Minisiatkówka

 • Turniej "trójek" w Andrychowie

  01.02.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turniej "trójek" w Andrychowie

  W  dniu 29 stycznia  2014 roku w Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie odbył się II Turniej Mini Siatkówki Trójek. Organizatorami byli: Siatkarski Ośrodek Szkolny , Gimnazjum nr 1 i MKS Andrychów. Celem turnieju była promocja S.O.S. i popularyzacja siatkówki wśród dzieci więcej »

 • NOWOROCZNE TURNIEJE MINI PIŁKI SIATKOWEJ KLAS IV i V-TYCH W SZCZECINIE

  31.01.2014
  NOWOROCZNE TURNIEJE MINI PIŁKI SIATKOWEJ KLAS IV i V-TYCH W SZCZECINIE

  W Szczecinie w dniach  17 i 24 stycznia 2014 roku odbyły się Noworoczne Turnieje Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców klas IV i V-tych. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych zespołów, popularyzacja piłki siatkowej, krzewienie sportowej rywalizacji w duchu „fair play” oraz dobra zabawa. więcej »

 • Zmiana siedziby PZPS

  28.01.20141 wypowiedź
  Zmiana siedziby PZPS

  Informujemy, że od 1 lutego 2014 roku Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Biuro Siatkarskich Ośrodków Szkolnych zmieniają siedzibę oraz numer telefonu. więcej »

 • Wrocław podsumował projekt Volleymania za rok 2013

  28.01.2014
  Wrocław podsumował projekt Volleymania za rok 2013

  We Wrocławiu zakończyła się pierwsza edycja Volleymanii, projektu mini siatkówki dla dziewcząt klas podstawowych z 28 szkół ze stolicy Dolnego Śląska. więcej »

 • Nowe możliwości analizy zapisu video z treningu i meczu

  26.01.20141 wypowiedź
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Nowe możliwości analizy zapisu video z treningu i meczu

  Przedstawiamy  zastosowanie aplikacji komputerowej, która w naszych warunkach szkoleniowych sprawdza się bardzo dobrze. Poszukiwanie odpowiedniego programu nie było i łatwe dlatego dla tych wszystkich, którzy poszukują podobnych rozwiązań mam nadzieje, że nasza propozycja stanie się pomocna. więcej »

 • Podkarpacka Akademia Piłki Siatkowej

  21.01.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Podkarpacka Akademia Piłki Siatkowej

  Turniej Noworoczny w Dębicy. W dniu 16 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr.9 w Dębicy został rozegrany Noworoczny Turniej PAPS Dębica 2014.  więcej »

 • Świętokrzyski Mini Volley Cup nie zasypia

  05.01.2014
  Świętokrzyski Mini Volley Cup nie zasypia

  Pobito rekord frekwencji na kolejnym turnieju Świętokrzyskie Mini Volley Cup. W turnieju udział wzięło ponad 300 dziewczynek czyli 93 zespoły w 4 kategoriach wiekowych – 22 zespoły kl III, 36 zespołów kl IV, 18 zespołów kl V i 18 klasy VI z blisko 20 szkół kieleckich. Zostało rozegranych ponad 200 meczy. więcej »

 • III turniej w Jarosławiu

  03.01.2014
  III turniej w Jarosławiu

  Mini siatkówka w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym. W dniu 21.12.2013 r. w hali MOSiR w Jarosławiu się III Turniej  mini siatkówki dziewcząt podsumowujący zmagania siatkarek szkół podstawowych. więcej »

 • Z Eneą zawsze energetycznie

  22.12.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Z Eneą zawsze energetycznie

  Szczególnie jeżeli energię dostarczają czołowe polskie siatkarki. więcej »

 • Świąteczny Turniej Alchemii Sportu w Częstochowie

  20.12.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Świąteczny Turniej Alchemii Sportu w Częstochowie

  19 grudnia 2013 roku w Hali Sportowej "Częstochowa" przy ul.Żużlowej 4 w Częstochowie odbył się I Świąteczny Turniej Alchemii Sportu pod patronatem Premiera Jerzego Buzka. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

SIATKARSKIE WAKACJE 2017

UKS Volley Wałcz oraz Fundacja Polska Siatkówka w Warszawie zapraszają kluby
i szkoły siatkarskie do udziału w VII Festiwalu Mini Piłki Siatkowej dla dzieci z klas III – VI szkół podstawowych, który odbędzie się w dniach 28 lipca do 06 sierpnia 2017 (10 dni)
Nasz Festiwal to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej.
Zespoły (dziewcząt i chłopców) każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty, na których odbywają treningi wg własnego harmonogramu i programu treningowego. Oferujemy również spływy kajakowe, wyjazdy do parku linowego i inne atrakcje w tym wspólne dyskoteki, bezpłatne zamki dmuchane, trampoliny itp.
W godzina popołudniowych każdego dnia odbywać się będzie turniej piłki siatkowej
w kategorii „2”, „3” i „4” dziewcząt i chłopców.
Co roku przyjmujemy ok 12-16 klubów/szkół co sprawia, że łączna liczba uczestników wynosi ponad 200 zawodników. Kluby zgłaszają najczęściej od 12 do 20 zawodników i od
1-2 trenerów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
UKS Volley rok rocznie ubiega się o wsparcie finansowe z różnych instytucji i w zależności od przyznanych środków finansowych koszt udziału wynosi od 400 do 700 zł od uczestnika (w 2016 wyniósł 580 zł), przy koszcie całkowitym oscylującym w granicach 900-1000zł/osobę.
Dodatkowo zabiegamy również o środki na wynagrodzenia dla trenerów, którzy przybędą na nasz Festiwal. Powyższy koszt obejmuje pełne wyżywienie (4 posiłki), noclegi (standard schronisko szkolne), udział z imprezach towarzyszących (np. spływy, park linowy, smocze łodzie itp.), ubezpieczenie, nagrody i niespodzianki dla uczestników. Impreza jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty. Co roku imprezę wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki
Oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych, nie przyjmujemy pojedynczych zawodników. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszonym klubom pomagamy napisać wnioski do Programu „Klub” i „SKS” z MSIT na dofinansowanie obozu sportowego i zajęć sportowych
Więcej informacji na stronie FB : https://www.facebook.com/volleywalcz/
Kontakt UKS Volley Tel. 607798595 Arek NiefiedowiczDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice