Akademie SOS z Marcinem Prusem

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem. Gdańsk, Toruń, Świecie, Chełmno.

  12.06.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademie SOS z Marcinem Prusem. Gdańsk, Toruń, Świecie, Chełmno.

  Wyjazd, który zaplanowany był od jakiegoś czasu zbliżał się nieuchronnie. Rozleniwiony długim weekendem, w którym... zbytnio nie było czasu by odpocząć, postanowiłem przyjrzeć się jeszcze dokładniej mapie Polski.  więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem. Głogów.

  23.05.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademie SOS z Marcinem Prusem. Głogów.

  Przyszło mi odwiedzić fantastyczne miejsce na mapie młodzieżowej siatkówki. Miejsce, w którym piłka siatkowa ma swój dzień...Przy Gimnazjum nr 2 pojawiłem się przed czasem. Na 9.45 zaplanowane zostało podpisanie Aktu rozszerzenia Akademii SOS. Był czas na przygotowanie się i zapoznanie się z planem dnia. więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem - Kozy.

  22.05.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademie SOS z Marcinem Prusem - Kozy.

  Nadeszła wiekopomna chwila. Przyjechałem do Kóz. Miasta, Zbyszka Krzyżanowskiego...Hala sportowa przestronna. W drzwiach powitani zostaliśmy przez dziewczęta miejscowej Akademii SOS, które wskazały nam drogę do hali sportowej. więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem - Zduńska Wola.

  17.05.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademie SOS z Marcinem Prusem - Zduńska Wola.

  Sobota rano. 6:25. Wiadomość sms dociera na miejsce. Wszystko gotowe, zatem w drogę do... Zduńskiej Woli. Uśmiechnięte dzieci, radosne i pogodne z chęcią uczestniczyły w zajęciach. Były wyraźnie zadowolone z tego, co robią. Pojawili się nawet młodzi piłkarze, którzy chcieli zasięgnąć języka i poczuć magię wielkiego sportu. więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem - Człuchów.

  15.05.2015
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademie SOS z Marcinem Prusem - Człuchów.

  Rozleniwiłem się delikatnie weekendem majowym. Było bardzo przyjemnie, choć zdecydowanie za krótko. "Złota strzała" - moje ukochane autko, znów musiało znieść trud wyczerpującej podróży. Tym razem celem okazało się miasto w województwie pomorskim, zarazem stolica powiatu. Człuchów. więcej »

 • Akademie SOS z Marcinem Prusem - słowo wstępne.

  15.05.2015
  Akademie SOS z Marcinem Prusem - słowo wstępne.

  mlodziezowasiatkowka.pl zyskała nową pozycję: Akademie siatkarskie z Marcinem Prusem. Tu znajdziecie nowinki z moich podróży po Polsce, kalendarz, zdjęcia i wywiady z odbytych już spotkań oraz materiały, które są tworzone wraz z powstawaniem nowych Akademii i popularyzacji sportu wśród dzieci i młodzieży. Zapraszam serdecznie do udostępniania materiałów . W dobie cyfryzacji wszystkiego – my również wykorzystajmy dźwignię Internetu, jako motoru napędowego do działań promujących siatkówkę. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice