KONSULTACJE KADRY U-14 DZIEWCZĄT

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniach 8 - 15 września 2019 roku, na obiektach AWF Warszawa odbyły się konsultacje kadry U – 14 dziewcząt, rocznika 2006 i 2007. W czasie trwania konsultacji przeprowadzony został cykl treningów w hali oraz treningów motorycznych.

Zmaganiom młodych siatkarek przyglądali się Szef Projektu SOS Waldemar Wspaniały oraz Szef Szkolenia SOS Zbigniew Krzyżanowski. Z zawodniczkami spotkała się również była reprezentantka Polski Dorota Świeniewicz.

Na zakończenie zgrupowania, kadry roczników 2006 i 2007 wystąpiły w turniejach towarzyskich w Nowym Dworze Mazowieckim oraz w Warszawie.

W Nowym Dworze Mazowieckim kadra prowadzona przez trenera Artura Wójcika zajęła pierwsze miejsce w turnieju o Puchar Prezesa Wojewódzkiego Mazowieckiego Związku Piłki Siatkowej.

Natomiast zespół prowadzony przez trenera Macieja Kromrycha uczestniczył w ogólnopolskim turnieju o Puchar Dyrektorów MOS nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 388 w Warszawie, gdzie zajął miejsce 8.

Konsultacje i rozegrane turnieje były kolejnym etapem przygotowań kadry U – 14 do przyszłorocznych mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA) , które będą rozgrywane w Azerbejdżanie.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice