Szkolenia


 • Szkolenie w Kętach dla nauczycieli z 6 powiatów

  14.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie w Kętach dla nauczycieli z 6 powiatów

  W dniach28-29.04.2014r. nauczyciele Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego LO Kętyzorganizowali szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego. więcej »

 • Moszczenica, Łużna, Korczyna, Libusza, Kobylanka, Klęczany... - tam też jest Polska Siatkówka

  09.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Moszczenica, Łużna, Korczyna, Libusza, Kobylanka, Klęczany... - tam też jest Polska Siatkówka

  15 kwietnia 2014 roku w sali gimnastycznej Gimnazjum Nr 1 w Bieczu odbyło się szkolenie dla nauczycieli, instruktorów i trenerów piłki siatkowej. Tematyka zajęć obejmowała: rozgrzewkę dynamiczną, ćwiczenia funkcjonalne, doskonalenie odbić piłki sposobem oburącz górą i dołem oraz naukę zagrywki sposobem tenisowym. więcej »

 • W sąsiednim powiecie też są talenty

  09.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  W sąsiednim powiecie też są talenty

  Zadaniem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych jest upowszechnianie siatkówki i poszukiwanie  talentów ale również   pomoc w podnoszeniu umiejętności szkoleniowych nauczycieli wf pracujących z dziećmi i młodzieżą. A jeśli do tego dołączone zostają działania związane z wyjściem poza "własne podwórko" to można stwierdzić, że jest to właściwa droga. I taką drogą poszli nauczyciele z świdnickiego gimnazjum S.O.S. więcej »

 • Konferencja szkoleniowa S.O.S. dla nauczycieli wf w Zduńskiej Woli

  08.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Konferencja szkoleniowa S.O.S. dla nauczycieli wf w Zduńskiej Woli

  Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego do udziału w konferencji szkoleniowej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, która odbędzie się w dniu 15 maja 2014 r. - godzina 12.00 w  Publicznym Gimnazjum nr 5 ul. Wileńska 5 w Zduńskiej Woli (duża sala gimnastyczna). więcej »

 • IV Międzynarodowa Konferencja Sportowa

  24.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  IV Międzynarodowa Konferencja Sportowa

  Firma TB Polska ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną już Międzynarodową Konferencję Sportową pt. „Nowoczesne metody w treningu przygotowania motorycznego”. Konferencja odbędzie się w Warszawie w terminie 31.05.2014 r.- 1.06.2014 r. Konferencja TB Polska to jedyna okazja aby spotkać i wysłuchać wielu uznanych specjalistów z dziedziny przygotowania motorycznego i treningu sportowego. więcej »

 • S.O.S. Krotoszyn pozyskał nowych sprzymierzeńców

  11.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  S.O.S. Krotoszyn pozyskał nowych sprzymierzeńców

  Pod koniec marca. w  Gimnazjum nr 3 w Krotoszynie, odbyło się szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego z terenu powiatu krotoszyńskiego. Tematem szkolenia były nowoczesne metody rozgrzewki oraz metodyka nauczania bloku. więcej »

 • Warsztaty szkoleniowe w Mińsku Mazowieckim

  11.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Warsztaty szkoleniowe w Mińsku Mazowieckim

  Dnia 8.04.2014 r. w Zespole Szkół Miejskich Nr 1 w Mińsku Mazowieckim  już po raz drugi odbyły się Warsztaty Szkoleniowe dla Nauczycieli z Powiatu Mińskiego, których organizatorem były Siatkarski Ośrodek Szkolny. więcej »

 • Konferencja szkoleniowa w Kętrzynie

  29.03.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konferencja szkoleniowa w Kętrzynie

  W dniu 24.03.2014 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbyło się szkolenie metodyczne dla nauczycieli wychowania fizycznego szkół podstawowych i gimnazjów. więcej »

 • Lekcja pokazowa w Kielcach

  28.03.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Lekcja pokazowa w Kielcach

  W sali sportowej S.O.S. ZSO Nr 12 w Kielcach odbyła się lekcja pokazowa dla nauczycieli wychowania fizycznego w Kielcach- poprowadzona przez Agatę Makaryk wraz z I klasą S.O.S. oraz uczniami klas V i VI SP Nr 24. więcej »

 • Szkoleniowe warsztaty w Golubiu Dobrzyniu

  23.03.20141 wypowiedź
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkoleniowe warsztaty w Golubiu Dobrzyniu

  W dniu 11.03.2014 r w hali sportowej  Zespołu Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu zostało przeprowadzone szkolenie dla nauczycieli z Golubia - Dobrzynia oraz pobliskich miejscowości: Kowalewa Pomorskiego, Radomina i Ciechocina więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA ROCZNIKA 2008 DZIEWCZĄT -ŚLĄSK.
11 pażdziernika w hali Ośrodka Wypoczynkowego "ODYS" w Tresnej odbyła się konsultacja Wojewódzka Dziewczat rocznika 2008. Konsultacja obejmowała Testy motoryki oraz ocene umiejętnosci Technicznych . Testy przeprowadzili trenerzy S.O.S. wraz z koordynatorami i fizjoterapeuta.
konsultacja miała na celu wyłonienie reprezetantów na Konsultacje Wojewódzka Regionu Zachód w Twardogorze.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice