Szkolenia


 • Forum Piłki Siatkowej w Rzeszowie

  15.10.20131 wypowiedź
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Forum Piłki Siatkowej w Rzeszowie

  W dniach 11-13.10.2013 r. w Rzeszowie odbyło się Forum Piłki Siatkowej oraz I Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Piłka Siatkowa Jako System”. Organizatorami były dwie uczelnie: Politechnika Rzeszowska i Uniwersytet Rzeszowski.  więcej »

 • Teraz czas dla dziewcząt

  19.07.2013
  Teraz czas dla dziewcząt

  Po zakończonym niedawno kampie dla chłopców za kilka dni 23 lipca przyjdzie czas na inaugurację obozu szkoleniowego dla dziewcząt z gimnazjów i liceów prowadzących Siatkarskie Ośrodki Szkolne. więcej »

 • Marek Karbarz wśród młodzieży

  07.07.2013
  Marek Karbarz wśród młodzieży

  Marek Karbarz – mistrz świata z Meksyku i mistrz olimpijski z Montrealu w niedzielne przedpołudnie 7 lipca 2013 roku był gościem obozu szkoleniowego uczniów klas gimnazjalnych i licealnych z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Na zgrupowaniu w Kielnarowej k/Rzeszowa przebywają najbardziej uzdolnieni młodzi siatkarze wyselekcjonowani w czasie rozgrywek SOS. uwieńczonych czerwcowym finałem w Częstochowie. więcej »

 • Podyplomowe studia trenera II klasy z piłki siatkowej

  26.06.20132 wypowiedzi
  Podyplomowe studia trenera II klasy z piłki siatkowej

  Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach zaprasza za trzy-semestralne podyplomowe studia trenera  II klasy z piłki siatkowej. więcej »

 • Kurs instruktora sportu z piłki siatkowej

  26.06.2013
  Kurs instruktora sportu z piłki siatkowej

  Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach organizuje kurs instruktora sportu z piłki siatkowej. Zapraszamy wszystkich chętnych. więcej »

 • Konferencja szkoleniowa w Zduńskiej Woli

  23.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone pliki PDF
  Konferencja szkoleniowa w Zduńskiej Woli

  W dniu 5 czerwca 2013 r. w Zduńskiej Woli, w Publicznym Gimnazjum nr 5 odbędzie się kolejna konferencja szkoleniowa w województwie łódzkim dla nauczyciel szkół podstawowych i gimnazjalnych.  więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

KONSULTACJA WOJEWÓDZKA ROCZNIKA 2008 DZIEWCZĄT -ŚLĄSK.
11 pażdziernika w hali Ośrodka Wypoczynkowego "ODYS" w Tresnej odbyła się konsultacja Wojewódzka Dziewczat rocznika 2008. Konsultacja obejmowała Testy motoryki oraz ocene umiejętnosci Technicznych . Testy przeprowadzili trenerzy S.O.S. wraz z koordynatorami i fizjoterapeuta.
konsultacja miała na celu wyłonienie reprezetantów na Konsultacje Wojewódzka Regionu Zachód w Twardogorze.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice