Minisiatkówka

 • Finał Mini Volley Cup za nami!

  24.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Finał Mini Volley Cup za nami!

  Najlepsi z najlepszych zmierzyli się w Wojewódzkim Turnieju Finałowym Minisiatkówki. Nie zabrakło emocji, wielkiej radości po wygranych i smutku po porażkach. A wszystko to działo się na oczach gwiazd polskiej siatkówki. więcej »

 • Rodzinny turniej siatkówki plażowej w Grudziądzu

  24.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Rodzinny turniej siatkówki plażowej w Grudziądzu

  14.06.2014 r. Akademia siatkówki w Grudziądzu zorganizowała rodzinny turniej piłki siatkowej plażowej. Mimo zapowiadanej złej pogody, wystartowały 32 pary składające się z dziecka, członka Akademii i rodzica. To już druga edycja tej formuły. więcej »

 • Kandydatki do S.O.S. w Białej Podlaskiej na piątym miejscu w Polsce

  24.06.2014
  Kandydatki do S.O.S. w Białej Podlaskiej na piątym miejscu w Polsce

  W dniach 11-14.06.2014r w Głuchołazach odbył się  Ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt „czwórki”. W turnieju uczestniczył najlepszy zespół z każdego województwa więcej »

 • Podsumowanie sezonu w siatkarskim przedszkolu w Nakle

  24.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Podsumowanie sezonu w siatkarskim przedszkolu w Nakle

  We  wtorek tj. 17 czerwca 2014 roku w sali Gimnazjum nr 3 w Nakle o godzinie 15.30 nastąpiło oficjalne zakończenie realizacjipierwszego etapu projektu „Przedszkola Siatkarskiego" realizowanego przez Nakielskie Towarzystwo Sportowe „TRÓJKA" . więcej »

 • Siatkarski maj na Podkarpaciu

  12.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Siatkarski maj na Podkarpaciu

  Maj z siatkówka zakończył cykl turniejów w Podkarpackiej Akademii Piłki Siatkowej przy K.S.Developres RzeszówMiesiąc ten pokazał  jak bardzo dobrym pomysłem było powołanie do życia Podkarpackiej Akademii Piłki Siatkowej a także jak dużym zainteresowaniem cieszy się żeńska siatkówka w województwie podkarpackim . więcej »

 • Pomorska gala mini siatkówki

  10.06.2014
  Pomorska gala mini siatkówki

  W dniu 04.06.2014 r. w Gimnazjum nr 16 w Gdańsku odbyła się POMORSKA GALA MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT. Gala była uroczystym podsumowaniem całorocznych rozgrywek mini siatkówki dziewcząt, których organizatorem był Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 16 w Gdańsku . więcej »

 • Marcin Możdżonek na turnieju dzikich druzyn w Olsztynie

  10.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Marcin Możdżonek na turnieju dzikich druzyn w Olsztynie

  W minioną sobotę odbyła się czwarta edycja Siatkarskiego Turnieju Dzikich Drużyn zorganizowanego przez AKADEMIĘ SIATKÓWKI KURIAN, zespół AZS Indykpol Olsztyn, OSiR Olsztyn oraz Gimnazjum nr 3 w Olsztynie. więcej »

 • Przedszkole siatkarskie w Nakle rośnie w siłę

  10.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Przedszkole siatkarskie w Nakle rośnie w siłę

  Po dwóch miesiącach działania zainteresowanie bezpłatnymi zajęciami z siatkówki dla najmłodszych dzieci przerosło oczekiwania i plany organizatorów. Do tej pory w treningach uczestniczyło już ponad 80 dzieci, a na każdych kolejnych zapisują się nowe osoby. więcej »

 • Półfinały Świętokrzyskie MiniVolley Cup

  06.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Półfinały Świętokrzyskie MiniVolley Cup

  W ostatnim tygodniu maja w województwie świętokrzyskim zostały rozegrane turnieje półfinałowe Świętokrzyskiego Mini Volley Cup, które są jednocześnie eliminacjami do turnieju Kinder+ Sport. Pierwszy półfinał dziewcząt i chłopców został rozegrany 26 i 27 maja w hali MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim. W turnieju wzięły udział najlepsze drużyny z grupy pomarańczowej i niebieskiej. więcej »

 • Orliki z wizytą w Jarosławiu

  06.06.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Orliki z wizytą w Jarosławiu

  W dniu 29.05.2014r w sali gimnastycznej przy ZSO im K. Czartoryskich w Jarosławiu  i boisku Orlik  przy Szkole Podstawowej nr 4  odbył się  eliminacyjny Turniej Orlik Volleymania 2014.  Wzięły w nim udział drużyny: Szkoły Podstawowej nr 4 ,Szkoły Podstawowej nr 5 oraz  powiatu jarosławskiego z Wierzbnej, Szówska. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

SIATKARSKIE WAKACJE 2017

UKS Volley Wałcz oraz Fundacja Polska Siatkówka w Warszawie zapraszają kluby
i szkoły siatkarskie do udziału w VII Festiwalu Mini Piłki Siatkowej dla dzieci z klas III – VI szkół podstawowych, który odbędzie się w dniach 28 lipca do 06 sierpnia 2017 (10 dni)
Nasz Festiwal to połączenie obozu sportowego, kolonii i turnieju mini piłki siatkowej.
Zespoły (dziewcząt i chłopców) każdego dnia do południa mają do dyspozycji halę sportową oraz inne obiekty, na których odbywają treningi wg własnego harmonogramu i programu treningowego. Oferujemy również spływy kajakowe, wyjazdy do parku linowego i inne atrakcje w tym wspólne dyskoteki, bezpłatne zamki dmuchane, trampoliny itp.
W godzina popołudniowych każdego dnia odbywać się będzie turniej piłki siatkowej
w kategorii „2”, „3” i „4” dziewcząt i chłopców.
Co roku przyjmujemy ok 12-16 klubów/szkół co sprawia, że łączna liczba uczestników wynosi ponad 200 zawodników. Kluby zgłaszają najczęściej od 12 do 20 zawodników i od
1-2 trenerów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
UKS Volley rok rocznie ubiega się o wsparcie finansowe z różnych instytucji i w zależności od przyznanych środków finansowych koszt udziału wynosi od 400 do 700 zł od uczestnika (w 2016 wyniósł 580 zł), przy koszcie całkowitym oscylującym w granicach 900-1000zł/osobę.
Dodatkowo zabiegamy również o środki na wynagrodzenia dla trenerów, którzy przybędą na nasz Festiwal. Powyższy koszt obejmuje pełne wyżywienie (4 posiłki), noclegi (standard schronisko szkolne), udział z imprezach towarzyszących (np. spływy, park linowy, smocze łodzie itp.), ubezpieczenie, nagrody i niespodzianki dla uczestników. Impreza jest zgłoszona w Kuratorium Oświaty. Co roku imprezę wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki
Oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych, nie przyjmujemy pojedynczych zawodników. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszonym klubom pomagamy napisać wnioski do Programu „Klub” i „SKS” z MSIT na dofinansowanie obozu sportowego i zajęć sportowych
Więcej informacji na stronie FB : https://www.facebook.com/volleywalcz/
Kontakt UKS Volley Tel. 607798595 Arek NiefiedowiczDzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice