Minisiatkówka

 • "Mysłovolley" nabiera rumieńców

  16.04.2014
  "Mysłovolley" nabiera rumieńców

  W piątek 11 kwietnia w mysłowickiej Szkole Podstawowej nr 12 odbył się drugi turniej z cyklu „Mysłovolley”. Projekt ten zakłada organizację cyklu turniejów „czwórek” dedykowanych dla uczennic mysłowickich szkół podstawowych więcej »

 • Świętokrzyskie Mini Volley Cup po raz czwarty na żółto

  15.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Świętokrzyskie Mini Volley Cup po raz czwarty na żółto

  W dniach 7-8 kwietnia 2014 roku po raz czwarty grupa żółta rozegrała turnieje eliminacyjne chłopców i dziewcząt. W turniejach wzięło udział 41 zespołów w klasach III, 52 zespoły w klasach IV, 33 zespoły w klasach V i również 33 zespoły w klasach VI. więcej »

 • Wiosenne emocje w Dębicy

  12.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wiosenne emocje w Dębicy

  W dniu 10.04.14 w Szkole Podstawowej nr. 11 w Dębicy odbył się Wiosenny Turniej  PAPS "Dwójek" i "Trójek" w Turnieju wzięło udział 42 zawodniczki. Turniej uświetnił swoją obecnością zastępca burmistrza Miasta Dębicy Jerzy Gągała. więcej »

 • Zachodniopomorski Mini Volley Cup w Pyrzycach

  10.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Zachodniopomorski Mini Volley Cup w Pyrzycach

  W dniu 05.04.2014 pyrzycka hala Ośrodka Sportu i Rekreacji gościła uczestników  I eliminacyjnego turnieju z cyklu Zachodniopomorskie Mini Volley Cup . więcej »

 • "Bardzo fajnie mi sie gra, czekam zawsze na kolejne zawody"

  01.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  "Bardzo fajnie mi sie gra, czekam zawsze na kolejne zawody"

  VOLLEYMANIA  to projekt zorganizowany przy współpracy Urzędu Miasta Wrocławia i Fundacji MŁODA GWARDIA, to promocja piłki siatkowej wśród dziewcząt i chłopców  28 wrocławskich szkół podstawowych. więcej »

 • Pomorska Liga Minisiatkówki dziewcząt

  01.04.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Pomorska Liga Minisiatkówki dziewcząt

  Działający w Gimnazjum nr 16 w Gdańsku Siatkarski Ośrodek Szkolny jest pomysłodawcą  i organizatorem rozgrywek dla najmłodszych adeptek siatkówki w województwie pomorskim.                         więcej »

 • Volleymania Dolny Śląsk w Sycowie

  29.03.2014
  Volleymania Dolny Śląsk w Sycowie

  W Sycowie odbył się 2. turniej Volleymanii Dolny Śląsk pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego naszego województwa oraz Młodej Gwardii. W zawodach wzięło udział 45 zespołów z 9. miejscowości położonych na północ od Wrocławia. więcej »

 • Wiosenny turniej PAPS w Dębicy

  29.03.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wiosenny turniej PAPS w Dębicy

  Dnia 25.03.2014 odbył się pierwszy z „Wiosennych „ Turniejów  PAPS  w kategorii"Jedynek" uczestniczyły w nim klasy  3 i młodsze  ze Szkół Podstawowych  nr. 2,9,11 w Dębicy oraz Szkoła Podstawowa w Nagawczynie. więcej »

 • Kinder + Sport w Białej Podlaskiej

  29.03.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Kinder + Sport w Białej Podlaskiej

  Dnia 23.03.2014 r. na obiektach SP 9 w Białej Podlaskiej odbył się pierwszy eliminacyjny turniej w minisiatkówce dziewcząt KINDER+SPORT w kategorii: „dwójki”, „trójki”, „czwórki”. W rozgrywkach uczestniczyły dziewczęta  z Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Parczewa i Białej Podlaskiej. więcej »

 • Akademia piłki Siatkowej Spartakus cały czas na fali

  29.03.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Akademia piłki Siatkowej Spartakus cały czas na fali

  Akademia Piłki Siatkowej Spartakus z roku na rok rośnie w siłę. W październiku 2013 rozpoczęła treningi kolejna, druga już grupa dzieci. Jesienią zeszłego roku klub rozpoczął również współpracę z Młodzieżową Akademią Siatkówki. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

SIATKARSKIE WAKACJE 2017

UKS Volley Wałcz oraz Fundacja Polska Siatkówka w Warszawie zapraszają kluby
i szkoły siatkarskie do udziału w VII Festiwalu Mini Piłki Siatkowej dla dzieci z klas III – VI szkół podstawowych, który odbędzie się w dniach 28 lipca do 06 sierpnia 2017 (10 dni)
Nasz Festiwal to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej.
Zespoły (dziewcząt i chłopców) każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty, na których odbywają treningi wg własnego harmonogramu i programu treningowego. Oferujemy również spływy kajakowe, wyjazdy do parku linowego i inne atrakcje w tym wspólne dyskoteki, bezpłatne zamki dmuchane, trampoliny itp.
W godzina popołudniowych każdego dnia odbywać się będzie turniej piłki siatkowej
w kategorii „2”, „3” i „4” dziewcząt i chłopców.
Co roku przyjmujemy ok 12-16 klubów/szkół co sprawia, że łączna liczba uczestników wynosi ponad 200 zawodników. Kluby zgłaszają najczęściej od 12 do 20 zawodników i od
1-2 trenerów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
UKS Volley rok rocznie ubiega się o wsparcie finansowe z różnych instytucji i w zależności od przyznanych środków finansowych koszt udziału wynosi od 400 do 700 zł od uczestnika (w 2016 wyniósł 580 zł), przy koszcie całkowitym oscylującym w granicach 900-1000zł/osobę.
Dodatkowo zabiegamy również o środki na wynagrodzenia dla trenerów, którzy przybędą na nasz Festiwal. Powyższy koszt obejmuje pełne wyżywienie (4 posiłki), noclegi (standard schronisko szkolne), udział z imprezach towarzyszących (np. spływy, park linowy, smocze łodzie itp.), ubezpieczenie, nagrody i niespodzianki dla uczestników. Impreza jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty. Co roku imprezę wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki
Oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych, nie przyjmujemy pojedynczych zawodników. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszonym klubom pomagamy napisać wnioski do Programu „Klub” i „SKS” z MSIT na dofinansowanie obozu sportowego i zajęć sportowych
Więcej informacji na stronie FB : https://www.facebook.com/volleywalcz/
Kontakt UKS Volley Tel. 607798595 Arek NiefiedowiczDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice