Zachodniopomorski Mini Volley Cup w Pyrzycach

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć


W dniu 05.04.2014 pyrzycka hala Ośrodka Sportu i Rekreacji gościła uczestników  I eliminacyjnego turnieju z cyklu Zachodniopomorskie Mini Volley Cup .

Do turnieju przystąpiło 85 chłopców, którzy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych .Na pięciu boiskach toczyła się zawzięta rywalizacja o jak najlepsze miejsca. Po raz kolejny kandydaci do GMS ( uczniowie kl.VI ) uplasowali się na pierwszym miejscu.

Wiele powodów do zadowolenia dostarczyli uczniowie kl.V, którzy także wywalczyli najlepszą lokatę w swojej kategorii. Dzięki przychylności sponsorów udało się zakupić okazałe pamiątkowe puchary oraz przygotować poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju.

Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej ufundował pamiątkowe dyplomy dla wszystkich zawodników oraz statuetki dla najlepszych w każdej kategorii wiekowej.

Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele GMS S.O.S. w Pyrzycach. Zawody te były także dobrym momentem na przeprowadzenie skautingu

                            GMS S.O.S. PYRZYCE
                                Rafał KrzentowskiDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice