Minisiatkówka

 • Eliminacje rejonowe Kinder + Sport w Kostrzyniu

  07.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Eliminacje rejonowe Kinder + Sport w Kostrzyniu

  Już po raz drugi  Siatkarski Ośrodek Szkolny i Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” w Kostrzyniu nad Odrą był organizatorem rozgrywek Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki Kinder+sport. więcej »

 • Siatkarskie "trójki" w Kętach

  07.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Siatkarskie "trójki" w Kętach

  W dniach 14 i 16 kwiecień trzydzieści jeden drużyn reprezentujących szesnaście szkół podstawowych z Małopolski i Śląska rywalizowało w hali kęckiego OSiR-u w Turnieju Siatkarskich Trójek o Puchar Burmistrza Kęt. Zawody przeprowadzili nauczyciele ZSG nr 2… więcej »

 • Lubelski finał Kinder + Sport

  07.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Lubelski finał Kinder + Sport

  W dniu 27 kwietnia na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku odbył się turniej finałowy mistrzostw województwa lubelskiego  w minisiatkówce chłopców „Kinder + Sport”, w którym uczestniczyły najlepsze drużyny z całego województwa. Zawody… więcej »

 • Coraz więcej dzieci w Volleymania Wrocław !

  07.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Coraz więcej dzieci w Volleymania Wrocław !

  W dniu 26.04.2014 w hali wielofunkcyjnej AWF WROCŁAW  odbył się trzeci turniej projektu VOLLEYMANIA 2014 dla dziewcząt i chłopców klas IV i V wrocławskich szkół podstawowych. Była to druga edycja dla tych kategorii wiekowych. więcej »

 • Finał wojewódzki Kinder + Sport w Białej Podlaskiej

  06.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Finał wojewódzki Kinder + Sport w Białej Podlaskiej

  Dnia 26.04.2014r. w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa w minisiatkówce dziewcząt KINDER+SPORT, które rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV „dwójki”, klasy V „trójki”, klasy VI „czwórki”. więcej »

 • Święto minisiatkówki w Mysłowicach

  03.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Święto minisiatkówki w Mysłowicach

  Blisko 120 dzieci uczestniczyło w turnieju minisiatkówki pod hasłem „Od SOS-u do sukcesu” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wojciecha Korfantego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do udziału w turnieju zgłosiło się 28… więcej »

 • Marcin Prus promuje Akademie Minisiatkówki w lubuskim

  03.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Marcin Prus promuje Akademie Minisiatkówki w lubuskim

  W województwie lubuskim mistrzostwa szkół podstawowych prowadzono w trzech strefach: północnej, centralnej i południowej. W każdej rozegrano dwa turnieje eliminacyjne,  z których do finału wojewódzkiego awansowało po trzy najlepsze zespoły dwójek, trójek i… więcej »

 • Wiosenny turniej "czwórek" w gimnazjum SOS. nr 3 w Olsztynie

  03.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wiosenny turniej "czwórek" w gimnazjum SOS. nr 3 w Olsztynie

  26.04.2014 w Gimnazjum nr 3 w Olsztynie zorganizowany został Wiosenny Turniej czwórek siatkarskich chłopców i dziewcząt .Turniej zorganizowano w ramach promocji SOS. oraz klas sportowych działających przy tym gimnazjum. więcej »

 • Wiosenny turniej "czwórek" w Mińsku Mazowieckim

  25.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wiosenny turniej "czwórek" w Mińsku Mazowieckim

  Dnia 15.04.2014 r. w Zespole Szkół Miejskich Nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się już kolejny Wiosenny Turniej  tym razem „Czwórek” zorganizowany przez Międzyszkolny Klub Sportowy Olimp oraz SOS. więcej »

 • Kołobrzeska Liga Minisiatkówki podsumowała sezon

  18.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Kołobrzeska Liga Minisiatkówki podsumowała sezon

  11.04.2014 w Hali Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu odbył się finałowy turniej Kołobrzeskiej Ligi Mini Siatkówki..Patronat nad turniejem objął Janusz Gromek Prezydent Miasta Kołobrzeg. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

SIATKARSKIE WAKACJE 2017

UKS Volley Wałcz oraz Fundacja Polska Siatkówka w Warszawie zapraszają kluby
i szkoły siatkarskie do udziału w VII Festiwalu Mini Piłki Siatkowej dla dzieci z klas III – VI szkół podstawowych, który odbędzie się w dniach 28 lipca do 06 sierpnia 2017 (10 dni)
Nasz Festiwal to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej.
Zespoły (dziewcząt i chłopców) każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty, na których odbywają treningi wg własnego harmonogramu i programu treningowego. Oferujemy również spływy kajakowe, wyjazdy do parku linowego i inne atrakcje w tym wspólne dyskoteki, bezpłatne zamki dmuchane, trampoliny itp.
W godzina popołudniowych każdego dnia odbywać się będzie turniej piłki siatkowej
w kategorii „2”, „3” i „4” dziewcząt i chłopców.
Co roku przyjmujemy ok 12-16 klubów/szkół co sprawia, że łączna liczba uczestników wynosi ponad 200 zawodników. Kluby zgłaszają najczęściej od 12 do 20 zawodników i od
1-2 trenerów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
UKS Volley rok rocznie ubiega się o wsparcie finansowe z różnych instytucji i w zależności od przyznanych środków finansowych koszt udziału wynosi od 400 do 700 zł od uczestnika (w 2016 wyniósł 580 zł), przy koszcie całkowitym oscylującym w granicach 900-1000zł/osobę.
Dodatkowo zabiegamy również o środki na wynagrodzenia dla trenerów, którzy przybędą na nasz Festiwal. Powyższy koszt obejmuje pełne wyżywienie (4 posiłki), noclegi (standard schronisko szkolne), udział z imprezach towarzyszących (np. spływy, park linowy, smocze łodzie itp.), ubezpieczenie, nagrody i niespodzianki dla uczestników. Impreza jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty. Co roku imprezę wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki
Oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych, nie przyjmujemy pojedynczych zawodników. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszonym klubom pomagamy napisać wnioski do Programu „Klub” i „SKS” z MSIT na dofinansowanie obozu sportowego i zajęć sportowych
Więcej informacji na stronie FB : https://www.facebook.com/volleywalcz/
Kontakt UKS Volley Tel. 607798595 Arek NiefiedowiczDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice