Minisiatkówka

 • Wieluń otworzył się na najmłodszych siatkarzy

  04.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wieluń otworzył się na najmłodszych siatkarzy

  W dniu 02.06,2014 r w Gimnazjum nr 2 w Wieluniu oficjalnie rozpoczęła działalność Wieluńska Akademia Siatkówki, która wychodzi naprzeciw najmłodszym adeptom zmagań pod siatką. Do projektu przystąpiło 8 szkół podstawowych z gminy i powiatu: SP Kurów, SP Masłowice, SP Ruda, SP Wierzchlas, SP Załęcze Małe oraz trzy szkoły wieluńskie SP2, SP 5 i SP 4. więcej »

 • Młodzież z Kobyłki zdominowała turniej w Wołominie

  02.06.2014
  Młodzież z Kobyłki zdominowała turniej w Wołominie

  W dniu 15.05 w Wołominie na boiskach przy Sportowym Gimnazjum nr.5 w Wołominie odbyła się I edycja Turnieju mikstów siatkarskich Orlik Volleymania. W turnieju udział wzięło 5 zespołów z Wołomina i okolic(ZSP 1 Kobyłka I i II, SP 3 Kobyłka I i II oraz zespół SP 5 Wołomin). więcej »

 • Mysłowicka Volleymania na tartanie

  02.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Mysłowicka Volleymania na tartanie

  27 maja w Szkole Podstawowej nr 1 im. Heleny i Ignacego Fików odbył się „I Turniej Mikstów Orlik Volleymania" w którym udział wzięło   16 zaproszonych drużyn zarówno z mysłowickich szkół podstawowych jak  i zespoły z Rudy Śląskiej oraz Świętochłowic. więcej »

 • W drodze do Drzonkowa

  02.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  W drodze do Drzonkowa

  W weekend 24-25 maja odbyła się III i ostatnia runda eliminacyjna dwójek, trójek i czwórek turnieju „Kinder + Sport”. Zawodniczki reprezentujące S.O.S. przy gimnazjum nr 79 w Warszawie, grały jako UKS SMS Warszawa. więcej »

 • Orliki nad Białą Podlaską

  28.05.2014
  Orliki nad Białą Podlaską

  Dnia 21.05.2014 w ZSO nr 2 w Białej Podlaskiej rozegrany został Turniej Eliminacyjny "Miksty Orlik Volleymania 2014"" . W turnieju uczestniczyło 12 zespołów. więcej »

 • Świdnicka Orlik Volleymania rozstrzygnięta

  27.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Świdnicka Orlik Volleymania rozstrzygnięta

  W dniu 21.05.2014 r. na kompleksach wielofunkcyjnych „Orlik”, wybudowanych w ramach programu „Moje boisko –Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 1 w Świdniku, odbył się regionalny turniej IV edycji zawodów ORLIK VOLLEYMANIA. więcej »

 • Siatkarskie Miksty na turnieju Orlik - Volleymania w Mońkach

  27.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Siatkarskie Miksty na turnieju Orlik - Volleymania w Mońkach

  19 maja na skąpanych w słońcu boiskach przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Mońkach około 100 zawodniczek i zawodników uczestniczyło w eliminacyjnym turnieju Orlik Volleymania 2014. więcej »

 • Rozpędzona Wrocławska Volleymania nie zwalnia tempa

  25.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
   Rozpędzona Wrocławska Volleymania nie zwalnia tempa

  W wyjątkowo deszczową sobotę 17 maja w hali wielofunkcyjnej AWF WROCŁAW odbył się drugi turniej projektu VOLLEYMANIA 2014 dla dziewcząt i chłopców klas VI wrocławskich szkół podstawowych a czwarty w projekcie 2014. więcej »

 • Turniej Finałowy Świętokrzyskie MiniVolley Cup – Grupa Żółta

  22.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turniej Finałowy Świętokrzyskie MiniVolley Cup – Grupa Żółta

  W dniach 8-9 maja 2014 r. w Kielcach w ramach rozgrywek Świętokrzyskie Mini Volley Cup w Hali Legionów zostały rozegrane finały miejskie grupy żółtej. W turniejach uczestniczyły drużyny, które po 4 turniejach eliminacyjnych zostały sklasyfikowane na miejscach I-X oraz wyróżniające się drużyny z tzw. „dziką kartą”. więcej »

 • Festiwal Minisiatkówki w Szopienicach

  22.05.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Festiwal Minisiatkówki w Szopienicach

  Siatkarski Ośrodek Szkolny działający w Gimnazjum nr 13 im. Huberta Jerzego Wagnera w Katowicach był organizatorem I Festiwalu Minisiatkowki dziewcząt i chłopców katowickich szkół podstawowych. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

SIATKARSKIE WAKACJE 2017

UKS Volley Wałcz oraz Fundacja Polska Siatkówka w Warszawie zapraszają kluby
i szkoły siatkarskie do udziału w VII Festiwalu Mini Piłki Siatkowej dla dzieci z klas III – VI szkół podstawowych, który odbędzie się w dniach 28 lipca do 06 sierpnia 2017 (10 dni)
Nasz Festiwal to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej.
Zespoły (dziewcząt i chłopców) każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty, na których odbywają treningi wg własnego harmonogramu i programu treningowego. Oferujemy również spływy kajakowe, wyjazdy do parku linowego i inne atrakcje w tym wspólne dyskoteki, bezpłatne zamki dmuchane, trampoliny itp.
W godzina popołudniowych każdego dnia odbywać się będzie turniej piłki siatkowej
w kategorii „2”, „3” i „4” dziewcząt i chłopców.
Co roku przyjmujemy ok 12-16 klubów/szkół co sprawia, że łączna liczba uczestników wynosi ponad 200 zawodników. Kluby zgłaszają najczęściej od 12 do 20 zawodników i od
1-2 trenerów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
UKS Volley rok rocznie ubiega się o wsparcie finansowe z różnych instytucji i w zależności od przyznanych środków finansowych koszt udziału wynosi od 400 do 700 zł od uczestnika (w 2016 wyniósł 580 zł), przy koszcie całkowitym oscylującym w granicach 900-1000zł/osobę.
Dodatkowo zabiegamy również o środki na wynagrodzenia dla trenerów, którzy przybędą na nasz Festiwal. Powyższy koszt obejmuje pełne wyżywienie (4 posiłki), noclegi (standard schronisko szkolne), udział z imprezach towarzyszących (np. spływy, park linowy, smocze łodzie itp.), ubezpieczenie, nagrody i niespodzianki dla uczestników. Impreza jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty. Co roku imprezę wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki
Oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych, nie przyjmujemy pojedynczych zawodników. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszonym klubom pomagamy napisać wnioski do Programu „Klub” i „SKS” z MSIT na dofinansowanie obozu sportowego i zajęć sportowych
Więcej informacji na stronie FB : https://www.facebook.com/volleywalcz/
Kontakt UKS Volley Tel. 607798595 Arek NiefiedowiczDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice