawsze bezpiecznie i na czas. Minął trzeci rok pracy SOS. W świat pójdą trzy pokolenia młodych, uzdolnionych sportowo ludzi, którzy do końca życia zapamiętają tych wyjątkowych – trenerów. Za to, kim byliście, jaką atmosferę… więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem. Gdańsk, Toruń, Świecie, Chełmno

  12.06.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademie SOS z Marcinem Prusem. Gdańsk, Toruń, Świecie, Chełmno

  Wyjazd, który zaplanowany był od jakiegoś czasu zbliżał się nieuchronnie. Rozleniwiony długim weekendem, w którym... zbytnio nie było czasu by odpocząć, postanowiłem przyjrzeć się jeszcze dokładniej mapie Polski.  więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem. Głogów

  23.05.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademie SOS z Marcinem Prusem. Głogów

  Przyszło mi odwiedzić fantastyczne miejsce na mapie młodzieżowej siatkówki. Miejsce, w którym piłka siatkowa ma swój dzień...Przy Gimnazjum nr 2 pojawiłem się przed czasem. Na 9.45 zaplanowane zostało podpisanie Aktu rozszerzenia Akademii SOS. Był czas na… więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem - Kozy

  22.05.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademie SOS z Marcinem Prusem - Kozy

  Nadeszła wiekopomna chwila. Przyjechałem do Kóz. Miasta, Zbyszka Krzyżanowskiego...Hala sportowa przestronna. W drzwiach powitani zostaliśmy przez dziewczęta miejscowej Akademii SOS, które wskazały nam drogę do hali sportowej. więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem - Zduńska Wola

  17.05.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademie SOS z Marcinem Prusem - Zduńska Wola

  Sobota rano. 6:25. Wiadomość sms dociera na miejsce. Wszystko gotowe, zatem w drogę do... Zduńskiej Woli. Uśmiechnięte dzieci, radosne i pogodne z chęcią uczestniczyły w zajęciach. Były wyraźnie zadowolone z tego, co robią. Pojawili się nawet młodzi piłkarze,… więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem - Człuchów

  15.05.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademie SOS z Marcinem Prusem - Człuchów

  Rozleniwiłem się delikatnie weekendem majowym. Było bardzo przyjemnie, choć zdecydowanie za krótko. "Złota strzała" - moje ukochane autko, znów musiało znieść trud wyczerpującej podróży. Tym razem celem okazało się miasto w województwie pomorskim, zarazem… więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem - słowo wstępne

  15.05.2015
  Akademie SOS z Marcinem Prusem - słowo wstępne

  mlodziezowasiatkowka.pl zyskała nową pozycję: Akademie siatkarskie z Marcinem Prusem. Tu znajdziecie nowinki z moich podróży po Polsce, kalendarz, zdjęcia i wywiady z odbytych już spotkań oraz materiały, które są tworzone wraz z powstawaniem nowych Akademii i… więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice