Program


 • Wakacji nadszedł czas!

  26.06.2015
  Wakacji nadszedł czas!

  Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy wszystkim pracownikom oświaty bezpiecznych, radosnych i pogodnych dni. Niech nadchodzący letni wypoczynek pozwoli Państwu nabrać sił do podejmowania wyzwań i realizacji zadań w nowym roku szkolnym. Wszystkim uczniom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, ciekawych przygód, uśmiechu na co dzień. więcej »

 • Roczek Młodzieżowej Akademii Siatkówki

  30.01.2014
  Roczek Młodzieżowej Akademii Siatkówki

  Rok temu Młodzieżowa Akademia Siatkówki zainicjowała swoje działania uruchomieniem portalu www.mlodziezowasiatkowka.pl, który jest elementem realizowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki „Programu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej”. więcej »

 • Młodzieżowa siatkówka nagrodzona

  Młodzieżowa siatkówka nagrodzona

  Redakcja tygodnika „Wprost” wyróżniła Polski Związek Piłki Siatkowej za najciekawszy projekt z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. To już trzecie wyróżnienie dla PZPS za „Program upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej” realizowany wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki. więcej »

 • Nasz Program

  Nasz Program

  To co chcemy Państwu zaprezentować to innowacyjne w skali kraju przedsięwzięcie, które może zmienić przyszłość polskiej siatkówki. Program ma za zadanie popularyzację postaw prosportowych wśród dzieci i młodzieży za pośrednictwem siatkówki, a tym samym stworzenie w przyszłości zaplecza dla sportu wyczynowego i narodowych zespołów olimpijskich.  więcej »

 • Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha

  Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha

  W 2012 roku rozpoczęliśmy, wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, pilotażowy program upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży. W 128 szkołach, ponad 3 tysiące młodych adeptów siatkówki będzie miało okazję rozwijać swoje umiejętności według specjalistycznego programu, pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Bez wątpienia, to nowa jakość w polskim systemie szkolenia.  więcej »

 • Prezes PZPS Mirosław Przedpełski

  Prezes PZPS Mirosław Przedpełski

  Mam niezwykłą przyjemność przywitać Państwa na portalu www.mlodziezowasiatkowka.pl, który jest kolejnym ważnym etapem budowania przyszłości polskiej siatkówki.  Młodzieżowa Akademia Siatkówki  jest skierowana nie tylko do trenerów, instruktorów czy nauczycieli WF, ale także do dzieci i młodzieży. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice