"Mysłovolley" nabiera rumieńcówW piątek 11 kwietnia w mysłowickiej Szkole Podstawowej nr 12 odbył się drugi turniej z cyklu „Mysłovolley”. Projekt ten zakłada organizację cyklu turniejów „czwórek” dedykowanych dla uczennic mysłowickich szkół podstawowych. Celem projektu jest popularyzacja piłki siatkowej oraz selekcja potencjalnych kandydatek do mysłowickiego SOS.

Jak mówi pomysłodawca trener Rafał Kalinowski„ Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania.  W projekcie bierze udział 10 szkół, 12 zespołów i ponad 80 dzieci. Spotykamy się raz w miesiącu. Planujemy rozegrać do czerwca w sumie 4 turnieje, aż do wyłonienia mistrza naszego miasta. Myślę , że dziewczynki są bardzo zadowolone, podczas turniejów panuje bardzo fajna atmosfera – jest czas na rywalizację, są emocje ale jest też czas na spotkanie z koleżankami plotki, żarty itp.

Dzięki uprzejmości i wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Urzędu Miasta  uczestnicy dostają wodę mineralną i słodycze.”

Rafał Kalinowski
S.O.S. Mysłowice

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice