Warsztaty szkoleniowe w Grudziądzu

W dniu 19.11.2018 w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy SP 21 w Grudziądzu odbyły się warsztaty   szkoleniowe , w których wzięło udział 25 nauczycieli S.O.S i wychowania fizycznego ze szkół z   województwa kujawsko-pomorskiego. 

Warsztaty zainaugurował koordynator wojewódzki Jerzy Komorowski wprowadzając w tematykę   warsztatów i omawiając założenia projektu i cel działań nauczycieli pracujących w SOS. 

Temat warsztatów był następujący: Od mini siatkówki do kadeta. Charakterystyka podstawowych  elementów techniki gry w siatkówkę na różnych poziomach szkolenia. Na poziomie mini siatkówki zajęcia prowadziła Dagmara Kosinska, młodzika Jacek Nowak a kadeta Adam Przybylak. 

Zajęcia cieszyły się sporym zainteresowaniem uczestniczących nauczycieli, zadawali sporo pytań, wyrażali chęć i potrzebę uczestnictwa w takiego rodzaju zajęciach. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty i wspólnie zrobili pamiątkowe zdjęcie. 


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice