KONFERENCJA SZKOLENIOWO LICENCYJNA TRENERÓW WZPS POZNAŃ - MUROWANA GOŚLINA

Konferencja Szkoleniowo - Licencyjna Trenerów WZPS POZNAŃ.

07 września 2019 roku w Murowanej Goślinie odbyła się Konferencja Szkoleniowo - Licencyjna dla Trenerów i Instruktorów Piłki Siatkowej WZPS Poznań. Konferencję otworzył Prezes WZPS Poznań Jacek Broński oraz Przewodniczący Rady Trenerów - Wydziału Szkolenia WZPS Janusz Polaszek. Miłym akcentem konferencji była "GALA MISTRZÓW". 

Prezes Jacek Broński podziękował trenerom i prowadzonym przez nich zespołom za osiągnięte w minionym sezonie wyniki na arenie Młodzieżowych Mistrzostw Polski. 

W gronie wyróżnionych znalazły się zespoły: Kadra Wielkopolski Dziewcząt rocznika 2005 na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, która zajęła na wspomnianej imprezie I miejsce w Polsce. Z rąk Prezesa WZPS Trenerzy Łukasz Klapczyński, Zbigniew Wieczorek i Zawodniczki otrzymali listy gratulacyjne oraz drobne upominki. Podobnie uhonorowane zostały : Para Kamil Małecki, Jędrzej Bąkiewicz trener Łukasz Klapczyński, UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - I miejsce w Finale MP Kadetów w piłce siatkowej plażowej, Zespół SPS VOLLEY Piła trenerzy Andrzej Zapaśnik, Agnieszka Kosmatka za zajęcie II miejsca w Finale MP Juniorek, Zespół Młodzików ENEA ENERGETYK POZNAŃ za zajęcie III miejsca w Finale MP wraz z trenerami Szymonem Kurowskim i Dominikiem Hajdukiem. 

Podziękowania otrzymali także Trenerzy klubowi zawodniczek Kadry WZPS na OOM 2019. W dalszej części konferencji zostały przeprowadzone dwa pokazowe treningi zespołów Kadry Wielkopolski Młodziczek i Zespołu Enea ENERGETYK Poznań.

Po powrocie do sali konferencyjnej, trenerzy kadr wojewódzkich KWM i KNO 2019 opisali przebieg szkolenia w prowadzonych przez siebie kadrach. Strukturę szkolenia w kadrach wojewódzkich i zmiany jakie zaistniały i obowiązują od 2019 roku omówił trener Koordynator Kadr Wojewódzkich Janusz Polaszek. Pod koniec konferencji wystąpili Przewodniczący Wydziału Rozgrywek Maciej Kwiatkowski i Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego Dariusz Chadyniak. Na koniec Konferencję podsumował Janusz Polaszek życząc trenerom udanego sezonu 2019/20 w rozgrywkach młodzieżowych i seniorskich WZPS.

JANUSZ POLASZEK

PRZEWODNICZĄCY RADY TRENERÓW – WYDZIAŁU SZKOLENIA WZPS,

TRENER KOORDYNATOR SZKOLENIA MŁODZIEŻOWEGO WZPS POZNAŃ,

TRENER KOORDYNATOR SOS DZIEWCZĄT W WIELKOPOLSCE.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice